تصویر روح هرتفوردشایر

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-26
 • 35 بازدید
 • تصویر روح هرتفوردشایر

  در یک انبار محلی در هرتفوردشایر،کشور  انگلستان، عکاس عروسی اقای نیل ساندچ بچ برای عکاسی در یک عروسی مامور گردید و شروع به گرفتن عکس از این منطقه کرد. مدت کوتاهی پس از عروسی، پس از تهیه عکس ها، نیل  چیزی شوکه کنند را کشف نمود این عکس یک پسر درخشان در لباس سفید را نشان می داد که به او نگاه می کرد. او با کارکنان در مورد هر گونه حادثه عجیب و غریب که ممکن است در مزرعه رخ داده باشد، صحبت کرد. کارکنان به تعدادی از مواجهه با آنچه به نظر می رسید شبح یک پسر در شب و با لباس سفید در مزرعه بود خبر دادند داستان او در رمز و راز تا امروز پوشیده شده است.


   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫635 s