داستان ترسناک سالن تی وی

داستان ترسناک سالن تی وی

داستان ترسناک سالن تی وی

نویسنده:horror6

لیست مطالب :

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-06-27
 • 7 بازدید
 • داستان ترسناک سالن تی وی

  horror6: سلام به همگی دوستان محترم، این داستان بیشتر یک تجربه عجیب و غیر قابل توضیحه که برای دوست صمیمی من در خوابگاه دانشجویی در تهران، حدودا دو سال پیش اتفاق افتاده و از زبون خودش میگم: ایام امتحانات میان ترم بود و من داشتم در سالن تلویزیون خوابگاه درس میخوندم، سالن تلویزیون در خوابگاه ما معمولا بیشتر سالن مطالعه بود چون هیچکس اونجا تی وی نمیدید و هر کس می آمد، به قصد مطالعه می آمد.

  خلاصه اون روز صبح من تو سالن تی وی تنها بودم و داشتم درس میخوندم که برای خوردن آب از سالن اومدم بیرون و رفتم آشپزخونه. سالن تی وی در انتهای راهرو بود و آشپزخونه اول راهرو، وقتی از آشپزخونه اومدم بیرون داشتم با خودم فکر میکردم که کاش کس دیگه ای نیاد سالن تی وی تا من تنها باشم و راحت تر درس بخونم، تو همین افکار بودم که دیدم ای بابا، یک نفر جلوتر از من داره میره سمت انتهای راهرو، با خودم گفتم کاش نره توی سالن مطالعه! فاصله کمی باهاش داشتم طوری که اگه دستمو دراز میکردم، دستم میخورد بهش، بلوز قرمز و شلوار مشکلی داشت و موهاش رو هم دم اسبی بسته بود و هیچ چیز خاص و متفاوتی در شکل و شمایلش نبوذ البته من چهره ش رو ندیدم.

  خلاصه رفتیم تا رسیدیم به در سالن مطالعه و ایشون در رو باز کرد و رفت تو و به محض اینکه من رسیدم پشت در ایشون در رو بست. تا خواستم در رو باز کنم و برم تو، یهو دیدم هیچ دمپایی یا کفشی پشت در نیست (چون سالن تی وی فرش داشت و نمیشد با کفش رفت تو).

  با خودم گفتم یعنی چی، یعنی این دختره با کفش رفته تو؟! با این حال در رو باز کردم و رفتم داخل اتاق ولی دیدم هیچکس داخل اتاق نیست و همه چیز به همون حالتیه که من اونجا رو ترک کرده بودم و رفته بودم آب بخورم. خشکم زده بود و ذهنم کار نمیکرد و نمیدونستم این اتفاق چه معنی ای داره. با این حال سعی کردم بر ترسم غلبه کنم و همونجا موندم و دیگه اتفاقی نیفتاد.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫345 s