1,657 total views, 1 views today

عکس وحشتناک در اسکله انزلی (سرزمین ارواح)

بندر انزلی یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری، از مراکز مهم اقتصادی و یکی از قطب‌های ورزشی در ایران است، و بخش مرکزی شهرستان انزلی محسوب می‌شود این شهر دارای اولین و بزرگترین بندر ایران در سواحل جنوبی دریای خزر است. انزلی برخلاف زیبایی های طبیعی و بکرش به داشتن مکان های ترسناک و مخوف نیز شهره است.

کلبه وحشت انزلی که در روستای هفت دغنان این شهر واقع است یکی از مکان های ترسناک ایران به شمار می آید هر چند در حقیقت اتفاقات رخداده در این کلبه شک و شبه وجود دارد اما بی شک این کلبه با داستان هایش انزلی را در بین رخداد های فراطبیعی ایران پرچم دار کرده است.

چندی پیش تصویری عجیب در شبکه های اجتماعی دست به دست شد عکسی خانوادگی که در پس زمینه خود موجودی ترسناک را به اشتراک می گذارد این تصویر در حاشیه اسکله بندر انزلی گرفته شده است و موجود مشاهده شده شبیه به یک زن است که بر روی سنگ های اسکله نشسته و به تصویر بردار زل زده است این عکس با موبایل ثبت گردیده.

این موجود در شبکه های اجتماعی جن نامیده شده و با سری بزرگ تر از انسان معمولی و چشمانی درخشان ، مو را به تن انسان سیخ میکند. اما این موجود مرا به یاد سامارا روح ترسناک مجموعه فیلم حلقه می اندازد و ساخت چنین موجوداتی با نرم افزار های رتوش عکس کاره سختی به نظر نمی رسد ولی خلاقیت خالقش قابل تحسین است.

اما این تنها یک نظریه است و شاید ما با یک جن واقعی رو به رو هستیم شما چه فکر می کنید؟

 

2 thoughts on “عکس وحشتناک در اسکله انزلی (سرزمین ارواح)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.