210 total views, 1 views today

فیلم های آزار دهنده و گمنام ژاپنی

Mr.abtin: در این مقاله چندی از فیلم های عجیب و غریب و بعضا پر از خشونت از سینمای ژاپن را معرفی میکنیم که دیدنشان به طرفداران سینمای خشن پیشنهاد میشود:

1: Men behind the sun


 
این فیلم درباره آزمایشات تکان دهنده ی واحد 731 که که واحدِ محرمانهٔ تحقیقات و توسعهٔ سلاح‌های میکروبی و شیمیایی در ارتش امپراتوری ژاپن بود است که تمامی آزمایشات را بی پرده و فوق العاده تکان دهنده نشان میدهد.

2: (Men behind the sun (nanking massacre


 
این فیلم باز هم جنایات ژاپنی ها میباشد. کشتار نانجینگ یا تجاوز نانجینگ به دورهٔ شش هفته‌ای پس از ۱۳ دسامبر ۱۹۳۷ و اشغال شهر نانجینگ، پایتخت پیشین جمهوری چین، توسط ژاپنی‌ها گفته می‌شود. فیلم پر از صحنه های بی پرده از تجاوز و بیرون کشیدن جنین زنده از شکم زنان و… است که واقعا تکان دهنده و ترسناک است.

3: tetsuo : the iron man


 
فیلم عجیب و غریب که اگر خواسته باشم داستانش را تعریف کنم باید بگویم ظاهرا یک مرد یک ویروس میگیرد که از بدنش سیم و آهن پاره بیرون میزند. بله…. فیلم فوق العاده عجیب و در عین حال آنقد کابوس وار است که سرتان درد میگیرد…

4: Muzan-e


 
یک گزارشگر زن درمورد فیلم های جنسی زیرزمینی تحقیق میکند و درگیر یک فیلم فوق العاده وحشتناک میشود و کم کم سر خودش بر باد میرود! باید بگویم این فیلم فوق العاده زننده ، زننده ، زننده و زننده است و دیدگاه شما را نسبت به فیلم های پـــ*ـورن عوض میکند و حالتان را از این فیلم ها بهم میزند.

5:Lolita Vibrator Torture


 
از این دست فیلم ها در ژاپن زیاد است . یک فرد مریض یک دختر را میدزدد و شکنجه میدهد و…

6: (all night long 2 (1995


 
قسمت اول all night long درباره نوجوانانی است که باهم طی یک حادثه وحشتناک دوست میشوند و کم کم با اتفاقاتی تبدیل به یک هیولا میشوند. اما دومین فیلم از این سری فوق العاده قوی تر از قبلی است و داستان یک مهندس کامپیوتر تنها که گیر یک گنگ منحرف می افتد را تعریف می کند که باید از آنجا جان سالم بدر ببرد. این فیلم شمارا مانند بقیه فیلم های ژاپنی با آدم هایی آشنا می کند که سخت است حتی لقب حیوان به آنها داد …. ذره ای رحم در وجود هیچکس در این فیلم نیست حتی قهرمان داستان….

7: (red room(1999


 
چهار نفر در یک بازیه زیر زمینی خطر ناک که ریسک کشته شدن در آن زیاد است برای 10 میلیون ین(واحد پول ژاپن) شرکت می کنند. شر کت کنندگان در این بازی چهار کارت بین یکدیگر به طور شانسی تقسیم می کنند. بر روی یکی از کارتها شکل تاج کشیده شده است که اگر این کارت به هر شخص شرکت کننده ای برسد او رئیس(حاکم) این مرحله از بازی می شود و او تصمیم می گیرد که دیگر شرکت کنند گان چه کار وقیحانه ای باید انجام بدهند. همانطور که در خلاصه میبینید کاملا معلوم است فیلم از هیچ صحنه ی وقیحانه ای دریغ نکرده و واقعا فیلم کثیفی است….

 

3 thoughts on “فیلم های آزار دهنده و گمنام ژاپنی

  1. فیلم اولی, یه فیلم هنگ کنگی هست, نه ژاپنی, در کل سینمای ژاپن واقعا محشره, تو تمامی ژانرها, من عاشق ژاپن هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.