سکانس های ترسناک فیلم انابل

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-04-27
 • 194 بازدید
 • سکانس های ترسناک فیلم انابل

  در «آنابل» که پیشدرآمدی بر «احضار» است، متوجه می‌شویم که سال‌ها پیش، این عروسک پس از اینکه شهادت می‌دهد زنی با بریدن گلویش خودکشی کرده، جن‌زده می‌شود. در دهه‌ی ۷۰ میلادی و در شهر کالیفورنیا، میا (با بازی خوب «آنابل وَلیس») یک زن خانه‌دار حامله است که شوهرش (با بازی «وارد هورتون») که دانشجوی پزشکی است برای او عروسکی می‌خرد که از نظر میا بسیار گران‌بهاست و مربوط به دوران سلطنت ملکه ویکتوریا است، البته من و شما پس از دیدن آن در اولین فرصت با یک جنگیر تماس خواهیم گفت {منظور ترسناک بودن عروسک است}.سپس بعد از ورود آن عروسک، اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد که موجب می‌شود خانواده‌ی منسون خودشان را در خانه حبس کنند، و حتی از چشمان عروسک خون سرازیر می‌شود در این کلیپ برترین سکانس های این فیلم مهیج را مشاهده می کنیم.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫330 s