راز های مخوف بازی gta vice city

راز های مخوف بازی gta vice city

راز های مخوف بازی gta vice city

نویسنده: admin

دنبال کردن:

تعداد مقاله:3

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-11-05
 • 216 بازدید
 • ‌راز های مخوف بازی gta vice city

  در بازی ویدیویی GTA VICE CITY ، رستوران پیتزا فروشی در منطقه پایین شهر این بازی وجود دارد کنار این پیتزا فروشی یک مغازه فروش تابوت و کمی ان طرف تر یک قصابی است  اگر شما پشت این مغازه تابوت فروشی بروید میبینید که سه قبر وجود دارد که یکی از این قبر ها سرگشاده است  جنازه ای که در ان خاک شده یک دست ندارد .

  سپس به سمت قصابی که بروید میبینید یک دست انسان پشت ویترین گوشت ها قرار دارد و ظرفی کنار ان است که روی ان نوشته شده HUMAN ORGANS به معنی اجزای بدن انسان از این نوع مثلث های عجیب در بازی های GTA بسیار دیده میشود یکی دیگر از این مثلث های عجیب نام بانکی است که در این بازی از ان سرقت میکنید .
  نام این بانک EL CRUPTTIO BANK است ابتدا هیچکس سرش را بالا نخواهد اورد تا نام بانک را ببیند اما اگر کمی دقت کنید این اسم به زبان اسپانیایی به معنی بانک فاسد است .

  همچنین کمی پایین تر از این بانک مغازه بستنی فروشی قرار دارد که شما با خرید ان صاحب این مغازه میشوید و با پیر زن دیوانه ای مواجه خواهید شد که از روی تنفرش نسبت به کودکان انان را با محصولات غیر لبنی که در بستنی ها استفاده میکند مسموم میکند در بالای این مغازه بستنی فروشی دو کاپ کیک خامه ای وجود دارد که روی انها یک گیلاس قرمز بزرگ قرار دارد .

  اگر از دور به این مغازه نگاه کنید این کاپ کیک ها شبیه سینه های زنانه است و اگر دقیقا روبروی این مغازه با یک فاصله مناسب قرار بگیرید این کاپ کیک ها تبدیل به ستون های مسجد های اسلامی میشوند . چه سینه زنانه چه مسجد ، این بازی هدف خودش را برای اینکار دارد زیرا هر کدام از که روی مغازه قرار داشته باشد کودکان را مسموم میکند .

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک) جالب (مطالب جالب توجه)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫761 s