سلام والتر من امروز یک دوست دختر گرفتم

نویسنده: Amir

دنبال کردن:

تعداد مقاله:9

بیوگرافی:

درتاریخ : 2018-08-13
 • 101 بازدید
 • سلام والتر من امروز یک دوست دختر گرفتم

  Amir : یوتیوب دومین وب سایت پرطرفدار در جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که روزانه هزاران ویدئو در آن بارگذاری می شوند اما در بین این مقدار زیاد از ویدئو تعداد انگشت شماری به معروفیت جهانی می رسند و توجه کاربران را به خود جلب می کنند برخی از آن ها طنز آلود هستند برخی دیگر جالب و شگفت آور اما برخی هم خبر از جنایتی هولناک می دهند.

  ویدئو “سلام والتر! من امروز یک دوست دختر گرفتم” در اکتبر سال 2009 ، در یوتیوب توسط شخصی ناشناس آپلود شد آغاز این ویدیو مردی را میبینید که می گوید: سلام والتر،من امروز با یه دختر فوق العاده توی مرکز خرید آشنا شدم.


   
  در ادامه از این حرف میزند که چه کارهایی انجام دادند و چه چیز هایی خریدند بعد از اینکه حرف هایش تمام میشود میگوید: والتر، این دختره از دوربین خوشش نمیاد ولی عیب نداره من بهت نشونش میدم! و لنز دوربین را به سمت در دستشویی قرار میدهد و در را باز میکند، در این لحظه می بینیم دختری که دست و پایش بسته و برهنه است روی زمین قرار دارد و با گریه می گوید: چرا اینکار ها را میکنی؟ و بعد از آن مرد وارد دستشویی می شود و در را میبندد.


   
  با این که ویدیو در سال 2009 در یوتیوب آپلود شده بود اما نزدیک به یک یا دو سال است که مورد توجه کاربران قرا ر گرفته. با توجه به اسم کانالی که ویدیوی سلام والتر را آپلود کرده بود می توان گفت نام آن شخص داخل ویدیو پاتریک بوده در توضیحات این ویدئو نوشته شده: “ویدیو های من به والتر، دوستم که به نظر میرسه نمیتونه منو پیدا کنه” در آن کانال هیچ ویدیوی دیگری آپلود نشده است.

  اما در نهایت مشخص شد این ویدئو ساختگی است پس از تحقیقات پلیس بر روی این پرونده مشخص گردید ویدیو ساختگی بوده و هدف دختر و پسر تنها معروف شدن و کسب درآمد از یوتیوب بوده است که در این امر موفق هم بودند.

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) بردگی (سلطه پذیر) عجیب (عجایب جهان) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫676 s