روح کلیسا نیوبی

روح کلیسا نیوبی

روح کلیسا نیوبی

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-05-02
 • 118 بازدید
 • روح کلیسا نیوبی

  سفر در زمان، وجود انسان‌های فرازمینی و سفینه فضایی، غول‌های بزرگ، هیولاهای مهربان و ارواح، همیشه برای اغلب مردم جذابیت داشته‌ اند به همین خاطر است که در سراسر دنیا داستان‌هایی از جن و پری و افسانه‌های غیرواقعی نقل یا سروده می‌شود اما در این میان، عکس‌ها و ویدئوهای فرا طبیعی از همه جذاب‌تر و در عین حال ترسناک‌ تر هستند تصور کنید ناگهان از روی دیوار یک روح با چهره‌ای ترسناک و انگشتان چنگال مانند روی سرتان می‌پرد و با صدای وحشتناک و جیغ‌ مانندش زهره‌تان را آب می‌کند یا مثلا در کلبه‌ای در جنگل هستید که در میان صدای زوزه باد و تکان خوردن مداوم پرده‌ها، چهره‌ای وحشتناک جلوی صورتتان ظاهر می‌شود در چنین شرایطی بدون شک نفستان می‌گیرد، قلبتان به تپش می‌افتد و توان فرار کردن هم نخواهید داشت و فقط و فقط دست به دامن جیغ‌های مکرر می‌شوید این هیجانات و ترس‌ها به دلایل مختلف برای مردم جذاب است در این رابطه می رویم به سراغ یکی از بحث بر انگیزترین تصاویر تاریخ که یک روح را شکار کرده است.


   
  این عکس در سال 1963 میلادی در کلیسای یورکشایر شمالی به ثبت رسیده است در گوشه سمت راست عکس مردی با صورت سفید دیده می‌شود که در زمان ثبت عکس آنجا نبود پس از انتشار این عکس ادعا می‌شد که این مرد حدود سه متر قد دارد حتی پس از گذشت 55 سال این عکس بحث‌های زیادی بدنبال دارد برخی کارشناسان مدعی اند که این عکس واقعی است و برخی دیگر می‌گویند که دابل‌اکسپوژر (افتادن دو عکس روی هم) سبب شکل‌گیری چنین تصویری شده است.

   

  دیدگاه

  One thought on “روح کلیسا نیوبی

  1. امین گفت:

   توجه :
   عامل ماوراطبیعی غیر قابل تصویر برداری و ضبط میباشند.
   99% تصاویر و فیلم های بصورت ساختگی و هماهنگ شده , جعل و دستکاری عکس , خطای دید و از همه مهمتر عوامل طبیعی سرچشمه میگیرند.
   اکثر این دسته از تصاویر برای بالا بردن بازدید کنندگان سایت و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی ایجاد میشود.
   این موضوع دارای منفعت مادی و همچنین شهرت یک شب برای منتشر کننده دارد.
   بدلیل ترس وحشت منطق دچار اشتباه و کج فهمی میشود.
   بیشتر دقت کنید و هر چیز را زود باور نکنید .

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫408 s