رابرت عروسک نفرین شده

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-12-18
 • 106 بازدید
 • رابرت عروسک نفرین شده

  در موزه ی شرقی فلوریدا عروسکی در لباس ملوانان قرار دارد که درون شیشه ای محکم قرار گفته است. صورت عروسک پر از جای سوزن و میخ است و به نظر نمیرسد عروسک خاصی باشد. این عروسک که رابرت نام دارد پیشینه ای بسیار عجیب و ترسناک از خون و مرگ و غم را با خود به همراه دارد و شاید یکی از مخوف ترین موارد نفرین در دنیای مدرن باشد. تاریخ دقیق ساخت رابرت مشخص نیست اما این عروسک در سال 1904 به عنوان هدیه ی تولد به رابرت یوتو جین هدیه داده شد. خانواده ی جیم خانواده ای ثروتمند از آلمان بودند اما بر اساس داستان ها و ادعاهایی از خودشان پس از ورود این عروسک به منزلشان زندگی و شادیهایشان تباه شد.


   
  بر اساس شواهد مدتی پس از ورود عروسک نفرین شده به خانه ی آنها حوادث عجیبی شروع به رخ دادن کرد و پسر کوچکشان رابرت که تا آن زمان مشکلی نداشت دچار کابوس و خواب گردی شد، پس از مدتی آنها به وضوح میتوانستند صدای خنده ی عجیبی را در خانه بشنوند و به مرور مشخص شد که این عروسک میتواند به خودی خود حرکت کرده و حتی حالات چهره ی خود را بین عصبانی و شاد تغییر دهد!. مدتی پس از این حوادث مشکلات مالی خانواده شروع شد و درنهایت کار تا جایی پیش رفت که آنها از ترس، عروسک نفرین شده را در اتاق زیرشیروانی زندانی کردند و بعدها خود رابرت جین قسم خورد که در همان زمان نیز میتوانستند صداهای عجیبی را از این اتاق بشنوند. این عروسک در سال 1974 به همراه خانه به شخص دیگری فروخته شد و به نظر میرسد که پس از آزاد شدنش از زندان قصد انتقام گرفتن داشته مدتی پس از ورود خانواده ی جدید به این خانه عروسک نفرین شده از اتاق زیر شیروانی خارج شد و چند ماه بعد کودک تازه متولد شده ی آنها به شکلی عجیب در خواب از دنیا رفت و این حادثه موجب شد این خانواده پس از مشاجراتی طولانی از هم بپاشد.

  خانواده ی بعدی در سال 1977 وارد قلمرو رابرت عروسک نفرین شده شدند. خانواده ی جدید که واتسون نام داشتند تنها 6 ماه پس از ورود به خانه در تصادفی از بین رفتند اما داستان عروسک نفرین شده همچنان باقی بود چراکه پیش از مرگ غم انگیز آنها در تصادف همسر خانواده درمورد حوادث عجیب خانه ی خود به خواهرش مسائلی را عنوان کرده بود داستان دقیق عروسک نفرین شده از اینجا به بعد دقیقا مشخص نیست اما در سال 1994 این عروسک به موزه ی شرقی فلوریدا هدیه شد. جالب است بدانید با وجود اینکه عنوان شده این عروسک بوسیله ی صاحب خانه به موزه هدیه شده اما همچنان هویت اصلی این شخص مشخص نیست چراکه صاحب بعدی خانه هرگز این عروسک را ندیده بود امروز بسیاری از افرادی که درمورد این عروسک اطلاعاتی دارند از آن بازدید میکنند و در کمال تعجب دیگران بسیاری از کسانی که قصد عکس گرفتن از آن را دارند پیش از این کار اجازه میگیرند چراکه به شکل عجیبی در ماه های ابتدایی ورود این عروسک به موزه حوادثی مانند تصادف در برابر درب موزه و سقوط اشیا افزایش یافته بود!.

  به طور کلی و از دیدگاهی منطقی این موضوعات بسیار عجیب و غیرممکن به نظر میرسند و ممکن است تماما تصادفی باشند اما حتی امروز نیز تنها در نقطه ای که این عروسک نگهداری میشود همواره خط و خش های نامشخصی روی دوربین امنیتی قرار دارد و بسیاری از افرادی که بدون اجازه از آن عکس برداری کرده اند دچار آسیب های جسمی و مالی شده اند و گزاراشات فراوانی از سوختن عکس های رابرت وجود دارد در گزارشی جالب عنوان شد که هر ماه حدود 10 تا 15 نامه به موزه ارسال میشود که در آن افرادی از عروسک نفرین شده به دلیل عکس برداری بدون اجازه عذرخواهی کرده اند واقعیت این است که تاریخ دقیق ساخت رابرت مشخص نیست اما بر اساس شواهدی از این عروسک در یکی از انجمن های کوچک آمریکا و در مراسم شیطان پرستی استفاده شده است و این میتواند دلیل بر این اتفاقات باشد. به هرحال تاریخ نگهداری از این عروسک پر است از حوادث تلخ و تاریک و گزارشاتی مبنی بر خروج صدا از عروسک، تکان خوردن و حتی تغییر حالت چهره همچنان نیز وجود دارند.

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  7 thoughts on “رابرت عروسک نفرین شده

  1. پارلا فخری گفت:

   از دید گاه من که غیر ممکنه چون عروسک یک جسم بی جانه و امکان نداره بتونه حرکت کنه و حتی حرف بزنه

   1. Jaber گفت:

    خنده داره که بگیم عروسک حرف میزنه!!! ما در این سایت مسائل فانتزی جهان رو بررسی نمی کنیم این حرف زدن توسط عروسک نبوده بلکه عروسک برای مدتی تسخیر شده بوده حالا زیاد نمیخوام وارد این موضوع بشم که ایا واقعیه یا ساخته تخیل چند نفر اما باید بگم بیش از 99/9 درصد اتفاقات ترسناکی که فراگیر می شه حقیقت نداره و ساخت ذهن انسانه.

    1. ala گفت:

     واقیت داره چون توی همه ی سایت ها یه چیز نوشته اگه بگید وجود نداره میاد سراغتون! مراقب باشید!

     1. ala گفت:

      آره و دقیقا مثل داستان آنابل هست

   2. Ariana گفت:

    دوستان شاید این چیزا حقیقت داره معلومه که عروسک نمیتونه اینگارو را رو کنه ولی شاید کسی بتونه کنترلش کنه

  2. zahrabigdeli گفت:

   من قبول دارم واقعيه بنده به صورت مجازي جادوگري ياد ميگيرم و طلسم زنده كردن عروسك رو داريم اما باز طلسمي كه ما ميخونيم براي زنده كردن عروسك 4 ساعته است نه هميشه

   1. ناشناس گفت:

    مذخرفه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) تصاویر (تصویر های ترسناک) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان) ماورا الطبیعه (ارواح)

  مطالب مرتبط

  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫326 s