داستان ترسناک خواب ها

داستان ترسناک خواب ها

داستان ترسناک خواب ها

نویسنده:horror6

لیست مطالب :

بیوگرافی:

درتاریخ : 2019-08-08
 • 15 بازدید
 • داستان ترسناک خواب ها

  horror6: مشکل من از نوزده سالگی بعداز فوت پدربزرگم شروع شد . دو ماه بعد از فوت پدربزرگم خوابشون رو دیدم که توی خواب چیزهایی رو به من گفتن که بعد از حدود سه ماه از این خواب مشخص شد همه ی اون مواردی رو که پدربزرگم توی خواب به من گفته واقعیت داشت و پسرهاشون که دایی های من بودن توی وصیتش دست بردن و هیچ سهمی به خواهرها ندادن. بعد از این اتفاق من خوابهای زیادی میدیدم مثلا مرگ نزدیکان یا آشنايان ( دقیقا محل فوت و نحوه فوت رو هم میدیدم) اما زیاد اهمیت نميدانم و برای کسی هم تعریف نمیکردم. تا وقتی که ازدواج کردم و فرزند اولم رو باردار بودم این خواب یا شاید بگم تو عالم بیداری بعضی هاشون برام اتفاق می افتاد. خواب دیدم دو نفر از همکاران همسرم جایی وسط بیابان اتفاقی براشون افتاده و من هر چه فریاد میزنم کسی نیست کمک کنه. دقیقا یکماه بعد این اتفاق افتاد در عالم واقعیت با همین جزییات . قبل وقوع هر اتفاق بد یا خوب احساس میکنم یکی کنارمه و داره چیزی زمزمه میکنه و میخواد منو از این اتفاق آگاه کنه حضورش رو با تمام وجودم حس میکنم.

  قبلا اصفهان زندگی میکردم و خونه های سازمانی بودیم ویلایی بزرگ اطرافمون همش درخت و باغ بود. من همیشه وقت خواب یا وقتهایی که خونه ساکت بود صدای پا میشنیدم به همسرم میگفتم باور نمیکرد ميگفت توهم زدی. اما به وضوح میشنیدم همین که برمیگشتم پشت سرم رو نگاه میکردم صدا قطع میشد. اصلا ازشون نمیترسیدم حتی حس میکردم مراقب منو خانوادم هستن. این خوابها هنوز که هنوزه ادامه داره تا الان که سی و شش سال هست.

  و امروز هم باز یکی از دوستان عزیزمون رو از دست دادیم که من خواب فوتشون رو دیده بودم. نميدونم شاید این مشکل نیست و لطف الهی و پروردگار به من بنده حقیر. اما خسته شدم دیگه طاقت ندارم. من که نميتونم جلوی همه ی اتفاقات رو بگیرم. خواب مرده ها رو زیاد میبینم که از تقاضایی دارن و میخوان براشون کاری کنم. تازگیا اکثر خوابهایی که میبینم به صورت نشانه و رمز هست و به وضوح قبل نیست. و یک مورد دیگه که احساس افراد نسبت به خودم رو خوب تشخیص میدم و میفهمم که الان این فرد چه احساسی نسبت به من داره.انرژی منفی طرف باعث ميشه من حتی یک قدم هم نزدیک این افراد نشم. واقعا از این وضعیت خسته شدم از خوابیدن و خواب دیدن متنفرم.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫384 s