سکانس های ترسناک فیلم برپاخیزان جهنم

سکانس های ترسناک فیلم برپاخیزان جهنم

سکانس های ترسناک فیلم برپاخیزان جهنم

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-22
 • 149 بازدید
 • سکانس های ترسناک فیلم برپاخیزان جهنم

  برپاخیزان جهنم فیلم ترسناک به کارگردانی کلایو بارکر که برای اولین بار در سال 1987 منتشر شد اکثر دنباله‌های فیلم‌های سری برپا خیزان جهنم، مستقیما از روی فیلم‌نامه‌های اصلی شرکت مادر، یعنی کمپانی دیمنشن (Dimension) ساخته شده‌اند، که بعدا بازنویسی شدند تا از روی آنان بتوان دنباله‌ی این فیلم‌ها را ساخت. بعد از انتشار قسمت هشتم این سری فیلم‌ها، یعنی فیلم برپاخیزان جهنم: جهان دوزخ، کمپانی دیمنشن سال‌های زیادی را سپری کرد تا بتواند دوباره قسمت اصلی این سری فیلم‌ها را بازسازی کند ولی زمانی‌که فهمیدند این گزینه در این سری کاملا منقضی شده است، آن‌ها تصمیم گرفتند تا فیلم برپاخیزان جهنم: وحی‌ها را در سال 2011 با بودجه‌ی بسیار کمی بسازند.

  عکس‌العمل‌های جهانی نسبت به این فیلم کاملا منفی بود، ولی بازهم پس از مدت زمانی که این کمپانی صرف ساخت مجدد قسمت اصلی این سری فیلم‌ها کرد و شکست خورد، باز تصمیم گرفت تا دنباله‌ی دیگری با نام برپا خیزان جهنم: قضاوت منتشر کند تا حق انتشار این سری فیلم‌ها را در دست خودش نگه‌دارد نظراتی که راجع به فیلم برپا خیزان جهنم: قضاوت منتشر می‌شد، به طور کلی مثبت‌تر از قسمت قبلی این مجموعه بود، ولی عکس‌العمل‌ها هنوز خوب نیست.

  پایان‌بندی این فیلم مقداری پیچیده بود و در انتهای این فیلم شخصیت پین‌هد از دستورات بهشت سرپیچی کرد؛ او از تمام قدرت‌های خودش خلع شد و به عنوان مجازات از جهنم رانده شد و به دنیای واقعی تبعید شد. برخی احساس می‌کردند که دنباله‌ی این فیلم قرار است تا براساس این پایان‌بندی عجیب ساخته شود، ولی تانیکلیف در طی مصاحبه با پایگاه خبری کامیک بوک اعلام کرد که واقعا اینطور که اکثرا فکر می‌کنند، نیست. در ادامه می‌توانید بخشی از مصاحبه‌ی او را بخوانید:من هیچ مفهومی از یک دنباله، یک بخش جانبی، یا هیچ چیز دیگری نداشتم. مردم پیشنهاد دادند که، آها، تو تلاش می‌کنی تا یک دنباله برای شخصیت اودیتور یا چیزهای مثل این بنویسی ولی جواب من به آنان اینگونه است که آیا با من شوخی می‌کنید؟ من فقط داشتم سعی می‌کردم تا با شنا کردن خودم را به ساحل برسانم و توسط کوسه خورده نشوم از زمان پایان این فیلم نیز، تانیکلیف درحال فکر کردن به این موضوع بوده است که این سری فیلم‌ها بعد از این قرار است تا چگونه ادامه پیدا کنند؟ او در این‌باره چنین گفت:

  من پس از آن درباره این موضوع فکر کردم، و آنچه که من به آن فکر می‌کنم می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد. شاید یک فرمانروای جدید برای جامعه‌ی سنوبایت ظهور کند و فرمانروایی را به دست بگیرد، و یک کشیش اعظم دیگر وارد شود، و به طور واضح این فرمانروای سنوبایت کارش را به خوبی انجام نمی‌دهد. و دست‌کم، شخصیت اودیتور ردی از خرده نان پشت سر خودش برجای بگذارد تا پین‌هد راه بازگشتش را پیدا کند. و سپس او ظاهر می‌شود و به‌نظر می‌رسد که جنگ نهایی بین پین‌هد تازه متولد شده و این مرد دیگر رخ می‌دهد.

  به‌طور کلی این نبرد شبیه به جنگ کشیشان جهنمی خواهد بود درحالی‌که طرح ذهن کارگردان و همچنین جنگ پین‌هد برای بازپس‌گیری تخت پادشاهی خودش، این توانایی را دارد که یک زاویه‌ی جدید به این سری فیلم‌ها بدهد، ولی احتمال وقوع این اتفاقات بسیار کم است.

  فیلم برپا خیزان جهنم: قضاوت با وجود بودجه‌ی اندکی که داشت قرار بود تا کارهای زیادی را انجام دهد، ولی ایده‌ی کارگردان این فیلم به بودجه‌ی خیلی بیشتری نیاز دارد و این احتمال خیلی کم است که کمپانی سازنده‌ی این فیلم‌ها بتواند از عهده‌ی پرداخت این بودجه برآید از طرف دیگر نیز طرفدران این سری فیلم‌ها علاقه‌ای ندارند که این فرانچایز با شکل کنونی خودش ادامه پیدا کند فیلم به دلیل موارد جدیدی که به اسطوره‌شناسی اضافه کرده است، پاسخ گرمتری را دریافت کرد، ولی نظرات منتشر شده درباره‌ی این فیلم هنوز اندکی ناامید کننده است و به‌نظر می‌رسد که تجدید ساختار کلی این فرانچایز می‌تواند به سود آنان پایان یابد.

  نام تجاری Hellraiser، به‌خاطر انتشار دنباله‌های متعدد سطح پایین برای این فرانچایز، بسیار صدمه دیده است و اگر قرار است تا همینطور ادامه دهد، در آینده مجبور می‌شود که به سختی تلاش کند تا بتواند تماشاگرانی که از این فرانچایز ناامید شده‌اند را دوباره جذب خودش کند در ویدئو زیر برترین سکانس های فیلم برپاخیزان جهنم: قضاوت ، را مشاهده می کنیم.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫287 s