دو قلو های پالاک

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-04-01
 • 258 بازدید
 • دو قلو های پالاک

  جان و فلورانس پالاک یک زندگی عادی در انگلستان با دو دخترشان ژاکلین، 6 ساله و جوانا 11 ساله داشتند. در 5 ماه مه 1957، ژاکلین و جوانا در یک تصادف کشته شده اند این اتفاق تاثیر زیادی بر روحیه پالاک ها گذاشت.

  سال بعد فلورانس باردار می شود و حاصل ان فرزندی دوقلو با نام های گیلیان و جنیفر بود دو دختر یکسان بودند اما با تفاوت های عجیب، در پیشانی جنیفر ماه گرفتگی وجود داشت که در پیشانی ژاکلین بود اما گیلیان چنین ماه گرفتگی نداشت وقتی دختران به سن چهار سالگی رسیدند اسباب بازی هایی را درخواست می کردند که ژاکلین و جوانا به ان علاقه داشتند این در حالی بود که ان ها هرگز اسباب بازی ها را به چشم ندیده بودند گیلیان و جنیفر درباره مکان هایی صحبت میکردند که جوانا و ژاکلین در ان وقت می گذراندند مانند مدرسه و شهر بازی، این در حالی بود که انان هرگز به مدرسه و شهر بازی نرفته بودند.

  زمانی که فلورانس اسباب بازی های ژاکلین و جوانا را به انان می دهد گیلیان و جنیفر همان نامی را برای انان انتخاب می کنند که خواهران فوت شدشان انتخاب کرده بودند انان صحنه تصادف ژاکلین و جوانا را با یک دیگر بازی می کردند به طوری که خود را جای ژاکلین و جوانا جا می زدند چنین اتفاقاتی باعث شد جان و فلورانس به دکتر روان پزشک مراجعه کنند.

  دکتر یان استیونسون، این مورد را مطالعه کرد استیونسون با دیدن شباهت های گیلیان و جنیفر به دو دختر فوت شده و اطلاعاتی که انان از خواهرانشان دارند شگفت زده شد او همچنین متوجه شد انان کاملا رفتار خواهرانشان را به ارث برده اند  استیونسون از سال 1964 تا 1985 رفتار های گیلیان و جنیفر را مورد بررسی قرار داد تا دلیل این اتفاقات را بیابد اما موفق نشد.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان) مقتولان (اجساد)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫337 s