338 total views, 1 views today

در شیر من حمام کنید!

سایتی به عنوان در شیر من حمام کنید در اینترنت وجود دارد که هزاران هزار بار بازدید شده است و نظرات مختلفی در این سایت دیده می شود همانطور که در تصویر می بینید پیرزنی در یک حمام کثیف با کاغذ دیواری های پاره و آب کشیده و توالت فرنگی که بنظر می آید هرگز تمیز نشده با یک طناب در کنار یک وان چندش آور ایستاده و با صورتی بی روح و بی احساس به دوربین زل زده است.


 
همه افرادی که داخل وان هستند صورت شاداب و خوشحالی ندارند و بنظر نمی آید از حمام کردن لذت ببرند در تصویر تبلیغاتی این سایت نوشته شده است “در شیر من حمام کنید قابل استفاده فقط برای آقایان، ساده و سنتی ،شیر بادام یا شیر سویا ،از لیف من استفاده کنید ،من شما را تماشا خواهم کرد” خیلی عجیب و جالب.

اما ایا واقعا عده ای احمق حاضر به حمام در چنین حمام کثیف و وحشتناکی شده اند؟ سرنوشت آنها چه بوده؟ ماجرا از این قرار است که کمپانی سفارش چند عکس برای دلایل دیگه ای داده بوده و عده ای هنرمند به رهبری هنرمند و کمدین مطرح “آلان واگنر” چنین طرحی ارایه می دهند ولی کمپانی طرح آنها را نمی پسندد بنابراین واگنر و دوستان تصمیم میگیرند یک شوخی جانانه با دوستانشان انجام دهند آنها در ابتدا که این سایت را ساختند انتظار نداشتند سایتی با چند عکس ساده در مدت بسیار کوتاهی نیم میلیون بازدید بدست بیاورد و پیج ها و سایت های خبری از تصاویر آن استفاده کرده و سایت آنها را مورد بررسی قرار دهند.


 
کل هزینه طراحی و گرد اوری این وان و حمام جالب فقط سیصد دلار هزینه داشته است و دوستان واگنر به همراه چند هنرمند که به هزینه نفری بیست دلار دعوت به عکاسی شده بودند ، آنها به نوبت داخل وان شده و عکس گرفتن تا اشنایان را بترسانند پشت صحنه این تصاویر پر از شور و حال و خنده هایی از ته دل بوده اما در عکس ها چهره غم بار و متاسف این بازیگران زبل و بدجنس که به خوبی ایفای نقش کرده اند باعث ایجاد چنین مناظر عجیبی شده است‌ خب برخی اوقات با ساده ترین امکانات می توان بازدید فراوانی را به سمت خود جاری کرد.

 

5.0
04
ایجاد مقاله

با ورود به بخش ایجاد مقاله قادر به ثبت و انتشار مطالب ترسناک خود خواهید بود (ضوابط سایت کاربر محور)

در صورتی که این مقاله را مخالف با قوانین جمهوری اسلامی می دانید به ما گزارش دهید.

One thought on “در شیر من حمام کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.