تعداد مرگ و تولد در جهان (سایت های عجیب)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-06-28
 • 22 بازدید
 • تعداد مرگ و تولد در جهان (سایت های عجیب)

  در این مطلب قرار است سایتی را به شما معرفی کنیم که نشان می دهد در لحظه در جهان چه کسانی بدنیا می اید و چی کسانی میمیرند این سایت چنین آماری را بعد از ثبت تولد و مرگ در بیمارستان های جهان منتشر می کند.

  World Births and Deaths سایتی است که تولد و مرگ انسان ها را به شما نشان می دهد هنگامی که این سایت را باز کنید با دو پنل مجزا مواجه می‌شوید که در آنها امار لحظه‌ای مربوط به مرگ و تولد در دنیا را مشاهده می‌کنید. این سایت بصورت اتوماتیک کشور محل سکونت شما را تشخیص داده و آمار مربوط به محل زندگی شما را نمایش می‌دهد. در وسط صفحه نیز نقشه دنیایی وجود دارد که هر مرگ و تولدی را با روشن کردن نقطه قرمز و سبز در هر کجای کره زمین اعلام می‌کند.

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 1٫696 s