جوشیون (72 شیطان در کتاب کلید سلیمان)

جوشیون (72 شیطان در کتاب کلید سلیمان)

جوشیون (72 شیطان در کتاب کلید سلیمان)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-17
 • 30 بازدید
 • جوشیون (72 شیطان در کتاب کلید سلیمان)

  کلید سلیمان یک کتاب سحر معروف است که به طور نادرست به سلیمان نبی نسبت داده می‌شود. احتمال زیاد این کتاب به قرن 14 و 15 ایتالیا باز می‌گردد و نمونه‌ای از سحر دوره رنسانس است در دوران رنسانس کتابهای سحر زیادی نوشته شد که اکثراً بر پایه متون قدیمی کابالایی یا کیمیاگری عربی بود.

  چندین نسخه مختلف از این کتاب وجود دارد که دارای تفاوتهای کم یا زیادی با هم هستند اما بیشتر این نسخ در قرن 14 و 15 نوشته شدند یک نسخه یونانی این کتاب نیز از قرن 15 وجود دارد که نام آن کارهای سحر سلیمان است دو نسخه عبری این کتاب نیز در کتابخانه انگلستان نگهداری می‌شود که مربوط به قرن 16 و 17 است.

  در این کتاب شیاطین خبیث (اجنه) که از آغاز خلقت بشر از آسمان به روی زمین سقوط کرده اند معرفی شده اند که تمامی آنها برای انسان مضر بود و هستند اینها همان شیاطینی هستند که به فرمان حضرت سلیمان به غل و زنجیر کشیده شده و پس از مرگ ایشان آزاد شده و تا به امروز با سپاه خود مشغول گمراه کردن انسان ها هستند.

  یازدهمین شیطان

  جوشیون یازدهمین جنی بود که حضرت سلیمان او را به غل و زنجیر کشید این شیطان جزء طبقه فرماندهان شیاطین بشمار می رود شیطانی قدرتمند و قوی.

  همه چیز را درباره گذشته و حال می داند و معمولا پاسخ دهنده ایی توانا به سوالات بشر است استاد طراحی ، صنعت و هنر می باشد بیش از 40 سپاه تحت فرمان اوست برخی مواقع در برابر انسان بصورت مردی دانا با لباسی به رنگ زعفرانی مشاهده شده است البته مردی که چشمان و دهانی بسیار کوچک دارد علامت و مهر این شیطان به شکل زیر است.

  منابع قابل استناد: کلید سلیمان

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات) شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫857 s