خانه ارواح در ولتری

خانه ارواح در ولتری

خانه ارواح در ولتری

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1365

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-07-14
 • 59 بازدید
 • خانه ارواح در ولتری

  شهر ولتری در ناحیه لاتزیو در کشور ایتالیا واقع شده‌ است این شهر در دل خود یک خانه متروکه را جا داده است که گفته می شود قتل هایی وحشیانه را به خود دیده و ارواح قربانیان همچنان در میان اتاق های آن سرگردانند برای بررسی این خانه تسخیر شده به ایتالیا می رویم با ما همراه باشید.


   
  افسانه و داستان های بسیاری درباره این خانه وجود دارد و بین محلی ها روایت می شود این خانه ترسناک در ارتفاعات ولتری ساخته شده است گفته میشود سال های دور نجیب زادگانی در این خانه زندگی می کردند در این بین گفته می شود خیلی از این ثروت مندان برده های خود را در این خانه با بی رحمی به قتل رسانده اند در این راستا گروهی از محققان به تحقیق درباره این اتفاقات به تعدادی از این اجساد که در زمین های اطراف این خانه دفن شده بود دست پیدا کردند پس از ان نجیب زادگانی که این اعمال را انجام داده بودن دستگیر و اعدام شدند که این اتفاقات باعث شد این خانه شهرت بدی را بدست اورد.

  پس از ان هیچ کس تمایل نداشت در ان زندگی کند اما در میان جنگ جهانی دوم این خانه ناچاراٌ به پناهگاهی برای مردم ولتری تبدیل شد افرادی که در این خانه پناه گرفته بودند شاهد رخداد هایی شدند که دور از واقعیت بود از جمله حرکت در ها شنیدن ناله از اتاق های خانه و زمین های اطراف خانه ، اما چیزی که افراد پناه اورده به این خانه را بیشتر از حمله متفقین ترساند. روح زن جوانی بود که در خانه چرخ میزد این باعث شد همگی ان خانه را ترک کنند و دیگر بازنگردند.

  از ان زمان تا به حال این خانه متروکه مانده است و گویی کسی علاقه به خرید آن ندارد.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) تصاویر (تصویر های ترسناک) ماورا الطبیعه (ارواح) مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫286 s