865 total views, 2 views today

فیلم در یک قفسه شیشه ای (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

در یک قفسه شیشه ای فیلمی ترسناک و درام ، محصول کشور اسپانیا است نویسنده و کارگردانی این فیلم عجیب را آگوستی ویارونگا برعهده داشته و از قاب جادو هولناک ترین اتفاقات جنگ جهانی را به تصویر می کشد این فیلم در سال 1986 بر روی پرده سینما رفت و باعث شوکه شدن تماشاگر شد در یک قفسه شیشه ای با توجه به پرداختن به موضوع های نازیسم ، پدوفیلیا و همجنس گرایی به فیلمی بسیار بحث بر انگیز تبدیل شد.

داستان این فیلم راجب یک دکتر و عضو سابق اس اس به نام کلاوس است که در جنگ جهانی دوم آزمایشات وحشتناکی را بر روی کودکان انجام می داد پس از جنگ او به یکی از روستا های دور افتاده تبعید می شود وی پس از آن سعی در خودکشی می کند اما تلاش او برای مرگ بی نتیجه مانده و این خودکشی باعث فلج شدنش می شود او پس از آن دیگر قادر به نفس کشیدن نبوده و مجبور میشود در یک اتاقک شیشه ایی و با کمک دستگاه های پزشکی به زندگی خود ادامه دهد.


 
چند سال بعد پسری به نام آنجلو برای مراقب از کلاوس انتخاب می شود اما نقطه سیاه داستان اینجاست که آنجلو یکی از کودکانی بود که توسط دکتر بی رحم در کودکی مورد آزمایش و شکنجه قرار گرفته بود آنجلو در مدت پرستاری از کلاوس هر بلایی که به سرش آمده را به سر کلاوس می آورد و انتقام دوران کودکی خود را به بدترین شکل از وی می گیرد.

در یک قفسه شیشه ایی در 25 جولای 2004 بصورت دی وی دی میان شهروندان امریکا به فروش رفت که زبانی اسپانیایی و زیرنویسی انگلیسی داشت نهایتا این فیلم در تاریخ 8 نوامبر 2011 بصورت بلوری در برخی از کشور ها منتشر گردید نکته جالب توجه در این فیلم طرز فیلم برداری آن است اکثر فیلم در مکان های تاریک و کم نور گرفته شده و حسی غم انگیز را به مخاطب القا می کند در یک قفسه شیشه ایی هم اکنون جز بدترین فیلم های تاریخ سینما محسوب می شود.

 

3 thoughts on “فیلم در یک قفسه شیشه ای (بدترین فیلم های تاریخ سینما)

  1. با سلام
    مطمئناٌ کاربر هاي قديمي و عزيز سايت با اين مجموعه پست ها آشنا هستند (بدترين فيلم هاي تاريخ سينما) ما نزديک به يک سال پيش بعد از قرار دادن 14 قسمت از اين پست ، از ادامه دادن به اين مجموعه پست ها صرف نظر کرديم.

    ميشه گفت يکي از پرطرفدار ترين مجموعه پست هاي سايت همين ها هستند اما جزء خطرناک ترين ها هم هستند با اين حال قصد ادامه دادن به اين مجموعه پست ها رو داريم و اميدواريم مورد پسند شما کاربر گرامي قرار بگيره.

    اگه فيلمي در نظر داريد که به نظر نا معقول و غير متعارف ميرسه به ما معرفي کنيد ترجيحاٌ فيلم هاي کمتر ديده شده و کمتر شناخته شده تا براي ديگر کاربران تازگي داشته باشه بعد از بررسي حتماٌ در اين ليست قرار داده ميشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.