ساختمان ویورلی هیلز

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-03-30
 • 31 بازدید
 • ساختمان ویورلی هیلز

  این ساختمان متروکه یکی از مخوف ترین مکان های جهان است بدلیل تصاویر و گذارشات بی شمار از حضور ارواح گروه شروع به بررسی و مستند سازی از اتفاقات این مکان کردند این مستند در سال 2004 تکمیل گردید اما در حال حاضر به دلیل وجود اتفاقات ترسناک در مستند  برای عموم در دسترس نبوده.

  این بیمارستان در سال 1910 به عنوان یک بیمارستان دو طبقه برای 40 تا 50 بیمار مبتلا به سل  ساخته شد. در اوایل دهه 1900، شهرستان جفرسون با شیوع سل (“طاعون سفید”) که باعث ایجاد یک بیمارستان جدید شد، ویران شد. این بیمارستان در سال 1961 تبدیل به یک هتل و سالن کنفرانس گردید.


   
  سرزمین که امروز به عنوان ویورلی هیلز شناخته می شود، توسط Major Thomas H. Hays در سال 1883 به عنوان خانه خانواده Hays خریداری شده بود . از آنجا که خانه جدید دور از هر مدارس اطراف بود  آقای هیس تصمیم به باز کردن یک مدرسه محلی برای دخترانش برای تحصیلشان گرفت  او شروع به ساخت مدرسه کرد و لیزلی لی هیس را به عنوان معلم استخدام کرد.  با توجه به علاقه خانم هیس به رمان های وارلی والتر اسکات، وی مدرسه را ویورلی نام گذاری کرد.

  هیئت بیمارستان سل در هنگام خرید زمین نام ویورلی را همچنان حفظ کردند.اما دقیق مشخص نیست که در زمان تغییر به بیمارستان نام هیلز به ان اضافه گردیده یا خیر.

  در اوایل دهه 1900، مردم شهر جفرسون همچنان با بیماری سل دست و پنجه نرم می کردند  در ان زمان ساختمان های پزشکی بیشتر به این بنا اضافه گردید

  در اوایل سال 1911، شهر لوئیسویل آماده ساختن یک بیمارستان شهری جدید لوئیزویل شد و کارکنان بیمارستان تصمیم گرفتند که در بیمارستان جدید شروع به کار کنند و بیمارستان ساختمان ویورلی هیلز تبدیل به مکانی برای نگهداری از مبتلایان  بیماری های خطرناک مانند سل شد و به عنوان  یک ساختمان کمکی در کنار بیمارستان تازه تاسیس کار خود را  ادامه داد.


   
  در دسامبر 1912 قسمت غرفه کودکان به بیمارستان هیلز اضافه گردید غرفه کودکان نه تنها برای کودکان بیمار بلکه برای کودکان مبتلا به سل که نمی توانستند به طور صحیح مورد مراقبت قرار گیرند بود.

  با توجه به نیاز دائمی برای تعمیرات روی ساختارهای چوبی، نیاز به یک ساختار بادوامتر و همچنین نیاز به تخت بیشتر برای جلوگیری از کمبود فضا  ساخت یک ساختمان پنج طبقه که می تواند بیش از 400 بیمار را در مارس 1924 نگه دارد ساخته شد  این ساختمان جدید در تاریخ 17 اکتبر 1926 افتتاح شد، اما بعد از معرفی دارو استرپتومایسین در سال 1943، تعداد موارد سل به تدریج کاهش یافت، تا زمانی که نیازی به چنین بیمارستان بزرگ نبود. بیماران باقیمانده به بیمارستان لوییزویل فرستاده شدند. Waverly Hills در ژوئن 1961 بسته شد.

  این ساختمان در سال 1962 به عنوان مرکزنگهداری از سالمندان دوباره شروع به کار کرد ، اما در سال 1982 توسط دولت به دلیل بد رفتاری با بیماران  بسته شد.


   
  فردی به نام  J. Clifford Todd بیمارستان را در سال 1983 با قیمت $ 3،005،000 خریداری کرد. او و معمار میلتون تامپسون می خواستند آن را به یک زندان حداقل امنیت برای دولت تبدیل کنند،اما به دلیل اعتراض افراد بومی منتفی کردند تاد و تامپسون پیشنهاد کردند که بیمارستان را به آپارتمان تبدیل کنند،اما باز موفق نشدند

  در مارس 1996، رابرت آلبرهسکی Waverly Hills و حومه آن را خریداری کرد. و تبدیل به محلی برای خواندن کتاب مقدس مسیحیان شد
  پس از گذشت چند سال ویورلی هیلز به تینا و چارلی در سال 2001 فروخته شد.

  ان ها این ساختمان را تبدیل به محل برگزاری کنسرت کردند که با اعتراض محلی ها این ساختمان پامپ گردید از سال 2001 تا سال 2003 اتفاقات و مشاهدات عجیب در این ساختمان به وقوع پیوسته که شامل رویت شدن ارواح و موجودات عجیب بوده است شاید با خود می گویید این ها همه خرافات است اما تصاویر ثبت شده از ارواح این محل  معروف ترین و حقیقی ترین تصاویر ثبت شده از ارواح در جهان هستند.

   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫858 s