جن زدگی در صومعه تاناکوو (ماریسیا ایرینا کورنیچی)

جن زدگی در صومعه تاناکوو (ماریسیا ایرینا کورنیچی)

جن زدگی در صومعه تاناکوو (ماریسیا ایرینا کورنیچی)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-11-25
 • 21 بازدید
 • جن زدگی در صومعه تاناکوو (ماریسیا ایرینا کورنیچی)

  در سال 2005 در یکی از صومعه‌های رومانی اتفاقی عجیب رخ می دهد که باعث مرگ راهبه‌ای جوان شد. این راهبه 23 ساله ماریسیا ایرینا کورنیچی نام داشت که در صومعه‌ای ارتدوکس در تاناکوو زندگی می‌کرد ظاهرا او ادعا کرده بود که شیطان با او صحبت می‌کند پس از بررسی ها توسط پزشکان ، ماریسیا را مبتلا به بیماری شیزوفرنی تشخیص دادند.


   
  اما کشیشی 29 ساله به نام دانیل پتر کوروجانو به پزشکان می گوید شما نمی توانید شیطان را با قرص از کالبد ماریسیا بیرون بیاورید به همین خاطر کشیش و تعدادی از راهبه‌ها دست به کار شده و به مراسم جنگیری روی آوردند. برطبق اخبار ارائه شده توسط شبکه CBS، آن‌ها او را به مدت سه روز به صلیب بستند، به دهانش دهان‌بند زده و به او گرسنگی داده بودند. اما سرانجام زن جوان در جریان این مراسم جان خود را از دست داد. دانیل پتر کوروجانو که این عملیات جنگیری را هدایت می‌کرد، به همراه چهار راهبه همدست خود مجرم شناخته شده و به هفت سال زندان محکوم شدند.

   

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫388 s