روح موریسون

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-22
 • 112 بازدید
 • روح موریسون

  جیم موریسون یک خواننده مشهور آمریکایی بود ترانه سرا و شاعر ، که عمدتا از او به عنوان خواننده اصلی گروهی به نام “The Doors” یاد می شد او در سال 1971 در پاریس در سن 27 سالگی درگذشت. علت مرگ او هنوز یک راز باقی مانده است با این حال مشکوک به مصرف بیش از حد هروئین یا حمله قلبی است.

  این عکس از روزنامه نگار به نام برت ماینسن گرفته شده است. او به پاریس سفر کرد و به قبر جیم رفت. عکس درست در کنار سنگ قبر موریسون گرفته شد.

  اگر به عکس از نزدیک نگاه بیاندازید می توانید فردی را در پشت سنگ قبر ببینید که در حال تماشای عکاس است افراد زیادی بعد از منتشر شدن این تصویر ان را به جیم موریسون نسبت دادند اما برخی دیگر ان را  ساختگی دانستند و ان را ساخته برت ماینسن دانستند چرا که از یک روزنامه نگار چنین چیزی بر می اید تا تیتر روز خود کند اما این راز هنوز سر به مهر مانده است.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫413 s