قاتلان کوچک (جان نابلس و رابرت تامپسون)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-05-26
 • 37 بازدید
 • قاتلان کوچک (جان نابلس و رابرت تامپسون)

  در 23 آگوست 1982 وقتی که مادر جیمز بالگر دو ساله برای لحظه ای او را در بیرون فروشگاه تنها گذاشت فکر نمی کرد که این آخرین بار باشد که فرزندش را زنده می بیندجان و رابرت دو کودک 10 ساله بودند که از فروشگاه ها سرقت می کردند. زمانی که آنها این پسر کوچک را در بیرون فروشگاه دیدن تصمیم به روبودن او گرفتند. بر اساس گزارشات موجود قبل از این نیز آنها قصد انجام حرکت مشابهی را داشتند که به دلیل رسیدن مادر کودک این اقدام موفق نبوده است این دو پس از ربودن کودک او را به سمت ریل آهن که در نزدیکی آنجا بود بردند و در مسیر نیز شدیدا کودک دو ساله را ضرب و شتم کردند و بدن جیمز را بر روی ریل آهن رها کردند. بر اساس گزارشات جیمز بر اثر برخورد قطار کشته شد.

  بیشتر بدانید:

  38 نفر آن روز، دو پسر تقریبا 10 ساله را دیدند که کودکی را به سوی مقصدی نامعلوم میبردند. مردم خیال کرده بودند که آن سه تا برادرند و به همین خاطر کسی به آنها خرده نگرفت که چرا بدون بزرگتر در خیابان پرسه می زنند. دقایقی بعد مردم، مادری را دیدند که اشک می ریخت و به پلیس ها می گفت نوزاد 2 ساله‌اش، جیمز بولگر را در کالسکه ای رو به روی قصابی گذاشته و برای خرید گوشت داخل مغازه رفته است اما وقتی برگشته پسرک و کالسکه اش ناپدید شده بودند.


   
  همان زمان، همه یاد دو پسربچه و کودک افتادند اما دیگر دیر شده بود. پسرها یعنی رابرت تامپسون و جان وینابلز ،‌جیمز کوچولو را ، دو مایل دورتر به خط آهن بردند، به او تجاوز کردند، مثل یک عروسک کهنه توی یکی از چشم هایش رنگ ریختند، با آجر استخوان هایش را خرد کردند، با میله ای فلزی بارها به سرش کوبیدند و در حالی که هنوز زنده بود، مدفونش کردند و وقتی جان داد، جسدش را روی ریل راه آهن انداختند تا تماشا کنند که چگونه هنگام رد شدن قطار ، بدنش به دو نیم تقسیم می‌شود.

  در سال 1993 ، اقدام به چنین جنایتی از سوی دو پسربچه برای مردم باور نکردنی بود اما وقتی پلیس ها اسنادشان را رو کردند و گفتند که خون جیمز کوچولو را کف کفش پسرها پیدا کرده‌اند و تصاویر آنها در حال دزدیدن کودکی در دوربین های فروشگاه ثبت شده است همه به پذیرفتند. این جنایت به حدی فجیع بود که جان و رابرت با وجود سن کم شان در دادگاه بزرگسالان محاکمه و به 18 سال حبس محکوم شدند رابرت و جان هیچوقت نگفتند انگیزه شان از این جنایت وحشیانه چه بوده است جز یکبار که رابرت به دوربین ها لبخندی تحویل داد و گفت « همه پسر کوچولوها، تا وقتی بزرگ نشده اند، خوبند….


   
  معلم جان و رابرت بعد در گفتگو با رسانه ها گفت: جان بسیار شرور و پر شر و شور بود ، اما رابرت معمولا آرام و بی صدا بود و عاقل تر از جان به نظر می رسید. با این حال هر دو پسر سابقه فرارهای زیاد از مدرسه را داشتند و وقتی با هم آشنا شدند با سوء استفاده از نبود نظارت آدم بزرگ‌ها، شیطنت های خطرناک شان روز به روز بیشتر شد تا به آدم دزدی و قتل رسید حکم دادگاه این بود که دو پسر تا 18 سالگی در جایی شبیه به کانون اصلاح و تربیت ویژه نوجوانان باقی بمانند و سپس آزاد شوند هرچند خیلی ها معتقد بودند این روش برای تربیت جان و رابرت کافی نیست و حدس شان هم پر بیراه نبود چون جان وینابلز 4 سال پیش نیز بار دیگر به علت مشارکت در تهیه تصاویر هرزنگارانه از کودکان به دادگاه فراخوانده شد.

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) جنایت کاران (جنایت های جهان) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 1٫433 s