به مدفوع من امتیاز دهید (بررسی وب سایت rate my poo)

به مدفوع من امتیاز دهید (بررسی وب سایت rate my poo)

به مدفوع من امتیاز دهید (بررسی وب سایت rate my poo)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1374

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-04-05
 • 89 بازدید
 • به مدفوع من امتیاز دهید (بررسی وب سایت rate my poo)

  شاید عجیب باشد ، بدانید وب سایتی وجود دارد که در آن کاربران به مدفوع دیگران امتیاز می دهند “rate my poo” یک وب سایت عجیب و جالب است که خط مشی متفاوت از سایت های دیگر برای خود ترسیم کرده این سایت در سال 2001 شروع به کار کرد و به دلیل جنجالی بودن موضوعش چندین بار جمع آوری شد و مجددا به درخواست کاربران به فعالیت خود ادامه داد حتی همین لحظه که من این مقاله را می نویسم (2019) این وب سایت غیر فعال شده است اما ممکن است در آینده دوباره به فعالیت خود ادامه دهد در ادامه این بخش به سراغ عملکرد این وب سایت می رویم با ما همراه باشید.


   
  عملکرد “rate my poo” به این گونه است که شما به عنوان یک کاربر عضو ، تصویری از مدفوع خود تهیه می کنید که می تواند در هر وضعیت و هر مکانی باشد پس از آن این تصویر را در وب سایت به اشتراک می گذارید کاربران دیگر طی بررسی میان تصاویر بسیاری که توسط برخی از کاربران عضو بارگذاری شده به تصویر مورد نظر خود امتیازدهی می کنند و البته از این طریق می توانند مشکلات احتمالی که در بدن شما در حال رخ دادن است را از طریق حالت مدفوع شما تشخیص دهند البته از این دید سایت مثبتی به نظر می رسد ولی بگذارید دید شما را کمی به چهره زشت این سایت جلب کنم در صورتی که فرد حساسی هستید با ورود به این سایت سه شبانه روز خوردن غذا برای شما سخت می شود چراکه تمامی مدفوع ها چهره از قبل پیش بینی شده ایی ندارند.

   

  دیدگاه

  3 thoughts on “به مدفوع من امتیاز دهید (بررسی وب سایت rate my poo)

  1. کیانوش گفت:

   خاک تو سر عوضی بیکارشون کنن،اح چی شدن این خارجی ها ؟!!!!! چرا اینجوری شده انسان ؟؟؟؟!!!!!
   تمام شخصیت ،اصالت و عاطفه و حرمت های انسانی داره به قهقرا میره!!

   1. ناشناس گفت:

    نه نرووووووووووو……

  2. ناشناس گفت:

   نه نرووووووووووو……

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) اینترنت (هر موضوعی که با اینترنت مرتبط است) جالب (مطالب جالب توجه)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫437 s