2,183 total views, 3 views today

زنی با مو های بلند و سم (دنیای جن ها)

ظاهر جن ها چگونه است؟ آیا لحظه ظاهر شدن در برابر انسان چهره ایی خاص را در بر می گیردند بیایید با این دید پیش برویم که جن موجودی نیست که به راحتی قابل رویت باشد و اکثر افرادی که از مشاهده جن سخن می گویند افکار غیر واقعی را در سر می پرورانند در این مطلب می پردازیم به چهره ایی از اجنه که بیشتر در عموم رویت گردیده است اگر شما جز افرادی هستید که در موتور جستجو این کلمه را جستجو کردید (زنی با مو های بلند و سم) و وارد سایت شده اید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

تصویری که سال های اخیر منتشر شد مبنی بر تصویر برداری از جن در یکی از کشور های عربی و فوت تصویر بردار پس از دیدن صحنه. جالب است بدانید مقامات دینی در این کشور مهرحقیقت را بر این تصویر زدند.

“جن” در لغت به معنی مخفی یا پوشیده است که نام دسته‌ای از موجودات فراطبیعی بوده که در آیات قرآن کریم به آن اشاره شده است و می توان آثار آن را در فیلم های ژانر وحشت هالیوود دید. همان طور که از معنی کلمه مشخص است جن موجودی پنهان از چشم آدمیست و تا زمانی که احضار نشود قابل رویت نخواهد بود اما این سکه روی دیگری نیز دارد.


 
جن ها می توانند خود را در برابر انسان نمایان کنند و به هر شکلی که بخواهند در بیایند به شکل های زیبا و شکل های ترسناک، اما چرا بیشتر افراد جن را به چند چهره خاص تشبیه می کنند یکی از چهره هایی که بسیار در بین ما ایرانی ها از جن توصیف می شود را در تصویر بالا ببینید این تصویرکه سال های پیش در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها دست به دست شد موجودی با چشمانی نورانی است که قدی نسبتا کوتاه دارد.


 
زنی با مو هایی بلند و چهره ایی ترسناک

شاید خیلی از افراد یک ذهنیت از چهره جن داشته باشند و آن شکلی مانند زنی برهنه با موهایی بلند و پا هایی برعکس یا سم دار است که در برخی از استان ها به آن آل هم می گویند این چهره از اجنه در توصیف بسیاری از افراد که از نزدیک جن را رویت کرده اند وجود دارد می توان گفت از هر 5 نفر 3 نفر درباره این چهره صحبت می کنند اما دلیل آن چه می تواند باشد؟!!

شاید جالب باشد بدانید در معبد شیطان شهر دیترویت ایالات متحده امریکا مجسمه ایی از ابلیس ساخته گردیده که بسیار با این روایت ها از چهره شیاطین و اجنه هماهنگ است این مجسمه که چهره آن از بز برگرفته شده و تنی انسانی دارد با سم هایی مانند ” گاو ”  کالبدی زشت و کریه از چهره شیطان را به نمایش می گذارد.


 

9 thoughts on “زنی با مو های بلند و سم (دنیای جن ها)

 1. اگه در دوران زندگی خودتون همچین موجودی رو مشاهده کردین یا از دوستان و آشنایانتون دربارش شنیدید می تونید مشاهدات و شنیده های خودتون رو زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  1. سلام پدر منم چندین ساله میگه یه جن میبینم اذیتش میکنه شماها مردم خوب راه حلی برای دورکردنش بلد نیستید

 2. یه روز داشتم توی حیاط قدم میزدم یه دفه احساس خفه گی کردم منو بردن بیمارستان توی بیمارستان یه سایه دیدم به من پشت کرده بود بعد برگشت قیافشو هیچوقت یادم نمیره اما نکته جالب اینه که داشت به من لیخند میزد بعد بی هوش شدم
  نمیدونم واقعیته یا خیالات
  اون موقع فقط ۶ سالم بود
  قیافش شبیه…….

 3. اون عکس های جن واقعی نیست بعدا ثابت کردن که همش الکی بوده.
  اتفاقا یه فرد اشنا به مسایل ماوراء میگفت که اجنه خوب چهره خوبی دارن ولی خب درمورد چهره ترسناک هم یه سری توصیفات گفته شده

  1. ما اصلا نمی تونیم اونا رو ببینیم ولی پیامبرا و امامانمون می تونستن مثل همون جن هایی که به امام حسین(ع) پیشنهاد کمک دادند ولی امام حسین (ع) کمکشون رو رد کرد.

 4. سلام
  من جن دیدم،هم تو خواب هم توبیداری… توی ««داستان ترسناک گرسنگی ،اجنه ،نام علی علیه السلام»» هم یه توصیفاتی براتون گفتم…
  یه باربار تو خواب به شکل یه خانم باردار، با موهای طلایی دیدم که برخورد دوستانه ای داشت، یه بار دیگه بازم تو خواب به شکل یه موجود آبی قد کوتاه با چشمای درشت که فقط سیاهی داشت و سفیدی نداشت و سرش بزرگ و شبیه لامپ بودو خیلی بدجنس بود دیدم، یه بار تو بیداری به شکل یه موجود کوتوله تپلی که خیلی بازیگوش بود و با گوشهایی شبیه گوش بز و صورتی که شبیه صورت هیچ حیوونی نبود ولی پوزه داشت و رنگش بین قهوه ای و صورتی بود دیدم ،یه بار بین خواب و بیداری به شکل یه توده ی آبی رنگ که خیلی جالب و کروی بود و رنگش یه جوری بود انگار از کریستالهای آبی درست شده باشه و رنگش مسحور کننده بود و تو هوا معلق بود و جابجا میشد دیدم،دو بارم مادرم جنو دیده بود که خودشو شبیه من در آورده بود…
  کلا چون شکل خاصی ندارن ، میتونن خودشون رو به هر شکلی در آرن : انسان، حیوان، انرژی های شکل دار، باد، و هر چیزه دیگه ای که به ذهن بشر خطور کنه و یا نکنه…
  یا علی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.