3,531 total views, 2 views today

روح واقعی در فیلم Return to babylon

یک شب پر از ترس و استرس با دیدن یک فیلم ترسناک اتفاقی عادی است اما نظرتان با یک هفته پر از ترس و بی خوابی ، استرس چیست؟ در این مطلب فیلمی را به شما معرفی می کنیم که در ژانر ترسناک قرار نمی گیرد و صحنه های خون و خون ریزی هم ندارد و حتی فیلمی کمدی است اما باعث می شود شما یک هفته بی خواب شوید.


 
فیلم بازگشت به بابیلون محصول ایالات متحده امریکا در سال 2013 اکران گردید کارگردان این فیلم صامت و سیاه و سفید آلِکس مانتی کاناواتی بوده است شاید با خود بگوید یک فیلم کمدی چه صحنه ی ترسناکی می تواند داشته باشد راز این فیلم در چند سکانس از حضور روح در فیلم آقای کاناواتی است تهیه کننده فیلم گفته به هیچ وجه قصد ساخت فیلمی با این  محتوا را نداشته ایم اما پس از ضبط و بررسی آنها متوجه حضور اشخاصی شدیم که در لحظه فیلم برداری حضور نداشته اند. 

به گفته برخی از بازیگران ، از جمله جنیفر تیلی و دبی مزار، مدتها قبل از شروع برداشت اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن بود به گفته یکی از بازیگران در حال ضبط احساس کردم که فردی دستهایم را می فشارد در طول این فیلم پر دردسر صحنه های بی شماری از افرادی دیده می شود که چهره آنها قابل تشخیص نیست و رفتار آن ها در فیلم عجیب است.

 

ایجاد مقاله

با ورود به بخش ایجاد مقاله قادر به ثبت و انتشار مطالب ترسناک خود خواهید بود (ضوابط سایت کاربر محور)

در صورتی که این مقاله را مخالف با قوانین جمهوری اسلامی می دانید به ما گزارش دهید.

2 thoughts on “روح واقعی در فیلم Return to babylon

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.