فیلم ترسناک The Veil 2016

فیلم ترسناک The Veil 2016

فیلم ترسناک The Veil 2016
date: 2017-12-11 14:07:09
 • view: 2583 today: 0
 • فیلم ترسناک The Veil 2016
  فیلم ترسناک The Veil 2016
    ژانر : ترسناک زمان : 94 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : Phil Joanou ستارگان : Jessica Alba, Thomas Jane, Lily Rabe, Aleksa Palladino خلاصه داستان : 30 سال پس از آنکه اعضای یک فرقه ی مذهبی مرتکب خودکشی دسته جمعی شدند ، تنها بازمانده ی آن حادثه همراه با مستند سازانی به سر صحنه وقوع آن بر می گردند…
    بیشتر بدانید:   در سال 1985 در ایالت کالیفرنیا و در یک مزرعه به نام حجاب بهشت (Heaven’s Veil Ranch) جیم جاکوبز رهبر یک فرقه مذهبی که ظاهراً دارای قدرت‌های ماوراءالطبیعه بوده به همراه 46 نفر از مریدان و فرزندانشان دست به خودکشی جمعی می‌زنند. 25 سال بعد تنها بازمانده از آن تراژدی هولناک، دختری به نام سارا به همراه یک تیم مستندساز به سرپرستی دختر جوانی به نام مگی به محل فاجعه بازمی‌گردند. مگی نیز غیرمستقیم به این حادثه مرتبط است. پدر او پلیسی است که بلافاصله خود را به مزرعه رسانیده و شاهد آن اتفاق غم‌انگیز بوده است. مگی تعریف می‌کند که پدرش بعدازآن حادثه حال‌وروز خوشی نداشته و خودکشی کرده است. حال، او با ساخت یک فیلم مستند قصد دارد این معما را برای خود و برادرش که نیز همراه او است رمزگشایی کند. او عکس‌هایی از مکان حادثه دارد که نشان می‌دهد تعداد زیادی دوربین در آنجا کار گذاشته‌شده بوده اما از فیلم‌ها هیچ اثری به دست نیامده است. آن‌ها به مزرعه که دست‌نخورده و متروکه است، می‌رسند. در هنگام ورود به نگهبان پیر عجیبی برمی‌خورند که سارا را بعد از گذشت 25 سال به‌خوبی به یاد می آورد. بعدها این پیرمرد را دریکی از صحنه‌های فیلم مربوط به 25 سال پیش می‌بینیم که توسط جاکوبز کشته و زنده می‌شود. گروه وارد مزرعه و خانه شده و همگی احساس عجیبی نسبت به آنجا پیدا می‌کنند. سارا باآنکه در آن زمان 5 سال بیشتر نداشته اما به شکل باورنکردنی می‌تواند با قرار گرفتن در موقعیت‌ها، آن دوران و اتفاقان آن را به‌خوبی تجسم کند.

  صبح روز بعد  گروه با بازبینی یکی از دوربین‌ها متوجه نورهای غیرطبیعی در آنجا می‌شود. همچنین یکی از دوستان خود به نام اِد را به همراه ماشینشان پیدا نمی‌کنند. دو تا از پسر و دخترها برای پیدا کردن کمک، پیاده به‌طرف اولین آبادی راه می افتند و سارا بقیه گروه را به یک کلبه متروک که مکان موردعلاقه جیم جاکوب بوده است، می‌برد. در کلبه به اسکلت زنی به همراه یک دوربین فیلم‌برداری برمی‌خورند که بعدها مشخص می‌شود مادر سارا است. همچنین تعداد زیادی فیلم‌های گمشده که توسط جیم جاکوب و مادر سارا ضبط‌شده بود را پیدا می‌کنند. ابتدا فیلم دوربین همراه جنازه را نگاه می‌کنند که نشان می‌دهد مادر سارا چگونه مرده است و سپس شروع می‌کنند فیلم‌ها را از ابتدا تماشا کردن. در همین موقع آن دونفری که برای آوردن کمک رفته بودند، وحشت‌زده برگشته و افراد را سر صحنه تصادف اِد که اکنون مرده است می‌برند. در خلال دیدن فیلم‌ها با شخصیت جیم جونز بیشتر آشنا می‌شوند. او معتقد به پرواز روح از بدن بوده که آن را در طی مراحلی و البته با تزریق یک ماده شیمیایی به مریدان خود نشان می‌دهد. وی ثابت می‌کند که می‌تواند روح خود را در کالبد دیگران وارد کرده و از جانب آن‌ها سخن بگوید. در فیلم دیگری خود را به مدت 6 ثانیه می‌کشد و با تزریق یک پادزهر مجدداً به زندگانی و البته با قدرتی بیشتر برمی‌گرداند.

  گروه از اتفاقات عجیبی که در آنجا می‌افتد نگران می‌شود و افراد قصد دارند هر چه سریع‌تر آنجا را ترک کنند. یکی از پسرها در خانه موردحمله یک روح قرارگرفته و کشته می‌شود. روح قاتل در بدن وی رسوخ کرده و با ظاهر مقتول به میان تیم برمی‌گردد. 2 نفر دیگر از گروه شبانه آنجا را ترک می‌کنند و در بین راه متوجه زنده‌بودن اِد می‌شوند. یکی از آن‌ها برای کمک به‌طرف شهر راه می‌افتد اما نفر دوم توسط روح دیگری که هم‌اکنون در بدن اد متجلی شده است کشته می‌شود. سپس اد تسخیرشده به همراه دختر کشته‌شده که او هم توسط روح دیگری جان گرفته است به‌طرف کلبه راه می‌افتند. در کلبه همه افراد به‌جز مگی کشته‌شده‌اند و بدن آن‌ها توسط ارواح سرگردان مزرعه تسخیرشده‌اند. مگی که از این موضوع بی‌اطلاع است به تماشای آخرین حلقه فیلم می‌نشیند. در این حلقه جیم جاکوب همه افراد را به‌منظور مرگ موقتی و به دست آوردن قدرتی جدید دورهم جمع کرده است. او همه را تشویق به خوردن زهر می‌کند. مادر سارا اجازه خوردن سم به بچه‌های کوچکش را نمی‌دهد. طی مشاجره ای که با رهبر فرقه دارد مشخص می‌شود که پدر بچه‌ها و سارا کسی جز جیم جاکوب نیست. سارا موفق به فرار شده و مادر او نیز به دنبالش روان می‌شود. همه افراد سم را خورده و موقتاً می‌میرند. در همین لحظه پلیس از راه می‌رسد و کسی را که مسئول تزریق پادزهر است را به ظن قاتل بودن و با شلیک گلوله از پای درمی‌آورد. همه افراد گروه بدون پادزهر برای همیشه کشته می‌شوند. حالا مگی پی به علت خودکشی پدرش که خود را در نرسیدن پادزهر مقصر می دانسته، می‌برد. همچنین متوجه رفتار غیرعادی افراد تیمش و سارا می‌شود. از داخل کلبه می‌گریزد اما توسط جیم جاکوب که اکنون به دنیا بازگشته است به درخت مصلوب و کشته می‌شود. صبح فردای آن شب دهشت انگیز پسری که برای کمک رفته بود به همراه تعدادی پلیس به مزرعه بازمی‌گردد. او و پلیس ها نیز به دست ارواح کشته می شوند. در پایان، شبح جیم جاکوب را در حال سخنرانی برای ارواح خانواده خود و مریدانش که اکنون در داخل بدن مگی، دوستان او و پلیس‌ها جای گرفته‌اند می‌بینیم. او با صدای بلند از قولی که 25 سال پیش به آن‌ها داده بود و آن نامیرایی، ظهور دوباره و حکم‌فرمائی برجهان است سخن می‌گوید.

  این فیلم الهام گرفته از یک رویداد واقعی است که در طی آن نزدیک به 1000 نفر از مریدان جیم جونز یک کشیش آمریکایی به دستور وی و همراه با او خودکشی می‌کنند که بزرگ‌ترین خودکشی تاریخ را رقم می‌زنند. تعلیمات و سخنرانی‌های ابتدایی او بیشتر متمرکز بر تبعیض نژادی و عدالت اقتصادی بود. اما با افزایش تعداد پیروانش افکار و رفتار او رادیکال‌تر شده و مریدانش را در یک جامعه کوچک و جدا از دیگران محدود می‌کند. نهایتاً با درگیر شدن با دولت آمریکا، جونز و پیروانش به همراه فرزندانشان با خوردن سم به زندگی خود پایان می دهند. از برنامه‌ها و سخنرانی‌های جونز چیز زیادی (نوار و یا فیلم) به‌جا نمانده است. این درحالیست که جونز از آرمان‌شهر خود به‌قصد تبلیغات خیلی فیلم تهیه می‌کرده و آن‌ها را برای مردم آمریکا نمایش می‌داده است. اینکه او چگونه توانسته است این‌چنین روی مریدان خود تأثیر بگذارد تا آنجا که آن‌ها جانشان را به خاطر وعده‌های او فدا کنند هنوز در پرده‌ای از ابهام قرار دارد. این نقطه کور تاریک و پیدانشدن فیلم ها و همچنین وجود چند جوان کنجکاو، دستمایه‌ای شده است تا یک نویسنده بر اساس شخصیت جونز و این فاجعه غم انگیز مرموز، فیلم‌نامه‌ای با مضامین ماوراءالطبیعه و دلهره‌آوری را بنگارد. داستان‌نویس از دل آن رویداد واقعی شخصیت جیم را بیرون کشیده و با آمیختن آن به افسانه‌ها و اسطوره‌های یونانی و همچنین عدد جادوئی و نیمه شیطانی هفت او را به‌عنوان نظم‌دهنده نوینی برای عالم معرفی می‌کند.

  موضوعی وجود دارد که داستان‌نویس و کارگردان علاقه دارند تا ذهن ما با آن درگیر شود. آن درباره میخ است که بارها در سخنرانی‌های جیم جاکوبز برای پیروانش به آن اشاره می‌شود. میخ‌ها ازآنجا مهم هستند که بدن عیسی مسیح با آن به صلیب چوبی کشیده می‌شود.اما منظور رهبر فرقه حجاب بهشت میخ‌های آهنی قابل‌رؤیتی که می‌توانند بدن فیزیکی ما را به تنه درختی و یا تخته‌ای مصلوب کنند، نیست بلکه میخ‌هایی نادیدنی است که می‌توانند روح بزرگوار و باارزشی را اسیر کالبد پست و پوسیده ما کنند. او عامدانه از آوردن نام خدا و یا نسبت دادن عقاید و افکارش به کسی یا چیزی دیگر طفره می‌رود و هر آنچه را روی می‌دهد ناشی از تلقی خودش از طبیعت و این جهان می‌داند. جاکوبز نیازی به استفاده از انجیل برای تعالی روح نمی‌بیند و حتی ضمنی معجزه راه رفتن بر روی آب را یک ترفند ساده می‌پندارد (اشاره به معبری باریک در زیرآب برکه مزرعه که می‌توان راه رفتن بر سطح آب را تداعی کرد). او دارای افکاری التقاطی است و درآن‌واحد به وجود، قدرت، استقلال و تجرد روح، همچنین تناسخ و حتی زندگی روح بدون بدن و ابدی بودن آن اعتقاد دارد که در طول فیلم گوشه‌هایی از آن را به هوادارانش نیز ثابت می‌کند. اگرچه در فیلم به شخصیت فلسفی و چگونگی طی طریق جاکوبز پرداخته نمی‌شود اما از شواهد امر برمی‌آید که او دارای قدرت‌های فراانسانی است که از تجارب شخصی و قدرت‌های ذهنی خود او ناشی می‌شوند. او را در انتهای فیلم می‌بینیم که نعره‌زنان قولی که به حواریونش داده بود را تکرار می‌کند حتی اگر 25 سال از آن گذشته باشد. او صریحاً به نامیرایی روح خود و آن‌ها اشاره می‌کند که در پوسته‌هایی جدید (کالبد مگی، دوستان او و پلیس‌ها) به عالم امکان بازگشته بودند. فیلم، فهمیدن خیلی از ابهامات و ایجاد رابطه میان پدیده‌ها را به بیننده واگذار می‌کند. شاید حتی نتیجه‌گیری کلی نیز شامل این قضیه شود. اما یک پیام آن کاملاً مشخص است و اینکه روح‌های مهربان، ساده و بخشنده برای تسخیر کالبدهای جدید بایستی این خصوصیات نیک را به کناری نهاده و خشن، ترسناک و زورگو شوند. به عبارت بهتر فیلم نشان می‌دهد که چرا ما از روح می‌ترسیم چراکه اگر آن‌ها این دنیا را ترک نکرده و در آن سرگردان باقی بمانند، در فرآیندی گریزناپذیر گرفتار شده که خروجی‌اش فقط می‌تواند ارواح خبیثه و البته متوهم باشد.

  در خطابه پایان فیلم که از جانب شبح جاکوبز (چون روح جاکوبز اینک در بدن اِد ظهور کرده است. از عینک می‌توانید متوجه شوید) حماسی وار ایراد می‌شود، موضوع فیلم وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. در این خطابه متوجه می‌شویم که جاکوبز دارای مقامات خاصی از نوعی عرفان ویژه (احتمالاً عرفان گنوسی) هست. عرفانی که تقابل میان روح و جسم انسان در مرکز ثقل آن قرار می‌گیرد. عرفانی که برای عموم مردم آشنا نبوده و فقط عده‌ای برگزیده از آن اطلاع داشتند. جاکوبز به‌روز رستگاری که آن را روزی زیبا معرفی می‌کند معتقد است و به اینکه دوباره توسط خدایی به نام یالدابائوث  (yaldabaoth) دوباره‌سازی می‌شوند، اشاره می‌کند. در حقیقت و مطابق با اسطوره‌های گنوسی، یالدابائوث جهان فعلی ما را آفریده است که البته از این آفرینش پشیمان شده و توبه می‌کند و سرانجام توسط خدای متعال بخشیده شده و دوباره به جهان بالا (غیر از جهان مادی ما) بازگردانده می‌شود. در این میان جاکوبز نیز گویی با شش قدرت دیگر در طی هفت مرحله برای تحول این دنیای ما که اشتباهی بیش نبوده است دوباره زنده می‌شود. اگر به تصاویر جلوی خانه در ابتدا و انتهای فیلم دقت کنید هفت نفر را می‌بینید که تنها فرد مشترک در دو عکس، سارا است درحالی‌که ارواح شش نفر عکس اول در بدن شش نفر از تیم مگی حلول کرده‌اند. در اسطوره یالدابائوث مرزی بین این جهان و جهان بالا وجود دارد که جاکوبز در این فیلم، مزرعه کوچک خودش را بعنوان رفیع ترین مکان این مرز معرفی می کند و بر همین اساس آن را چادر بهشت (حجاب بهشت) نامگذاری می‌کند. یعنی جائیکه او برای ظهور در روز موعود در آن پنهان‌شده است. جاکوبز با این خطابه در حقیقت این را بیان می‌کند که یالدابائوث از ابراز ندامت خود نیز پشیمان شده و خلق این دنیا را اشتباه نمی‌داند و اینک جاکوبز و شش نفر برگزیده دیگر را برای رهبری این دنیا منصوب کرده است. ولی برای من بیننده روشن نیست که فیلم‌ساز بنا بر اعتقاد قلبی به این تئوری باور داشته و این فیلم را ساخته است و یا می‌خواسته است بگوید هرکسی که شبیه جاکوبز ادعای قدرت‌های مافوق بشری، برگزیدگی و رهبری دارد به‌نوعی و از لابلای دفتر ضخیم تاریخ اسطوره‌ای (غیرواقعی)، توجیهی برای ظهور خود و شیره مالیدن بر سر آدم های ساده لوح بیرون کشیده است. فیلم ما را در اینکه جاکوبز یک رهبر معنوی خیرخواه است یا یک کلاهبردار عوضی معلق نگاه می دارد اما بینده دعا می کند اگر قرار است شیره ای بر سرش مالیده شود لااقل از نوع تقلبی و بی کیفیت نباشد.

  فیلم به شکل حیرت‌انگیزی متناسب باهدف خودش و نوع دسته‌بندی‌اش یعنی ماورا الطبیعه ی ترسناک ساخته‌شده است. هیچ‌چیز زائدی در فیلم دیده نمی‌شود. اگرچه شخصیت‌های فیلم همه جوان هستند اما از لوس‌بازی و اداواطوار مسخره‌ای که معمولاً در این سبک فیلم‌ها دیده می‌شود اصلاً خبری نیست. بازی‌ها نه اینکه خیلی پرفروغ باشند بلکه خیلی ساده و مناسب و در خدمت هدف فیلم هستند. لوکیشن مزرعه حرف ندارد و تلفیقی از مکان‌های مخوف برای ترسیدن و چشم‌اندازهای زیبا برای عروج روح است (مثلاً تکه‌ای از بهشت). فیلم‌برداری و نورپردازی فیلم نیز عالی به نظر می‌رسد. نور چه در لابلای شاخه‌های بلند درختان مزرعه در حال رقصیدن باشد، چه در فیلم‌های ضبط‌شده از آموزش‌های جاکوبز و چه صحنه‌های فلش بک به‌درستی و زیبایی بر روی نوار فیلم تأثیر خودش را گذاشته است. بازی رهبر فرقه یعنی آقای جاکوبز واقع‌بینانه و تأثیرگذار است. از کاربری مواد شیمیایی به‌منظور روان‌گردانی، هوشمندانه پرهیز شده و از آن برای کمک به طی طریق فقط استفاده می‌شود. فیلم جان می‌دهد برای کسانی که عاشق بازی‌های ذهنی و پیدا کردن چیزی در لابلای حرف‌ها و تصاویر هستند. تماشای آن را از دست ندهید اما یادتان نرود که آن را باور نکنید.

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  کیوان


  اقا مرسی که کل داستان فیلم رو تعریف کردی اسپویل کردی خدا قوت پهلوان :)


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  17

  Room 6

  ناشناس

  IP: 2183

  عجیب

  ScaryLand

  ScaryLand

  ScaryLand

  ناشناس

  IP: 8657

  منم حدیث هستم منو اشتباه نگیرید اقا سروش داستان های جدید ایجاد کنید خوشم میاد از داستاناتون

  ناشناس

  IP: 86104

  خداحافظ

  ناشناس

  IP: 86104

  تو جنگل اطراف قبیله زندگی می کنن

  ناشناس

  IP: 86104

  lam sary

  ناشناس

  IP: 86104

  یه جورای خودشو به من نشون میده . اینجا ساری

  ناشناس

  IP: 86104

  بی ازاره

  ناشناس

  IP: 86104

  توی خونه قدیمی ما ج ن هست. و یه بار توی خواب دیدمش

  ناشناس

  IP: 86104

  سلام به همه

  ناشناس

  IP: 8657

  اقای2181نظر لطفته اقایون یکی شمارش2121بوو گفت دخترا گوه هستن دیگه چی بگم

  Soorousha

  بپرس

  ناشناس

  IP: 8657

  سلام سما هستم اشتب نگیرید

  DarkComment

  سلام یه سوال داشتم

  ناشناس

  IP: 64225

  وا

  ناشناس

  IP: 2181

  بعضی ها داستانا رو می خونن و بیخود می گن ما اعتقادی نداریم به این چیزا

  ناشناس

  IP: 2181

  دهکده جن ها عجب داستانی بود کرمانشاه

  ناشناس

  IP: 2179

  چکار کنیم ولک

  ناشناس

  IP: 2179

  ما نمی فهمیم چه فایده. پاپیتا عربی داریم

  valak

  س

  ScaryLand

  اره خوندم ک گذاشتم

  ناشناس

  IP: 2181

  اما داستاناشون خوندنیه واقعا

  ناشناس

  IP: 2181

  ما عربی نمی فهمیم

  ناشناس

  IP: 2181

  ترجمه کنید

  ناشناس

  IP: 2181

  داستان عربی چیه

  ناشناس

  IP: 2181

  سلام والسلام

  ناشناس

  IP: 2181

  8657سلام کسی توهین نکرده خانمها فرشتن

  ناشناس

  IP: 2181

  برو میدون توپخونه اسلحه بگیر

  ناشناس

  IP: 19242

  ناشناس

  IP: 19242

  کسی اسلحه میفروشه

  ناشناس

  IP: 5119

  عزیزم اینجا همه خوبن وکسی به کسی توهیننمیکنه

  ناشناس

  IP: 5119

  اینجا داستان میخونیم نظراتمونه میدیم میدم

  ناشناس

  IP: 5119

  8657کی بهت توهین کرده دیونه ایی شما

  ناشناس

  IP: 8657

  اقا تو میگی چرا من دخترم خدا منو دختر افریده چکار کنم چکار کنم

  ناشناس

  IP: 8657

  ترو خدا انقدر به من توهین نکنید

  Soorousha

  فکر کردی الکیه؟! با این وضعیت دلار میدونی چقدر باید پول بدی؟ اگه پولشم داری، حساب بین‌المللی داری که از طریق بیت کوین پول رو واریز کنی؟ و...

  ناشناس

  IP: 574

  من چطور میتونم برم رد روم یکی راهنمایی میکنه؟

  ناشناس

  IP: 574

  هی سلام چرا هیچکدوم از گزینه ها کار نمیکنن؟صفحه اصلیش کجاس؟

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ

  Today Show#

  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #حمله جن ها به مردم یک شهر از طریق واتس آپ
  #فیلم ترسناک wrong turn 2003 (پیچ اشتباه)
  #مجموعه فیلم های پیرانا (Piranha)
  #پروژه زنگ (ماجرای ماشین زمان نازی ها)

  Related Posts

  فیلم ترسناک It 2019 (آن قسمت دوم)

  فیلم ترسناک It 2019 (آن قسمت دوم)   ژانر : ترسناک / فانتزی زمان : 2 ساعت و 49 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Andy Muschietti ستارگان :  Sophia Lillis, James McAvoy, Jessica Chastain خلا...

  فیلم ترسناک 2017 1922

  فیلم ترسناک 2017 1922   ژانر : جنایی / غم انگیز / ترسناک / رازآلود / مهیج زمان : 103 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Zak Hilditch ستارگان : Thomas Jane, Molly Parker, Dylan Schmid, Neal McDono...

  فیلم ترسناک The Human Centipede 2009

  فیلم ترسناک The Human Centipede 2009   ژانر : ترسناک زمان : 71 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : هلند کارگردان : Tom Six ستارگان : Dieter Laser, Ashley C. Williams, Ashlynn Yennie خلاصه داستان : دو دختر ج...

  چرا فیلم ترسناک؟

  فیلم ترسناک و موسیقی از دهه‌ها پیش باب رفاقت را به شکلی نه چندان مطلوب باز کرده‌اند! مسئله به زمانی برمی‌گردد که هنوز خبری از کاراکترهای شیطانی سینما و جیغ‌های ملکه نبو...

  فیلم ترسناک 1980 the shining (درخشش)

  فیلم ترسناک 1980 the shining (درخشش)   ژانر : اکشن / ترسناک زمان : 146 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا /  انگلستان کارگردان : Stanley Kubrick ستارگان : Jack Nicholson , Shelley Duvall , Danny Lloyd , Scatman Crothers ...

  معرفی فیلم من شیطان را دیدم

  معرفی فیلم من شیطان را دیدم من شیطان را دیدم (I Saw the Devil) فیلمی است در ژانر ترسناک، روانشناسانه و جنایی به کارگردانی کیم جی‌ وون محصول سال 2010 کره‌جنوبی است. داستان فیلم در یک شب ب?...

  Invitation Only 2009

  Invitation Only (絕命派對) is a Taiwanese horror film directed by Kevin Ko and released in April 2009. The film was billed as "Taiwan's First-Ever Slasher Horror". Wade Chen, who works for a rich and powerful CEO, Mr. Yang, accidentally sees his boss having sex with supermodel Dana. His boss supposed...

  فیلم ترسناک Eraserhead 1977 (کله پاک کن)

  فیلم ترسناک Eraserhead 1977 (کله پاک کن)   ژانر : ترسناک / علمی و تخیلی / فانتزی زمان : 89 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : آمریکا کارگردان : David Lynch ستارگان : Charlotte Stewart , Allen Joseph , Jack Nance ...

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو