داستان ترسناک شوادان

داستان ترسناک شوادان

داستان ترسناک شوادان

نویسنده: horror6

دنبال کردن:

تعداد مقاله:461

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-09-06
 • 37 بازدید
 • داستان ترسناک شوادان

  horror6: این متنو تو خونه عموم که تو بافت فرسوده و قدیمی شهرمون (خوزستان/شوشتر ) دیدم که همه جای خونه نوشته شده بود ، خونه هم چند سالی خالی بوده و خیلی قدیمیه و تو یکی از محله های قدیمی شهره و خیلی هم اون اطراف جن هست و از خیلیا شنیدم (مخصوصا از مادرم و خالم که خودشون تو اون محله بزرگ شدن و بارها گفتن خونه فلانی که عموم گرفته جن داره و … ). این خونه رو عموم سر جریانی مجبور میشه بخره از دایی پدربزرگم حدود ۳۰ سال پیش ، بعد از فوت دایی پدربزرگم ورثه خون۷ رو به عموم نمیدن و حدود ۲۰ سال هم تو این خونه زندگی میکنن و هم اجاره میدنش و پولشو میخورن ،

  خلاصه عموم بعد از ۳۰ سال با هزار دعوا و واسطه و وکیل و شکایت خونه رو از اینا میگیره. عموی من هم اهواز زندگی میکنه برا همین نصف بیشتر کارا خونه رو من که اینجام براش انجام میدم ، بعد از گرفتن خونه عموم گفت برا اینکه خالی نباشه خونه رو به یه زن بیوه و بچه هاش با یه کرایه جزیی داد که زندگی کنن یه چند سالی اینا تو خونه بودن تا اینکه بزور بیرونشون کرد. بعد از این خونواده تصمیم گرفت که خونه رو بفروشه ولی خوب خونه خیلی قدیمی بود و مسیر ماشین رو هم نداشت برا همین خیلی مشتری سمت خونه نمیومد ، دید مشتری نیست گفت بزار یه دستی به سر و گوشش بکشم باز بدمش کرایه تا یه مشتری گیر بیاد براش. نمیدونم شما چقدر از بافت خونه های قدیم منطقه شوشتر و دزفول خبر دارید.

  خونه ها قدیم یه شبستان داشتن که تقریبا ۱۰ تا پله میخورد میرفت زیر زمین و یه شوادان داشتن که اونم از شبستان باز یه ۱۰ تایی پله میخورد باز میرفت تو دل زمین ، که از این شبستان و شوادان بیشتر برا تابستون استفاده میکردن چون خیلی خنک و تاریک بود مخصوصا شوادان و مرکز زندگی اجنه هم بوده معمولا.حالا جریان این عکس اینه که موقعی که داشتیم تو خونه تغییرات میدادم رو تمام دیوارهای داخلی ساختمون و شبستان و شوادان این کلمات دقیقا با همین فونت و اندازه نوشته شده بود. جالب اینجاست که من خودم همش بالاسر کارگرا بودم مثلا دیواری رو که تازه پلاستر سیمان میکردن فرداش همین کلمات رو دیوار سیمانی با همین فرم و فونت نوشته شده بود ، هرچی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد گفتم شما بزارید شاید کسی بدونه چیه. یادم رفت بگم مستاجر که تو خونه بود قسم میخورد که چند دفعه تو ورودی شبستان یه زنی رو دیده که تو پله ها بوده و یه سری هم برادرش رفته تو شبستان با سنگ زدنش.

   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  2 thoughts on “داستان ترسناک شوادان

  1. کرو گفت:

   اسمی از متن نبود ولی چیزی که میگی اگه درست باشه میتونه معنی زیاد داشنه باشه مثل یه اخطار یا دفن شدن جسد یه مسلمان در خاک ناپاک

  2. بهار گفت:

   سلام آره من قبول دارم داداشم خیلی سال پیش تو شوشتر دانشجو بود دقیقا شکل خونه ای که گرفته بود شبستانی بود چون من دیدم وقتی رفتم پیشش اتفاقا میگفتن شوشتر ازین چیزا زیاد داره چون داداشم وقتی درسش تموم شد بهمون گفت بعضی شبا که تنها بوده هی خودکارشو میبردن و بعد مدتی میزاشتن سر جاش

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫794 s