702 total views, 1 views today

سجاده نماز می خواند (سرزمین ارواح)

یک دختر جوان در حال نماز خواندن بود که توجهش به فیلمی که از تلویزیون پخش می شد جلب می شود در این بین نمازش را نصف و نیمه رها می کند و به تماشای فیلم مشغول می شود بعد از تمام شدن فیلم بر می گردد تا نماز بخواند اما او می بیند که سجاده اش رو به قبله ایستاده و گویی که سجاده دارد ادامه نماز او را می خواند.

دخترک سراسیمه و فریادکنان از خانه بیرون می رود اهالی محل پس باخبر شدن از ماجرا وارد خانه او می شوند آنها شوکه شده و از این صحنه فیلم برداری می کنند فیلمی که در شبکه های مجازی دست به دست می شود اما واقعیت چیست؟

آیا ما با یک اتفاق فراطبیعی رو به رو هستیم؟ آیا این اتفاق را می توان به جن و روح نسبت داد؟ اما نه هدف از ساخت این فیلم نمایش موجودات ماورالطبیعه نیست بلکه نشان دادن معجزه الهی به مردم است. می توان گفت ساخت اینگونه فیلم ها نه تنها کمکی به اعتقادات مردم نمیکند بلکه باعث ضربه زدن به باورهای بسیاری از افراد میشود.

اینگونه فیلم ها از کشورهای عربی نشات گرفته و ابتدا با عناوینی مانند : معجزه سجاده در شمال عراق و سجاده عجیب مکه منتشر شد و بعد از آن در کشور ما با عنوان هایی مثل : دختر اردبیلی که نماز را سبک شمرده و داستان مادری که به سه فرزند خود وصیت میکند که در حق ایشان یکسال نماز بجا آورند و سجاده ایی که بجای فرزندان ناخلف نماز میخواند انتشار یافت دین اسلام بر پایه این دست از مسائل بنا نهاده نشده است که نیاز به چنین شایعاتی داشته باشد در ضمن هرکه را اسرار حق آموختند مهر کردند و دهانش دوختند.

با این حال هنوز برخی افراد چنین رخداد هایی را حقیقی می دانند شما چطور؟

 

سجاده نماز می خواند (سرزمین ارواح)
4.7 (94.67%) 15 vote[s]
ایجاد مقاله

با ورود به بخش ایجاد مقاله قادر به ثبت و انتشار مطالب ترسناک خود خواهید بود (ضوابط سایت کاربر محور)

در صورتی که این مقاله را مخالف با قوانین جمهوری اسلامی می دانید به ما گزارش دهید.

2 thoughts on “سجاده نماز می خواند (سرزمین ارواح)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.