جویس کارول وینسنت (مرگ پای تلوزیون)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-05-22
 • 81 بازدید
 • جویس کارول وینسنت (مرگ پای تلوزیون)

  جویس کارول وینسنت 19 اکتبر 1965 در شهر هامراسمیت بریتانیایی متولد شد پدرش لارنس نجار آفریقایی بود و مادرش لریس اهل کشور هند بود جویس در سال 2001 پدر و مادر خود را از دست داد  و خواهرانش مسئولیت او را برعهده می گیرند اما جویس منزوی می شود و به پناهگاه قربانیان خشونت خانگی نقل مکان می کند و پس از ان به عنوان نظافت چی در یک هتل مشغول به کار می شود در طول این دوره جویس از خواهرانش دوری می کند تا حدی که ارتباط انها به صورت کامل قطع می شود.


   
  سر انجام جویس سال 2003 در آپارتمانش در حالی که بر روی کاناپه تلوزیون تماشا می کرد به صورت ناگهانی درگذشت و بیش از دو سال طول کشید تا بوی جسدش همسایگان را متوجه مرگش کند در طول این مدت هیچ یک از خانواده، همکاران و دوستانش متوجه مرگش نشدند بقایای جویس در سال ۲۰۰۶ به خاک سپرده شد گمان میرفت علت مرگ او حمله آسم یا عوارض ناشی از زخم گوارشی بوده باشد. زندگی و مرگ او موضوع فیلم رویاهای زندگی در سال ۲۰۱۱ شد.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) جالب (مطالب جالب توجه) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫383 s