)">

فیلم ترسناک Deliver Us from Evil 2014

">

?

نویسنده:Jaber

صفحه کاربری:

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-12-11

فیلم ترسناک Deliver Us from Evil 2014

1,264 total views, 1 views today

فیلم ترسناک Deliver Us from Evil 2014


 
ژانر : ترسناک / رازآلود / هیجان انگیز

زمان : 118 دقیقه

زبان : انگلیسی و دوبله فارسی

محصول : امریکا

کارگردان : scott derrickson

ستارگان : eric bana, edgar ramírez, olivia munn, chris coy

خلاصه داستان : یک افسر پلیس به نام “سارچی” که زندگی پر مشغله ای دارد ، درگیر یک پرونده قتل سریالی هولناک می شود اما به دلیل اینکه به تنهایی قادر به حل این پرونده عجیب نیست، تصمیم می گیرد از یک کشیش متخصص در جن گیری کمک بگیرد اما…

بیشتر بدانید:

داستان : فیلم با رالف سارچی در نقش پلیسی نیویورکی شروع میشود. سرنوشتش باعث میشود تا با کشیشی به اسم رامیرز ملاقات کند. او یک شورشی است و دارای یک پرونده قضایی. وی برای سارچی پاپوش میدوزد و پای او را نیز به پرونده باز میکند. سارچی به علت تضادهایی که در اعتقادات دینیش  دارد با وی موافق نیست ولی اکنون مجبور است برای خارج شدن از موقعیتی که بصورت ناخواسته وارد آن شده با کشیش همکاری کند. ماموریتی که در آن باید بر نیروهای ماورالطبیعه غلبه کنند.

فیلم Deliver Us from Evil یا ما را از دست شیطان راهیی بده کاراکترهایی هیجان انگیزی را در پیش شما عرضه میکند. پلیسی اهل نیویورک، یک کشیش و سربازی
که توسط شیطان آموزش دیده است. کاراکترهایی که دست به دست هم میدهند تا ما شاهد فیلمی رازآلود و هیجان انگیز باشیم.

فیلمی الهام گرفته از رمان ” مواظب شب باش ” از Ralph Sarchie و Lisa Collier Cool. نام فیلم اول قرار بود هم نام رمان باشد ولی تیم ساخت فیلم تصمیم گرفت تا نام آنرا ” ما را از دست شیطان رهایی بده ”  بگذارد. داستان راز امیز این فیلم المان های ترس و جنایت را گردآوری کرده تا با دیدنشان لذت ببریم. داستان عمیق فیلم تمام توجه شما را بخودش جلب خواهد کرد. برخورد عقاید دینی و اتفاقات ماورالطبیعه این فیلم را تبدیل به چیزی نفس گیر میکند.
دومین تریلری که از فیلم پخش شد کاملاَ آدم را قانع میکند که این فیلم را از دست ندهد.

فیلم Deliver Us from Evil شاید با عقاید خیلی ها تضاد داشته باشد ولی آنقدر کار خوبی هست که همه باید آنرا ببینند.محتوای مطالب منتشر شده بر عهده نویسنده مطالب خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

?

?

Foodforfox The Scary Website 2019 ©