446 total views, 1 views today

خفت بندی یا مهار بندی چیست؟

خفت‌بندی یا مهاربندی که به انگلیسی bondage گفته می شود، نوعی شهوترانی ویژه است که در آن افراد با قفل و زنجیر زدن بدست خود یا دیگران از نظر جنسی تحریک می‌شوند به این عمل تحریک مهاری (vincilagnia) هم گفته می‌شود این رفتار گاهی با بی دی اس ام اشتباه گرفته می شود واژه خفت در فرهنگ واژگان فارسی به معنا گرهی موقت است که با آن طناب را مستقیماً به دور شیء دیگر می‌بندند یا می‌پیچند.
 

میله پاگشا


 
میلهٔ پاگیر یا میله پاگشا  وسیله‌ای است برای مهار بدنی که در بازی‌های جنسی از نوع خفت‌ بندی استفاده می‌شود. خفت‌بندی، یعنی تحریک شدن جنسی به‌وسیله زدن قفل و زنجیر و مهار به اعضاء بدن را، یکی از نابهنجاری‌های جنسی دانسته‌اند. انجام بازی‌های خفت‌بندی در میان گروه‌هایی بویژه در کشورهای غربی رایج است میله پاگیر یک میله صلب است که معمولاً 60 تا 90 سانتیمتر طول دارد و در هر سر آن یک پابند (بخو) برای بستن و مهار پاها تعبیه شده است. در طول میله هم ممکن است حلقه‌ها و گیره‌هایی برای بازی‌های خفت‌بندی معلق قرار داده شده باشد بعضی از میله‌های پاگیر جمع‌شو هستند و طولی متغیر دارند. از میله‌های پاگشا برای ایجاد حالت عقابی در بدن هم استفاده می‌شود به میله‌هایی مانند میله پاگشا که به گردن و مچ‌ها بسته می‌شود یوغ می‌گویند نمونه قدیم این وسیله فلک است که بویژه در خاورمیانه و جنوب اروپا استفاده می‌شده. فلک کردن در قدیم همیشه اجباری و بر خلاف میل شخص بوده است ولی در بازی‌های جنسی جدید استفاده از وسایلی مانند میله پاگیر اختیاری و با رضایت شخص انجام می‌شود.

 

قلاده


 
طوق یا قلاده در بی‌دی‌اس‌ام ابزاری است که به گردن شخص مطیع یا برده بسته می‌شود. به فردی که قلاده به گردن دارد طوقی گفته می‌شود قلاده معمولاً از چرم سیاه است و مثل تسمه دور گلو بسته می‌شود برخی از افراد قلاده بندی را با آیین و تشریفات ویژه‌ای همراه می‌سازند و طوق همانند حلقهٔ ازدواج نقشی مقدس در رابطه‌شان ایفا می‌کند.

 

تازیانه نه سر


 
تازیانه نُه سر نوعی شلاق است که در اصل برای اجرای تنبیه بدنی شدید ساخته شده است. این شلاق در سال 1695 به وجود آمد، گرچه طراحی‌اش خیلی قدیمی‌تر بود. این نوع شلاق را گربه‌ای نیز می‌نامند چون درد و جراحتی که ایجاد می‌کند مانند جراحت ناشی از پنجهٔ گربه است. یعنی پوست را پاره می‌کند و درد شدیدی ایجاد می‌کند تازیانهٔ نُه رشته از نه دنباله تشکیل شده که بر روی پایه‌ای متصل شده‌اند. معمولاً روی هر رشته تعدادی گره وجود دارد.

 

گیره پستان


 
گیره نوک پستان نوعی گیره است که به نوک پستان زده می‌شود و مردان و زنان، هر دو می‌توانند از آن استفاده کنند. این اسباب‌بازی جنسی وقتی که استفاده می‌شود با ایجاد فشار بر روی نوک پستان باعث درد در آن قسمت می‌شود و این درد می‌تواند لذت بخش باشد. برخی مردم نیز از دیدن افرادی که گیرهٔ نوک پستان زده‌اند لذت شهوانی می‌برند. این وسیله گاهی اوقات در فعالیت‌های بی‌ دی‌ اس‌ ام نیز بکار می‌رود.

 

دستگاه لرزنده


 
دسته لرزاننده استفاده رایج آن به عنوان اسباب‌بازی جنسی میباشد فرم رایج آن یک توپ ارتعاشی گرد است که بر سر دسته آن نصب شده. لرزش و چرخش توپ آن توسط یک موتور برقی تامین میشود که یک چرخ لنگر نامتعادل را میچرخاند دسته لرزاننده هیتاشی به عنوان بهترین برند این دستگاه قلم داد میشود. شرکت بریتانیای داکسی نیز برند مشابهی دیگر است این دستگاه عموماً با باتری شارژ میشود.بسیاری از ویبراتورهای ساخته شده از آداپتور برق متناوب آداپتور AC برای تبدیل ولتاژ های اصلی به ولتاژ ایمن تر استفاده می کنند استفاده اصلی این دستگاه برای خودارضایی، یا تمرینات کنترل ارگاسم و یا ارگاسم اجباری استفاده میشود. در مواردی نیز برای انزال درمانی کاربرد دارد.

 

5.0
07
ایجاد مقاله

با ورود به بخش ایجاد مقاله قادر به ثبت و انتشار مطالب ترسناک خود خواهید بود (ضوابط سایت کاربر محور)

در صورتی که این مقاله را مخالف با قوانین جمهوری اسلامی می دانید به ما گزارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.