در شیر من حمام کنید!

در شیر من حمام کنید!

در شیر من حمام کنید!

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-04-01
 • 94 بازدید
 • در شیر من حمام کنید!

  سایتی به عنوان در شیر من حمام کنید در اینترنت وجود دارد که هزاران هزار بار بازدید شده است و نظرات مختلفی در این سایت دیده می شود همانطور که در تصویر می بینید پیرزنی در یک حمام کثیف با کاغذ دیواری های پاره و آب کشیده و توالت فرنگی که بنظر می آید هرگز تمیز نشده با یک طناب در کنار یک وان چندش آور ایستاده و با صورتی بی روح و بی احساس به دوربین زل زده است.


   
  همه افرادی که داخل وان هستند صورت شاداب و خوشحالی ندارند و بنظر نمی آید از حمام کردن لذت ببرند در تصویر تبلیغاتی این سایت نوشته شده است “در شیر من حمام کنید قابل استفاده فقط برای آقایان، ساده و سنتی ،شیر بادام یا شیر سویا ،از لیف من استفاده کنید ،من شما را تماشا خواهم کرد” خیلی عجیب و جالب.

  اما ایا واقعا عده ای احمق حاضر به حمام در چنین حمام کثیف و وحشتناکی شده اند؟ سرنوشت آنها چه بوده؟ ماجرا از این قرار است که کمپانی سفارش چند عکس برای دلایل دیگه ای داده بوده و عده ای هنرمند به رهبری هنرمند و کمدین مطرح “آلان واگنر” چنین طرحی ارایه می دهند ولی کمپانی طرح آنها را نمی پسندد بنابراین واگنر و دوستان تصمیم میگیرند یک شوخی جانانه با دوستانشان انجام دهند آنها در ابتدا که این سایت را ساختند انتظار نداشتند سایتی با چند عکس ساده در مدت بسیار کوتاهی نیم میلیون بازدید بدست بیاورد و پیج ها و سایت های خبری از تصاویر آن استفاده کرده و سایت آنها را مورد بررسی قرار دهند.


   
  کل هزینه طراحی و گرد اوری این وان و حمام جالب فقط سیصد دلار هزینه داشته است و دوستان واگنر به همراه چند هنرمند که به هزینه نفری بیست دلار دعوت به عکاسی شده بودند ، آنها به نوبت داخل وان شده و عکس گرفتن تا اشنایان را بترسانند پشت صحنه این تصاویر پر از شور و حال و خنده هایی از ته دل بوده اما در عکس ها چهره غم بار و متاسف این بازیگران زبل و بدجنس که به خوبی ایفای نقش کرده اند باعث ایجاد چنین مناظر عجیبی شده است‌ خب برخی اوقات با ساده ترین امکانات می توان بازدید فراوانی را به سمت خود جاری کرد.

   

  دیدگاه

  One thought on “در شیر من حمام کنید!

  1. بیتا گفت:

   حالم بهم خورد

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫289 s