توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید
date: 2019-03-17 20:34:16
 • view: 2868 today: 0
 • توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید
  توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید
  در تار جهان گستر وب هر چیزی را می توان یافت شاید در سال های 1960 هیچ کس فکر نمی کرد روزی اینترنت به بزرگترین سامانه ای که توسط انسان طراحی شده تبدیل شود یک دنیای بسیار بزرگ که بی انتهاست اما حال اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان هاست و مطمئنا در آینده بخش بیشتری از زندگی بشر را با خود درگیر می کند ما برای رسیدن به یک هدف وارد اینترنت می شویم گاهی برای خواندن یک مطلب ترسناک تا میزان آدرنالین در بدن را افزایش دهیم و به هیجان برسیم گاهی اوقات برای خرید و گاهی دیگر برای صحبت با دوستان و و و... اما گاهی یک مورد نظر ما را جلب می کند و با کلیک کردن وارد دنیای تازه و ناشناخته ای می شویم که شاید برای ما مناسب نباشند در این مطلب به کلماتی می پردازیم که هرگز جستجو آن توصیه نمی شود.  

  13: تصاویر مرگ نیکی کاتسوراس

    نیکی کاتسوراس 18 ساله در اکتبر سال 2006 طی یک تصادف رانندگی در ایالت کالیفرنیا کشته می شود او ناگهان کنترل خودرو خود را از دست می دهد و با شدت به دیوار کنار خیابان برخورد کرد در این حادثه خودرو وی به معنای واقعی مچاله می شود از خانواده نیکی در خواست شد برای تشخیص هویت دخترشان به محل بیایند در این حادثه مامورین بزرگراه از صحنه تصادف و چهره نیکی تصویر برداری می کنند و در اینترنت به اشتراک می گذارند با تمام تلاش های خانواده نیکی آن ها نتوانستند پخش این تصاویر را در اینترنت متوقف کنند گوگل نیز این حق را به خود نمی دهد که تصاویر را ایندکس نکند چرا که قانون و خط مشی های خود را زیر پا گذاشته اما در این باره توصیه می شود که این تصاویر را مورد جستجو قرار ندهیم.  

  12: براین پپرس

    براین پپرس یک مجرم جنسی اهل اوهایو بود که در 1998 دستگیر گردید او به دلیل داشتن چهره ایی عجیب و ترسناک بسیار معروف شد گفته می شود او از سندرم آپرت رنج می برد شایعترین علایم بالینی این سندرم، اکروسفالی و توری براکی سفالی ، پیشانی بلند، بخش میانی صورت رشد نیافته، چشم ها برآمده ، خط چشم ها به صورت شیار ، شکاف کام، چسبندگی انگشتان در دست و پا، و انگشت شست کلفت و کوتاه می باشد اگه واقعا کنجکاو شدید و می خواهید به جستجو این مورد بپردازید باید بگویم این کار به شما توصیه نمی شود.  

  11: میتسپین

    میتسپین یک وب سایت جنسی و شوک آور است که انواع ویدئو های غیر قابل تماشا را منتشر می کند! بله گفتیم غیر قابل تماشا؟! چراکه برای تماشای این فیلم ها اعصابی فولادین می خواهید وبسایت در مدت تماشا ویدئو ها یک دقیقه شمار را برای شما فعال می کند تا خودتان متوجه شوید چه مدت در تماشای فیلم، توانستید تاب بیاورید اگر با این مطالب چیزی از کنجکاوی شما کم نشد در ادامه با ما همراه باشید.  

  10: چهار دختر با انگشتانی رنگی

    حال که علاقه به ادامه داستان دارید یک مورد دیگر را به شما معرفی می کنیم چهار دختر با انگشتانی رنگی یک فیلم چند دقیقه ای است که توسط چهار دختر به ظاهر نوجوان ضبط گردیده در فیلم چهار دختر در حال انجام رابطه جنسی هستند اما این ارتباط به مدفوع و استفراغ آغشته می شود در کمال ناباوری آنها به خوردن مدفوع و استفراغ یک دیگر می پردازند و... این فیلم مطمئنا حالتان را بد می کند. هرگز توصیه نمی شود در جستجو این فیلم باشید.  

  9: حزب لیمو

    حزب لیمو یک سایت شوک آور است که یک کلیپ چند دقیقه ایی از چند پیرمرد را منتشر می کند اوایل چیز عجیبی در این فیلم دیده نمی شود تا اینکه یکی از پیر مرد ها دیگری را می بوسد این کلیپ چند دقیقه ایی سر و صدای زیادی به راه می اندازد حزب لیمو اکثرا فیلم هایی از رابطه جنسی سالمندان و رابطه دسته جمعی را منتشر می کند.  

  8: جنین ارلکین

    مسلما اگر جنین را در گوگل جستجو کنید مطالب جستجو شده شما را شاداب و سرزنده خواهد کرد اما این مورد فرق می کند این موارد به نوزادانی اطلاق می شود که با بیماری مادرزادی ichthyosis متولد می شوند کودکانی با صورت های ترسناک ، این بیماری باعث ضخیم شدن پوست کودک شده و چهره انها را از چهره ناز و دوست داشتنی به چهره ایی وحشتناک تبدیل می کند معمولا این کودکان زمان زیادی در این دنیا باقی نمی مانند و فقط تصویری از آن ها در این جهان باقی خواهد ماند تماشای این تصاویر باعث افسردگی انسان خواهد شد.  

  7: وفل آبی

    اگر این مورد را در گوگل جستجو کنید وارد دنیایی از عفونت می شوید وفل آبی به عفونتی می گویند که در اطراف واژن انسان به وجود می آید این جستجو دارای تصاویر مشمئز کننده برای مشاهده است تصویر این بیماری در مارس 2010 در اینترنت منتشر شد در حالی تاکنون این بیماری مشاهده نشده بود و مورد بررسی پزشکی قرار نگرفته بود و هیچ اطلاعاتی درباره اش در دست نبود با انتشار این تصویر پزشکان زیادی از صاحب تصویر تقاضا کردند تا برای مداوا به سراغ آنها بیاید اما خبری از بیمار نشد حال که این تصویر حقیقی است یا نه خدا می داند.  

  6: بچه ها در یک گودال ماسه ایی

    بچه ها در یک گودال ماسه ایی فیلمی شوک آور چند ثانیه ایی است که همان چند ثانیه برای بهم ریختن روان انسان کافیست در این فیلم زنی در حال وارد کردن جسمی در داخل الت تناسلی یک مرد است گمان می رود آن ها از مواد مخدر استفاده کرده اند چرا که هر دو از این عمل لذت می برند اما جالب تر از آن محتوا یک سایت است که این فیلم را  در اینترنت منتشر کرده است او در این باره می گوید "هیچ وقت در خانه این عمل را انجام ندهید و اگر انجام می دهید با حضور یک پزشک انجام شود" ، آخه چرا باید این کار را در خانه انجام دهیم؟!  

  5: آقای دست

    آقای دست شهرت کولون پینیان ، یک مهندس سابق بوئینگ است که در سال 2005 پس از رابطه با یک اسب، شغل خود را از دست داده است این اقدام عمدی بود اما نهایتا باعث مرگ وی شد صفر تا صد ماجرا توسط دوستان کولون پینیان فیلم برداری شده است این اتفاق باعث شد یک قانون جدید در آمریکا به ثبت برسد که در آن فیلم برداری از رابطه انسان و حیوانات نیز جرم محسوب می شود.  

  4: دختر برهنه

    دختران برهنه نام یک فیلم وحشتناک چند دقیقه ایی است که همچنین با نام های دختران مقعد و سوپ مار ماهی شناخته می شود در فیلم دو دختر ژاپنی از طریق یک قیف ، چندین مار ماهی را درون مقعد دیگری می ریزند فیلمی مشمئز کننده که هر فرد قدرت تماشای آن را ندارد.  

  3: دختر تنبل

    دختر تنبل نام یک کلیپ چند دقیقه ایی است که در آن یک زن ژاپنی که دارای اضافه وزن است و ماسک بر صورت دارد با انجام حرکتی مدفوع خود را در هوا پخش می کند که به خودی خود بسیار عجیب است همچنین با جستجو این مورد در اینترنت فیلم حمام کردن با مدفوع نیز برای شما به نمایش در خواهد آمد یک جستجو حال بهم زن.  

  2: گوتس

    گوتس به مجموعه تصاویر ناخوشایند اطلاق می شود که در آن با استفاده از دو دست دو دیواره یک غار را می گیرد بطوری که در حال باز کردن آن دیواره هستند! اما به جای آن غار هر چیزی دیگری ممکن است باشد اولین تصویر گوتس با نام filename happy در اینترنت آپلود شد و به شهرت رسید این موضوع باعث آن شد افراد زیادی به انتشار چنین تصاویری روی بیاورند با جستجو این مورد سیلی از تصاویر مشمئز کننده به سمت شما سرازیر می شود.  

  1: دو دختر یک جام

    دو دختر یک جام در واقع تریلر یک فیلم پورنوگرافی محصول سال 2007 بریتانیا بود که در آن دو دختر در داخل یک جام مدفوع کرده و در ادامه مدفوع خود را می خورند باز مدفوع کرده و باز می خورند در جام استفراغ کرده و آن را می خورند و باز استفراغ کرده و آن را می خورند این روند چندین مرتبه ادامه پیدا می کند تا کلیپ به پایان برسد در مجموعه می توان گفت این موارد را در گوگل جستجو نکنید چون چند شبانه روز از خوردن عذا خودداری خواهید کرد.  

  ایجاد مقاله

  گزارش

  شما عضو وبگاه نیستید!

  دیدگاه

  mka76


  عققققققق حاجی نرین تو این سایت shockchan چن ثانیه بیشتر نتونستم دووم بیارم


  شما عضو وبگاه نیستید!

  jaber


  اگه به انگلیسی می نوشتم که شما سرچ کنی ، الان باید با فیلتر شکن وارد سایت می شدی قصد از این کار فقط معرفی بود


  شما عضو وبگاه نیستید!

  امیسن


  دادا تو سایت میتسپین چرا نمیشه رفت


  شما عضو وبگاه نیستید!

  امیسن


  برای دوستان مشتاق میگم تمام ویدئو هایی که اینجا گفته شد تو سایت shockchan وجود داره


  شما عضو وبگاه نیستید!

  میثم


  داداش اینارو به انگلیسی مینوشی ادم بدونه چی میخواد سرچ کنه من فق این یارو رانیه رو دیدم که فقط مسخرش کرده بودن


  شما عضو وبگاه نیستید!

  حح


  ای کاش به اینگیلیسی بود ??????


  شما عضو وبگاه نیستید!

  farestgump


  برین تو سایت shockchan همش هست


  شما عضو وبگاه نیستید!

  jaber


  درخواست شده توسط کاربر zahra9721


  شما عضو وبگاه نیستید!

  ارسال شد


  Confirmed By admin jaber

  Login

  با عضویت در وبگاه از امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید!

  ثبت نام

  6

  Room 6

  ناشناس

  IP: 85204

  😑

  ناشناس

  IP: 5123

  شلام دادش

  ناشناس

  IP: 5123

  سلام به به

  EscapeRooom

  EscapeRooom

  خدایی بیخیال عجب سایت باحالیه :)

  ScaryLand

  !

  Soorousha

  Halo فارسیه دیگه یعنی هالو 😁

  ناشناس

  IP: 85204

  slm

  Demon

  متوجه نشدم halo به چه زبونیه؟

  ناشناس

  IP: 2179

  we are ?

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام به همه دوستان

  ناشناس

  IP: 2179

  سلام .

  ناشناس

  IP: 5117

  where is hery?

  ناشناس

  IP: 5117

  halo

  ناشناس

  IP: 217138

  سلام

  ناشناس

  IP: 93117

  مرگ بر کرونااینا

  ناشناس

  IP: 93117

  سلام به همهخوبان

  ناشناس

  IP: 562

  خوبین

  ناشناس

  IP: 562

  سلام

  666MAX999

  مرگ بر کرونا

  ناشناس

  IP: 8943

  ناشناس

  IP: 193108

  😐

  ناشناس

  IP: 85185

  شغال که بی ناموس تره

  ناشناس

  IP: 85185

  سلام

  ناشناس

  IP: 85185

  ناموسا ناموس کفتار این همه معما داره

  Soorousha

  وقتی میخوان کفتار رو شکار کنن، وقتی تیر میخوره و مطمئن میشه ک میمیره اولین کاری که میکنه اینه که الت تناسلی شو با دهن خودش میکنه و میخوره تا به دست کسی نیوفته

  Soorousha

  ولي اگه دعا روش خونده بشه و با مهره مار جفت بشه که چه بهتر

  Soorousha

  ناموس کفتار به خودیه خود کارایی داره چون ذات و طبیعتش اینه

  evil

  یا ابولفضل

  ناشناس

  IP: 217138

  سلام،شبتون بخیر،من ناموس کفتار گرفتم ولی دعا نخوندن روش یا به عقدم در نیومد،آیا کارایی داره؟

  ناشناس

  IP: 8655

  سلام

  ناشناس

  IP: 46165

  bap bap

  Amirhossein

  اینجا با توهین به افراد کسی ناراحت نمیشه و تحت تاثیر حماقت شما قرار نمیگیره چون شخصیتش بالاتر از جواب دادن به شماست اما نمیزاریم کلمات نا محترم در یک چت روم که عموم میبینند زده بشه قصد توهین دارید از قسمت ارتباط با ما بنویسید عقدتون رو خالی کنید بزارید بقیه از منابع به خوبی و با ارامش استفاده کنند

  Amirhossein

  افرادی که لیاقت چت و استفاده از منابع سایت رو ندارند ای پی شون بلاک میشه که حتی نتونند وارد سایت بشن چه برسه ب چت ظرفیتتون رو بالا ببرید نزارید ازتون به عنوان یک عقب مونده نام ببرند

  ناشناس

  IP: 5125

  جق کجاش بی ادبیه ،جابر جقی معروفه تو محله

  ناشناس

  IP: 5235

  چه بی ادبی تو

  ناشناس

  IP: 5126

  جابر جقی کجاس

  ناشناس

  IP: 46245

  سلام

  ناشناس

  IP: 5125

  حاج مهدی اسکوبار اومده تخخ

  ناشناس

  IP: 5114

  اره

  Room6 Supported By Foodforfox ChatRoom

  Best Views

  لیست فیلم های ممنوعه جهان

  لیست فیلم های ممنوعه جهان این ژانر، ما را با ژرف ترین و تاریک ترین بُعد انسان آشنا می کند. جایی که همه ما امیدواریم هیچ وقت شاهد آن نبوده یا جزئی از آن نباشیم. از دید منتقدان، فیل

  راز عدد 241543903

  ?ت که توسط دیوید هورویتز، هنرمند شناخته شده نیویورکی ابداع شد داستان از این قرار که دیوید هوروتیز در سال 2009 یک تصویر از خود ، در سایت فلیکر (که سایت محبوب عکاس ها و عکس دوستانه است) منتشر کرد در این تصویر دیوید سر خود را داخل یخچال کرده بود و از کاربران خواست این کار را انجام دهند و عکس ها را  با عدد 241543903 تگ کنند (برچسب بزنند).   حال چرا این عدد؟جالب است بدانید این عدد به صورت شانسی از ترکیب شماره سریال روی یخچال و بارکد روی نودل مرغ یخ زده بدست آمده است ایده سر در یخچال زمانی به سر دیوید زد که یکی از دوستان وی بدلیل بیماری سر خود را  در داخل یخچال می برد تا کمی دردش تسکین یابد. جالبی این موضوع باعث شد که خیلی ها این کار را انجام دهند و عکس خود را با تگ این 241543903 در سایت منتشر کنند، و بدلیل این که برچسب یک معیار مهم برای گوگل است با  جستجو این عدد در گوگل یک گالری از افرادی با سر هایی در داخل یخچال بارگذاری می شود.  

  داستان ترسناک یک حمام معمولی

  داستان ترسناک یک حمام معمولی horror6: الان حدود چندساله درگیرم خیلی کارا کردم که بتونم فراموش کنم آزاد بشم که نشد فقط با کمک یه جنگیر تونستم اونارو از خودم دور کنم،همیشه فکرمیکردم

  فیلمی از عروسک لولیتا

  فیلمی از عروسک لولیتا o6: سلام حتما درباره عروسک های لولیتا چیز های زیادی شنیدید لولیتا به دخترانی میگویند که دست و پای آنها بریده می شه و دندانشان را می کشند و از آنها به عنوان ب?

  شعر نفرین شده جهنم تومینو

  شعر نفرین شده جهنم تومینو جهنم تومینو شعری ژاپنی و نفرین شده که براساس افسانه ها اگر این شعر بلند خوانده شود سرنوشت بدی برای خواننده رقم خواهد زد. این شعر در یک کتاب 666 صفحه ای

  درگاه دارک وب

  کاربر گرامی این صفحه پل ارتباطی بین شما و وب پنهان می باشد تمامی لینک ها بررسی شده و شما را به وب سایت های خطرناک و بد افزار ها متصل نمی کنند قبل از ورود به وب پنهان نکات امنیتی را

  ترسا فیدالگو (روح مجازی)

  ترسا فیدالگو (روح مجازی) شاید شما هم در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی عجیب مواجه شده باشید. کامنت‌هایی که در همان سطر اول، خبر از رخدادی عجیب و ترسن

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)

  فیلم ترسناک Hostel part I 2005 (مسافرخانه)   ژانر : ترسناک زمان : 70 دقیقه زبان : انگلیسی محصول : امریکا کارگردان : Eli Roth ستارگان : Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson خلاصه دا

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم)

  لیلیت کیست (نخستین زن حضرت آدم) داستان آفرینش در هر دینی به صورتی بیان شده است که انسانهای نخستین در همه آن ها آدم و حوا بوده اند اما نظریه متفاوتی نیز در اینباره وجود دارد که ا

  اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز یا رد روم اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گ

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک)

  موزه اد و لورن وارن (موزه ترسناک) موزه ماورا الطبیعه اد و لورن وارن (occult museum) ،قدیمی ترین و تنها موزه از نوع خود است این موزه معروف، صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را

  عروسک جنسی لولیتا

  عروسک جنسی لولیتا داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند)

  ازمایش دروازه ذهن (ارتباط با خداوند) در سال 1983، یک گروه از دانشمندان در جستجوی ارتباط با خداوند بودند. برای این کار آنها یک آزمایش به نام دروازه ذهن را آغاز کردند. آنها پیشبینی ک?

  معرفی سایت های دارک وب

  معرفی سایت های دارک وب دارک وب یا وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسا

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)

  فیلم ترسناک 1980 Cannibal Holocaust (کانیبال هولوکاست)   ژانر : ترسناک زمان : 58 دقیقه زبان : انگلیسی / اسپانیایی / ایتالیایی محصول : ایتالیا کارگردان : Ruggero Deodato ستارگ


  Today Show#

  #داستان ترسناک یک حمام معمولی
  #لیست فیلم های ممنوعه جهان
  #فیلمی از عروسک لولیتا
  #شعر نفرین شده جهنم تومینو
  #داستان ترسناک خانه وحشت

  Related Posts

  سقوط در ارورا

  سقوط در ارورا همیشه سقوط بشقاب پرنده‌ها در دنیای یوفولوژی بسیار جذاب و اسرارآمیز هستند داستان سقوط مشهور در رازول، تقریبا برای تمام علاقه مندان به یوفوها، شناخته شده است اما...

  هکر کلاه سیاه

  هکر کلاه سیاه هکر کلاه سیاه در مقابل هکر کلاه سفید قرار دارد و کسی است که برای سود شخصی یا نیت‌های غیراخلاقی دست به نفوذ به سیستم‌ها می‌زند و کارهای مخرب می‌کنند و سایت‌ها ر?...

  لیست سیاه گوگل (google black list)

  لیست سیاه گوگل (google black list) یکی از مهمترین بخش در طراحی و مدیریت سایت و وبلاگ جذاب بودن و مناسب بودن مطلب هم برای خواننده و هم برای خزنده ها و ربات های موتورهای جست و جو است.موتوره?...

  راز اجی مجی لاترجی

  راز اجی مجی لاترجی جونز: تا به حال حتما کلمه اجی مجی لاترجی رو شنیدید که البته این کلمه ترجمه آبراکادابرا هست راستی ریشه این کلمه از کجاست آیا براستی وردی از وردهای لیمیا یا جاد?...

  قاتل سریالی گیلان (قتل های ترسناک)

  قاتل سریالی گیلان (قتل های ترسناک) به گزارش رکنا: در سال ۱۳۹۶ قاتل سریالی 7 زن در گیلان چون روزگاری آشپز بود براحتی اجساد طعمه هایش را تکه تکه می کرد تا ردی از خود برجای نگذارد. ب...

  روح کلیسا نیوبی

  روح کلیسا نیوبی سفر در زمان، وجود انسان‌های فرازمینی و سفینه فضایی، غول‌های بزرگ، هیولاهای مهربان و ارواح، همیشه برای اغلب مردم جذابیت داشته‌ اند به همین خاطر است که در سراس?...

  وحشت در جزیره میکاجیما

  وحشت در جزیره میکاجیما جزیره ی میاکجیما یکی از جزایر آتشفشانی ایزو است که در جنوب شرقی کشور ژاپن قرار دارد. ساکنین جزیره ی میاکجیما زندگی بسیار خطرناکی دارند. آتشفشان های این ج...

  چارلی بی چهره

  چارلی بی چهره ریموند رابینسون در 1910 در موناکو پنسلوانیا به دنیا آمد. در 9 سالگی زندگی او برای همیشه تغییر کرد. زمانی که در نزدیکی محل گذر تواموای برقی مشغول بازی بود, دوستانش برا...

  Tags

  #foodforfox
  #غذا برای روباه
  #خوراکی برای روباه
  #فود فور فاکس
  #اسرار ترسناک
  #بررسی اتفاقات عجیب و ترسناک
  #توصیه می شود این 13 مورد را هرگز جستجو نکنید

  Categories

  داستان (محتوای خواندنی با ویژگی انتقال هیجان و ترس)
  یوفو (فرا زمینی ها)
  بازی (بازی هایی با محتوا ترسناک)
  انیمیشن (انیمیشن هایی با محتوا ترسناک)
  افراد (انسان های خاص)
  حیوانات (جانداران ترسناک)
  جنایت کاران (جنایت های جهان)
  اعدام ها (بدترین شکنجه ها)
  مستند (مستند هایی با محتوا ترسناک)
  جنگ افزار ها (سلاح های مرگبار)
  فضا (عجایب اسمان)
  هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  سریال (سریال هایی با محتوا ترسناک)
  اسرار و رموز (جهان پنهان)
  حوادث (رخداد های ترسناک)
  کتاب (کتاب هایی با محتوا ترسناک)
  جالب (مطالب جالب توجه)
  پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک)
  مکان های ترسناک (اماکن عجیب)
  مقتولان (اجساد)
  ماورا الطبیعه (ارواح)
  تسخیر شده گان (اجنه)
  اطلاعات عمومی (دانستنیها)
  بردگی (سلطه پذیر)
  برنامه های کاربردی (نرم افزار ها)
  تصاویر (تصویر های ترسناک)
  فیلم (مطالبی که حاوی ویدئویی برای پخش باشد)
  فیلم (فیلم هایی با محتوا ترسناک)
  عجیب (عجایب جهان)
  ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است)
  وسایل نقلیه (هرگونه وسیله ساخت بشر که قادر به جا به جایی اجسام باشد)
  خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات)

  Magic

  11 نیاز به رتبه

  font Lora_on

  13 نیاز به رتبه

  font Anton_on

  نیاز به رتبه 16

  font Mukta_on

  نیاز به رتبه 20

  font Cairo_on

  نیاز به رتبه 24

  font Almarai_on

  نیاز به رتبه 32

  font Stylish_on

  نیاز به رتبه 40

  font Nosifer_on
  راهنما: این بخش سیستم ویجت های سایت را در بر میگیرد که به کمک آن می توانید تنظیمات موقتی خود را بر روی بخش های مختلف قالب اعمال نمایید
  با نام نویسی سریع در سایت از امکانات خاص از جمله تغییر تم ، فونت و ... برخوردار شو