خانه ارواح در انگلستان (بورلی رکتوری)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-12
 • 133 بازدید
 • خانه ارواح در انگلستان (بورلی رکتوری)

  بورلی رکتوری نام  خانه ای درانگلستان است که از آن به عنوان ترسناک ترین و مخوف ترین خانه تحت تسخیر ارواح  در انگلستان یاد می شود. . گفته می شود در این خانه ناگهان هنگام شب زنگ ها بصدا در می آمدند و راهبه های شبح مانندی دیده می شدند که از میان درب ها عبور می کردند گزارش های فراوان درباره اتفاقات عجیب در این خانه،  روزنامه نگاری  با نام وی.سی وال  را بر آن داشت تا به همراه یک عکاس در یک شب تابستانی  برای پی بردن به حقیقت ماجرا در جنگل پشت این خانه عجیب پنهان شوند. در حالی که آنها تمام مدت شب را در این مکان بسر می بردند اما هیچ یک از موارد گزارش شده مانند راهبه های شبح مانند یا اسب های عجیب را مشاهده نکردند اما دیدن نوری عجیب در داخل خانه توجه آنها را به خود جلب کرد.


   
  در حالی که یکی از آنها  به داخل خانه وارد شده بود اما نتوانست نوری را پیدا کند. این در حالی بود که نفر دیگری  که در جنگل مانده بود همچنان نور را مشاهده می کرد. بعد از گذشت مدتی از این ماجرا، وال بعدظهر یک روز دوباره به این خانه مراجعه کرد و  ناگهان یک راهبه شبح مانند را در حال ورود به باغ مشاهده کرد. وی بلافاصله از این صحنه عکسی با دوربین خود تهیه کرد.


   
  اگرچه ماجراهای عجیبی در مورد این مکان نقل می شود اما گفته می شود این خانه توسط دو عضو خانواده ای با نام بول که پیشتر در آن زندگی می کردند تسخیر شده است. در 28 جولای 1900 نوادگان این خانواده با نام ایتل و فردا بول در حالی که بعد از یک مهمانی به خانه برگشتند، شبح یک راهبه را دیدند که لباسی کاملا مشکی به تن داشت این خانه بعدها در حالی که توسط شخصی با نام کاپیتان گرگسون خریداری شده بود در تاریخ 27 فوریه سال 1939 در یک نیمه شب آتش گرفت و سوخت. گرگسون از شرکت  بیمه 10 هزار یورو دریافت کرد و بنا به ادعای پسرش آنتونی،  یکسال بعد خودش به شکلی دیوانه وار   این خانه را به آتش کشید گفتنی است؛ در حالی که این خانه اکنون تبدیل به یک ویرانه شده است اما ماجراهای مخوف و ترسناک آن همچنان ادامه دارد.

  دیدگاه

  One thought on “خانه ارواح در انگلستان (بورلی رکتوری)

  1. Excellent post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
   Very useful information particularly the remaining section 🙂 I
   maintain such information much. I was looking for this
   particular information for a long time. Thank you
   and best of luck.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) ماورا الطبیعه (ارواح) مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫278 s