جن زدگی موریس تریالت

جن زدگی موریس تریالت

جن زدگی موریس تریالت

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-08-25
 • 95 بازدید
 • 4
  (1)
  جن زدگی موریس تریالت

  هم میکروب وارد بدن انسان می شود هم انواع کرمها و انگلها. اینها وارد روده و کبد و مغز و خون و … می شوند و حتی با تولید سم و تخریب سلولی و راههای دیگر می توانند در نحوه ی رفتار ما موثر واقع شوند حتی برخی از اینها می توانند موجب بیماری های اعصاب و روان شوند جن هم به همین نحو می تواند وارد بدن شود و دخل و تصرّفهایی در برخی اعضای بدن بکند، نه آنکه جن، جای روح شخص را بگیرد البته اینکه جنی در بدن فردی نفوذ کند و بر اعضای او تأثیر بگذارد، اگر چه پدیده ای است ممکن، و شواهد قرآنی و روایی و عینی هم دارد، اما پدیده ای است بسیار کمیاب. احتمال اینکه ویروس ایدز وارد بدن کسی شود، صدها و بلکه هزاران و بلکه میلیونها برابر بیشتر از این است که جنی وارد بدن او شود. لذا آدم عاقل به وجود چنین احتمال ضعیفی بها نمی دهد. چون فکر چنین اتفاقی به مراتب خطرناکتر از خود این اتفاق است. تعداد افرادی که در طول سال مورد هجوم جن واقع می شوند تقریباً در حد صفر است یعنی به قدری اندک است که اصلاً به آمار در نمی اید، در حالی که هر ساله هزاران نفر با فکر اینکه شاید مورد هجوم جن واقع شوند، دچار انواع ناهنجاری های روانی می شوند.

  یکی از اولین و شاید جالب ترین موارد جن گیری تاریخ که البته ضبط نیز شده است مربوط به پیرمردی کشاورز در ایالت ماساچوست آمریکا بنام موریس تریالت مبیاشد. موریس تریالت و همسرش نانسی زندگی آرامی داشتند و به تازگی نوه دار نیز شده بودند، تمام افراد محلی موریس تریالت را انسانی دوست داشتنی و بسیار مظلوم میدانستند و به هیچ وجه بنظر نمیرسید این شخص دست به اعمال خشونت بار بزند پس از مدتی اما موریس تریالت دچار تغییر رفتارهای ناگهانی شد و گاهی شب ها از خواب بیدار شده و به همسرش که همچنان خواب بود زل میزد و یک بار نیز زیر باران و در میانه های شب از خانه بیرون رفته و با چشمانی بسته زیر درختی نشسته بود.


   
  رفتار موریس به مرور بسیار بدتر شد و شروع به کتک زدن همسرش کرد و بارها تهدید کرد که همه ی اعضای خانواده اش را خواهد کشت. نکته ی بسیار عجیبی که در این میان وجود داشت مسئله ی تغییر صدا و گاها زبان موریس بود، بر اساس گزارشات همسرش موریس به ناگاه شروع به صحبت کردن به زبانی ناآشنا میکرد در ابتدای این موضوع تعدادی روانشاس محلی اقدام به بررسی و معالجه ی موریس کردند که این کار پس از گذشت چندین هفته بدون هرگونه موفقیتی پایان یافت و در نهایت خانواده ی تریالت از کلیسای محلی درخواست کمک کرد که آنها نیز موضوع را به اد و لورین وارن اطلاع دادند. اد و لورین تقریبا تمام جلسات خود با موریس را ضبط کردند که در یکی از این جلسات موریس دچار تغییرات فیزیکی بسیار عجیبی مانند برگشتن چشمان، شکافی عمیق در پیشانی و حتی جوشیدن قسمتی از پوست صورتش شد، بر این اساس در یکی از همین جلسات بود که موریس به زبانی عجیب شروع به صحبت کرد و حتی شکلی از یک صلیب در قسمتی از شکمش پدیدار شد.

  به نظر میرسید که این جلسات در حال بهبود حال موریس تریالت هستند چراکه پس از چند روز حال عمومی او بهتر شده و رفتارش تغییر کرد. اما این پایان ماجرا نبود و حدود 3 ماه پس از آخرین جلسه همسر موریس نانسی در تماسی با وارن ها عنوان کرد که موریس دوباره تغییر کرده و چشمانش شیطانی شده اند در این زمان و پیش از رسیدن پلیس و وارن ها به خانه ی آنها، موریس تریالت به همسرش شلیک کرد که البته همسرش از این حادثه جان سالم بدر برد. بر اساس گفته های نانسی موریس در حالی که بنظر میرسید با چیزی در حال جنگیدن است لوله ی اسلحه را درون دهانش قرار داده و به زندگی خود پایان داد.

  رتبه این مقاله 4 / 5. 1

  دیدگاه

  One thought on “جن زدگی موریس تریالت

  1. کرو گفت:

   بسیار عالی من دنبال این بودم اینجا پیداش کردم

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) تسخیر شده گان (اجنه) فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫607 s