)">
حمله روح به مرد جوان

حمله روح به مرد جوان

حمله روح به مرد جوان">

?

نویسنده:Jaber

صفحه کاربری:

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-12-05

حمله روح به مرد جوان

467 total views, 2 views today

حمله روح به مرد جوان

این اتفاق هولناک دقیقا لحظاتی پس از اینکه پسر جوان کتابی را باز و شروع به خواندن آن کرد رخ داد، هنگامیکه او کتاب به دست پشت به کمد ایستاده بود، ناگهان درب کمد باز شد و هاله ای سیاه رنگ از کمد خارج شد و پسر را گرفت و با خود روی زمین کشید. این اتفاق عجیب که در مکانی نا معلوم رخ داده و توسط دوربین مدار بسته ضبط شده است تا به حال بیش از 30000 بازدید در یوتویوب داشته است که با واکنشهای مختلفی از سمت کاربران مواجه شده است.

یکی از کاربران معتقد است که این نیز مانند 99% ویدئوی های یوتیوب جعلی و ساختگی است و دیگری گفته چرا او به محض شنیدن صدای درب کمد هیچ واکنشی نشان نداده است.تقریبا یک سوم از کسانی که این فیلم را مشاهده کردند شک و تردید کمتری داشتند و از تماشای آن ترسیده بودند.این اولین بار نیست که مردم جلوی یک دوربین مدار بسته به حمله موجودات عجیب گرفتار می شوند.ماه گذشته هم در فیلمی مردی نشان داده شد که از روی تخت توسط یک روح پرتاب شد به زمین و مورد حمله قرار گرفت و کمی قبل تر مردی دیگر در راه پله ها مورد هجوم واقع شد.

 محتوای مطالب منتشر شده بر عهده نویسنده مطالب خواهد بود.

One thought on “حمله روح به مرد جوان

  1. gamefly گفت:

    Wow, amazing blog format! How long have you been blogging
    for? you made blogging glance easy. The overall glance of your site is
    great, let alone the content material!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

?

?

Foodforfox The Scary Website 2019 ©