روح دیلی میل (سرزمین ارواح)

نویسنده:Jaber

لیست مطالب :

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-09-05
 • 6 بازدید
 • روح دیلی میل (سرزمین ارواح)

  دیلی میل یک روزنامه بریتانیایی در اندازه کوچک متمایل به حزب محافظه‌کار است که مالک آن دیلی میل اند جنرال تراست می‌باشد در آوریل سال 2018 دیلی میل فیلمی از اتفاقات فراطبیعی در وب سایت رسمی خود منتشر می کند.

  در این فیلم مشاهده می کنیم درب گاراژ به خودی خود باز می شود در حالی که فردی در اطراف آن نیست این صحنه را دوربین مشرف به گاراژ ضبط می کند این اتفاق در ساعت 5 صبح رخ می دهد و به گفته مالک ، گاراژ توسط عوامل فراطبیعی کنترل می شود به طوری که باعث وحشت وی شده است در کمال ناباوری مشاهده می کنیم که پس از باز شدن درب ، یک جارو به خارج از گاراژ پرتاب می شود این اتفاقات به نظر عجیب می آید شاید دلیلش انتشار فیلم توسط دیلی میل ، باعث می شود رخداد های عجیب در این گاراژ باور پذیر تر باشد دیلی میل یک روزنامه معروف و با نفوذ در انگلستان است و اخبار کذب را منتشر نمی کند.

  کاملا باور پذیر است مگر اینکه از زاویه دیگری به صحنه بنگریم! می توان این گونه دید ، که فردی در داخل گاراژ درب را باز می کند او پس از آن جارو را به بیرون از گاراژ پرت میکند به گونه ایی که حضورش حس نشود این طرز فکر عقلانی تر به نظر می آید اما ممکن است حرفهای این فرد حقیقت داشته باشد و ما در خیال پردازی به سر می بریم. آیا به نظر شما این مکان تسخیر شده است؟

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫546 s