دنیای ریکاردو لوپز

دنیای ریکاردو لوپز

دنیای ریکاردو لوپز

نویسنده:big fox

لیست مطالب :

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-01-04
 • 29 بازدید
 • دنیای ریکاردو لوپز

  Big fox: ریکاردو لوپز متولد 14 ژانویه 1975 در کشور اروگوئه و از یک خانواده متوسط اجتماعی بود که مدتی بعد از تولد او به آمریکا مهاجرت کردند در سن 10 سلگی پزشکان تشخیص دادند او دچار یک بیماری جنسی است که موجب کاهش میزان هورمون مردانگی در بدن می شود بررسی ها نشان میدهد که ریکاردو لوپز از سن 18 سالگی دچار مشکلات فکری و روانی شد و بر اساس گفته های پدر و مادرش دارو نیز تاثیری بر رفتارش نداشت و در نهایت پس از جدا شدن از خانواده این مسائل شدت بسیاری بیشتری گرفت.

  در سال 1993 لوپز دچار یک وسواس فکری عاشقانه نسبت به خواننده ی معروف ایسلندی بیورک شد و شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد او کرد و او را مانند خدا می پرستید در همین زمان او شروع به نوشتن خاطرات و طرز فکر های خود نیز کرد که بیش از 850 صفحه میرسد در واقع ریکاردو شروع به زندگی در دنیا عجیب و غریب خود کرد که شامل دیدگاه های عجیبی میشد اما شاید مهیب ترین دیدگاه او نژاد پرستی بود در سال 1995 بیورک وارد یک رابطه ی عاطفی با گلدی که او نیز خواننده بود شد و مسئله اینجا بود که گلدی سیاه پوست بود این مورد برای لوپز مانند نابود شدن تمام دنیا بود و موجب خشم و عصبانیت غیر قابل مهارش شد.


   
  در سال 1996 او تصمیم گرفت انتقام خود را از بیورک بگیرد پس از گذشت لوپز تبدیل به انسانی با وسواس فکری بسیار شدید و طرز فکری بسیار سنگین نسبت به جهان شد و نکته جالب اینجاست که لوپز به طور کلی دیدگاهی کاملا واقع بینانه نسبت به خود و اطرافیانش داشت و بارها میگوید که انسانی چاق، کم هوش و ناتوان از نظر جنسی است به مدت دو هفته ریکاردو لوپز شروع به ضبط ویدئوهیی از خود و مراحل کارش کرد و به نوعی شروع به ساخت یک مستند دو هفته ایی در مورد خودش کرد در این مستند 6 ساعته که تنها 2 ساعت آن منتشر شده است لوپز نظرات، سبک زندگی و مراحل ساخت دو بمب که قصد ارسال آن به کنسرت بیورک را داشت را به طور کامل ثبت می کند.

  با وجود اینکه در این مستند ضبط شده بوسیله ی خودش بوضوح می توان تغییرات روحی و روانی او را مشاهده کرد که در آن او از انسانی منطقی و کاملا عادی تبدیل به انسانی عجیب و ترسناک میشود او همواره عنوان می کند که چون بیورک را دوست دارد هرگز نخواسته با او رابطه فیزیکی داشته باشد لوپز ساعت ها در مورد طرز فکر خود صحبت می کند و به طوری کلی بیشتر انسان ها را سوسک های بی ارزش میبیند که زمین و ساختار زندگی دیگر حیوانات را نابود کرده اند و می توان گفت از بسیاری لحاظ گفته های ریکاردو لوپز کاملا منطقی و درست است و نمی توان آنها را گفته های یک انسان دیوانه دانست.


   
  پلیس اعلام کرده که لوپز 11 ویدئو را که به طور کلی 2 ساعت بوده ضبط کرده است اما مشخص شد این میزان بیش از 6 ساعت بوده است لوپز در نهایت دو بمب کوچک که حاوی اسید بودند درست می کند و از تمام مراحل ساخت و ارسال آنها فیلم برداری کرد یکی از این بمب ها به آدرس شخصی بیورک فرستاده شد و دیگری به مکانی دیگر که البته هر دو خنثی گردید.

  لوپز پس از پست کردن بمب دچار فروپاشی روانی شده و در 40 دقیقه ی آخر از مستند موی سر و ابرو هایش را میتراشد بر روی دیوار مطالبی برای پلیس می نویسد و عنوان میکند که این بهترین فرم من است در این برهه زمانی ریکاردو لوپز عجیب ترین رفتار را از خودش نشان می دهد و چندین مرتبه صورت خود را رنگ آمیزی کرده و به طور کلی عدم تعادل روحی خود را به نمایش میگذارد سپس با گفتن لعنت به دنیا و لعنت به بیورک و در حالی که اهنگی از بیورک در حال پخش شدن است پس از کشیدن چندین نفس عمیق خودکشی می کند.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  One thought on “دنیای ریکاردو لوپز

  1. el nima گفت:

   بدون هورمون ما هیچی نیستیم

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫434 s