سرقت سیگنال شبکه CBS

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-12-16
 • 33 بازدید
 • سرقت سیگنال شبکه CBS

  گاهي در دنيا اتفاقاتي رخ ميدهد كه همگان را شوكه ميكند ، گاه اين اتفاقات در مقابل چشم ميليون ها نفر رخ ميدهد
  كه ديگر جاي بحثي باقي نميگذارد و سكوت بهترين پاسخ براي ان اتفاق است.

  در تاريخ ٢٢ نوامبر سال ١٩٨٧ در تلوزيون امريكا اتفاقي عجيب رخ داد در اين اتفاق كه در پربيننده ترين شبكه امريكا بود در بين برنامه علمي و پربيننده دكتر هو كه در حال پخش بود به ناگهان برنامه توسط تصوير شخصي ناشناس قطع شد !!! او حركات نامفهوم و عجيبي داشت ، و تا ثانيه ها اين حركات و گفته هاي عجيب خود را تكرار ميكرد ! تحقیقات بیش از 1.5 سال و با تمام قدرت ادامه داشت اما هرگز اینکه چه شخصی این کار را انجام داد و هدف او از این کار چه بود پیدا نشد. او تنها هكري بود كه جهت سرگرمي اين كار را كرده ؟ (هكي كه تقريبا غير ممكن است ) ( هك سيگنال تلوزيوني تقريبا ناممكن است به خصوص در ان دوران زيرا وجود تكنولوژي انتقال تنها مختص شركت هاي مرتبط با سازمان هاي بين المللي بوده است) ، تنها يك هكر ساده بود ؟ او كه بود ؟ و هدفش چه بود ؟ كه تا كنون هويت ان ناشناس مانده و هدفش نا مشخص.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تصاویر (تصویر های ترسناک) عجیب (عجایب جهان) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫380 s