حمله وحشیانه شامپانزه به انسان

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-05-19
 • 130 بازدید
 • حمله وحشیانه شامپانزه به انسان

  یک زن آمریکایی که توسط یک شامپانزه مورد حمله قرار گرفته و صورتش به طور کامل از بین رفته بود برای سومین بار مورد جراحی صورت قرار گرفت و انتظار میرود بعد از چند سال خوردن پوره سیب زمینی بتواند دوباره پیتزا و هات داگ بخورد.


   
  به گفته پزشکان چند عمل جراحی بر روی دست کارلا 57 ساله انجام شد اما موفقیت آمیز نبوده ولی انتظار می رود جراحی صورت او مثبت باشد رئیس گروه 30 نفره جراحی از نتیجه عمل صورت او خوشبین است و اعلام کرد : این عمل قطعا به او کمک می کند که او دوباره احساس انسان بودن کند در فوریه سال 2009 کارلا مورد حمله وحشیانه  شامپانزه ی 90 کیلویی همسایه قرار گرفت به طوری که ماموران برای نجات دادن او از دست شامپانزه با شلیک گلوله  شامپانزه را از پای درآوردند.


   
  در این حمله دست ها، بینی ، لب و چشمهای کارلا به شدت آسیب دید انتظار می رود در چند ماه آینده کارلا قادر به نفس کشیدن از طریق بینی باشد و  کنترل بیشتری بر روی ماهیچه های صورت خود داشته باشد. وی همچنین حس بویایی خود را دوباره به دست آورده ولی همچنان نابینا باقی خواهد ماند.
  پسر کارلا در مصاحبه ای اعلام کرد مادرش به خاطر چهره غیرعادیش به حدی منزوی شده که علیرغم میل
  باطنی اش برای اینکه مورد تحقیر مردم قرار نگیرد از رفتن به جشن فارق التحصیلی دخترش خودداری کرد.
  بعد از مرگ صاحب شامپانزه در ماه گذشته خانواده کارلا از دادگاه درخواست کرده اند ملک 50 میلیون دلاری او را به عنوان غرامت به کارلا داده شود.

   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) حیوانات (جانداران ترسناک)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫274 s