2,309 total views, 1 views today

فضای اپلود در دارک وب

با سلام به کاربران عزیز در این مطلب چند سایت مفید دارک وبی را معرفی می کنیم که می توانید به اسانی تصاویر خود را در ان اپلود کنید و لینک ان ها را مورد استفاده قرار دهید برای افرادی که درباره دارک وب اطلاعی ندارند می توانند این مطلب را مشاهده کنند.

معمولا بیشترین دغدغه افرادی که سایت خود را راه اندازی می کنند وجود محل یا فضای کافی برای اپلود فایل ها و تصاویر سایت است خوب خوشبختانه فضای اپلود زیادی در اینترنت وجود دارد که می توان از ان ها استفاده کرد مانند: پیکوفایل-اپلود بوی و…

اما کمتر درباره فضای اپلود در دارک وب صحبت شده است افرادی که درباره دارک وب اطلاع کافی دارند میدانند که فضایی در اینترنت است که برای همه افراد قابل مشاهده نیست خوب پس فایل های اپلود شده در دارک وب هم برای همه قابل مشاهده نخواهد بود و تنها افرادی که از طریق شبکه تور به سایت شما مراجعه کنند می توانند این تصاویر را  ببینند.

 

1:Felixxx


 
این سایت مفید دارک وبی به شما اجازه می دهد بدون نیاز به ثبت نام تصاویر سایت خود را  به مدت یک ماه (30 روز)در دارک وب اپلود کنید و بعد از 30 روز این فایل به صورت خودکار حذف می شود.

ورود

 

2:Matrix


 
این سایت هم نیاز به ثبت نام ندارد و 30 روز فایل تان را حفظ می کند.

ورود

 

3:easy up


 
سایت اپلود اسان اجازه اپلود تصاویر تا حداکثر 50mb را به کاربر می دهد.

ورود

 

4:popfiles


 
قبل از اپلود در این سایت بایستی در ان ثبت نام کنید اپلود تصاویر غیر اخلاقی در این سایت مساوی با حذف فایل شماست بجز تصاویر اجازه اپلود فایل ها با فرمت های دیگر را به شما خواهد داد.

ورود

 

One thought on “فضای اپلود در دارک وب

  1. Howdy would you mind letting me know which web host
    you’re working with? I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.
    Can you suggest a good web hosting provider at a reasonable price?
    Thank you, I appreciate it!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.