توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-03-17
 • 437 بازدید
 • توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

  در تار جهان گستر وب هر چیزی را می توان یافت شاید در سال های 1960 هیچ کس فکر نمی کرد روزی اینترنت به بزرگترین سامانه ای که توسط انسان طراحی شده تبدیل شود یک دنیای بسیار بزرگ که بی انتهاست اما حال اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان هاست و مطمئنا در آینده بخش بیشتری از زندگی بشر را با خود درگیر می کند ما برای رسیدن به یک هدف وارد اینترنت می شویم گاهی برای خواندن یک مطلب ترسناک تا میزان آدرنالین در بدن را افزایش دهیم و به هیجان برسیم گاهی اوقات برای خرید و گاهی دیگر برای صحبت با دوستان و و و… اما گاهی یک مورد نظر ما را جلب می کند و با کلیک کردن وارد دنیای تازه و ناشناخته ای می شویم که شاید برای ما مناسب نباشند در این مطلب به کلماتی می پردازیم که هرگز جستجو آن توصیه نمی شود.
   

  13: تصاویر مرگ نیکی کاتسوراس


   
  نیکی کاتسوراس 18 ساله در اکتبر سال 2006 طی یک تصادف رانندگی در ایالت کالیفرنیا کشته می شود او ناگهان کنترل خودرو خود را از دست می دهد و با شدت به دیوار کنار خیابان برخورد کرد در این حادثه خودرو وی به معنای واقعی مچاله می شود از خانواده نیکی در خواست شد برای تشخیص هویت دخترشان به محل بیایند در این حادثه مامورین بزرگراه از صحنه تصادف و چهره نیکی تصویر برداری می کنند و در اینترنت به اشتراک می گذارند با تمام تلاش های خانواده نیکی آن ها نتوانستند پخش این تصاویر را در اینترنت متوقف کنند گوگل نیز این حق را به خود نمی دهد که تصاویر را ایندکس نکند چرا که قانون و خط مشی های خود را زیر پا گذاشته اما در این باره توصیه می شود که این تصاویر را مورد جستجو قرار ندهیم.
   

  12: براین پپرس


   
  براین پپرس یک مجرم جنسی اهل اوهایو بود که در 1998 دستگیر گردید او به دلیل داشتن چهره ایی عجیب و ترسناک بسیار معروف شد گفته می شود او از سندرم آپرت رنج می برد شایعترین علایم بالینی این سندرم، اکروسفالی و توری براکی سفالی ، پیشانی بلند، بخش میانی صورت رشد نیافته، چشم ها برآمده ، خط چشم ها به صورت شیار ، شکاف کام، چسبندگی انگشتان در دست و پا، و انگشت شست کلفت و کوتاه می باشد اگه واقعا کنجکاو شدید و می خواهید به جستجو این مورد بپردازید باید بگویم این کار به شما توصیه نمی شود.
   

  11: میتسپین


   
  میتسپین یک وب سایت جنسی و شوک آور است که انواع ویدئو های غیر قابل تماشا را منتشر می کند! بله گفتیم غیر قابل تماشا؟! چراکه برای تماشای این فیلم ها اعصابی فولادین می خواهید وبسایت در مدت تماشا ویدئو ها یک دقیقه شمار را برای شما فعال می کند تا خودتان متوجه شوید چه مدت در تماشای فیلم، توانستید تاب بیاورید اگر با این مطالب چیزی از کنجکاوی شما کم نشد در ادامه با ما همراه باشید.
   

  10: چهار دختر با انگشتانی رنگی


   
  حال که علاقه به ادامه داستان دارید یک مورد دیگر را به شما معرفی می کنیم چهار دختر با انگشتانی رنگی یک فیلم چند دقیقه ای است که توسط چهار دختر به ظاهر نوجوان ضبط گردیده در فیلم چهار دختر در حال انجام رابطه جنسی هستند اما این ارتباط به مدفوع و استفراغ آغشته می شود در کمال ناباوری آنها به خوردن مدفوع و استفراغ یک دیگر می پردازند و… این فیلم مطمئنا حالتان را بد می کند. هرگز توصیه نمی شود در جستجو این فیلم باشید.
   

  9: حزب لیمو


   
  حزب لیمو یک سایت شوک آور است که یک کلیپ چند دقیقه ایی از چند پیرمرد را منتشر می کند اوایل چیز عجیبی در این فیلم دیده نمی شود تا اینکه یکی از پیر مرد ها دیگری را می بوسد این کلیپ چند دقیقه ایی سر و صدای زیادی به راه می اندازد حزب لیمو اکثرا فیلم هایی از رابطه جنسی سالمندان و رابطه دسته جمعی را منتشر می کند.
   

  8: جنین ارلکین


   
  مسلما اگر جنین را در گوگل جستجو کنید مطالب جستجو شده شما را شاداب و سرزنده خواهد کرد اما این مورد فرق می کند این موارد به نوزادانی اطلاق می شود که با بیماری مادرزادی ichthyosis متولد می شوند کودکانی با صورت های ترسناک ، این بیماری باعث ضخیم شدن پوست کودک شده و چهره انها را از چهره ناز و دوست داشتنی به چهره ایی وحشتناک تبدیل می کند معمولا این کودکان زمان زیادی در این دنیا باقی نمی مانند و فقط تصویری از آن ها در این جهان باقی خواهد ماند تماشای این تصاویر باعث افسردگی انسان خواهد شد.
   

  7: وفل آبی


   
  اگر این مورد را در گوگل جستجو کنید وارد دنیایی از عفونت می شوید وفل آبی به عفونتی می گویند که در اطراف واژن انسان به وجود می آید این جستجو دارای تصاویر مشمئز کننده برای مشاهده است تصویر این بیماری در مارس 2010 در اینترنت منتشر شد در حالی تاکنون این بیماری مشاهده نشده بود و مورد بررسی پزشکی قرار نگرفته بود و هیچ اطلاعاتی درباره اش در دست نبود با انتشار این تصویر پزشکان زیادی از صاحب تصویر تقاضا کردند تا برای مداوا به سراغ آنها بیاید اما خبری از بیمار نشد حال که این تصویر حقیقی است یا نه خدا می داند.
   

  6: بچه ها در یک گودال ماسه ایی


   
  بچه ها در یک گودال ماسه ایی فیلمی شوک آور چند ثانیه ایی است که همان چند ثانیه برای بهم ریختن روان انسان کافیست در این فیلم زنی در حال وارد کردن جسمی در داخل الت تناسلی یک مرد است گمان می رود آن ها از مواد مخدر استفاده کرده اند چرا که هر دو از این عمل لذت می برند اما جالب تر از آن محتوا یک سایت است که این فیلم را  در اینترنت منتشر کرده است او در این باره می گوید “هیچ وقت در خانه این عمل را انجام ندهید و اگر انجام می دهید با حضور یک پزشک انجام شود” ، آخه چرا باید این کار را در خانه انجام دهیم؟!
   

  5: آقای دست


   
  آقای دست شهرت کولون پینیان ، یک مهندس سابق بوئینگ است که در سال 2005 پس از رابطه با یک اسب، شغل خود را از دست داده است این اقدام عمدی بود اما نهایتا باعث مرگ وی شد صفر تا صد ماجرا توسط دوستان کولون پینیان فیلم برداری شده است این اتفاق باعث شد یک قانون جدید در آمریکا به ثبت برسد که در آن فیلم برداری از رابطه انسان و حیوانات نیز جرم محسوب می شود.
   

  4: دختر برهنه


   
  دختران برهنه نام یک فیلم وحشتناک چند دقیقه ایی است که همچنین با نام های دختران مقعد و سوپ مار ماهی شناخته می شود در فیلم دو دختر ژاپنی از طریق یک قیف ، چندین مار ماهی را درون مقعد دیگری می ریزند فیلمی مشمئز کننده که هر فرد قدرت تماشای آن را ندارد.
   

  3: دختر تنبل


   
  دختر تنبل نام یک کلیپ چند دقیقه ایی است که در آن یک زن ژاپنی که دارای اضافه وزن است و ماسک بر صورت دارد با انجام حرکتی مدفوع خود را در هوا پخش می کند که به خودی خود بسیار عجیب است همچنین با جستجو این مورد در اینترنت فیلم حمام کردن با مدفوع نیز برای شما به نمایش در خواهد آمد یک جستجو حال بهم زن.
   

  2: گوتس


   
  گوتس به مجموعه تصاویر ناخوشایند اطلاق می شود که در آن با استفاده از دو دست دو دیواره یک غار را می گیرد بطوری که در حال باز کردن آن دیواره هستند! اما به جای آن غار هر چیزی دیگری ممکن است باشد اولین تصویر گوتس با نام filename happy در اینترنت آپلود شد و به شهرت رسید این موضوع باعث آن شد افراد زیادی به انتشار چنین تصاویری روی بیاورند با جستجو این مورد سیلی از تصاویر مشمئز کننده به سمت شما سرازیر می شود.
   

  1: دو دختر یک جام


   
  دو دختر یک جام در واقع تریلر یک فیلم پورنوگرافی محصول سال 2007 بریتانیا بود که در آن دو دختر در داخل یک جام مدفوع کرده و در ادامه مدفوع خود را می خورند باز مدفوع کرده و باز می خورند در جام استفراغ کرده و آن را می خورند و باز استفراغ کرده و آن را می خورند این روند چندین مرتبه ادامه پیدا می کند تا کلیپ به پایان برسد در مجموعه می توان گفت این موارد را در گوگل جستجو نکنید چون چند شبانه روز از خوردن عذا خودداری خواهید کرد.

   

  دیدگاه

  8 thoughts on “توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

  1. Jaber گفت:

   درخواست شده توسط کاربر zahra9721

  2. میثم گفت:

   داداش اینارو به انگلیسی مینوشی ادم بدونه چی میخواد سرچ کنه من فق این یارو رانیه رو دیدم که فقط مسخرش کرده بودن

   1. Jaber گفت:

    اگه به انگلیسی می نوشتم که شما سرچ کنی ، الان باید با فیلتر شکن وارد سایت می شدی قصد از این کار فقط معرفی بود

  3. حح گفت:

   ای کاش به اینگیلیسی بود 😫😫😫😩😩😩

  4. امیسن گفت:

   دادا تو سایت میتسپین چرا نمیشه رفت

  5. امیسن گفت:

   برای دوستان مشتاق میگم تمام ویدئو هایی که اینجا گفته شد تو سایت shockchan وجود داره

  6. farestgump گفت:

   برین تو سایت shockchan همش هست

  7. mka76 گفت:

   عققققققق حاجی نرین تو این سایت shockchan چن ثانیه بیشتر نتونستم دووم بیارم

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است) تصاویر (تصویر های ترسناک) جالب (مطالب جالب توجه)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫292 s