برای انتقام امده ام

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-04-17
 • 32 بازدید
 • برای انتقام امده ام

  ادعای عجیب پسر هندی در سطح بین الملل توسط بی بی سی در سال ۱۹۹۰ پوشش داده شد تیتو پسری که ادعا داشتگ “به دنیا آمده تا قاتلش را پیدا کند”.

  تیتو تنها ۲.۵ سال بیشتر  نداشت  که شروع به تعریف  اتفاقاتی کرد که در زندگی قبلیش  حادث شده بود. او میگفت در زندگی قبلیش مردی به نام سورش ورما  بوده،  و حتی زنی به نام اوما و دو فرزند داشته!  خانواده تیتو حرفهای پسرشان را جدی نگرفتند. تا آنکه تیتو به یاد آورد به قتل رسیده  است خانواده تیتو با شنیدن اتفاقات زمان مرگ که بسیار دقیق بازگو میشد به وحشت افتادند. او تعریف  کرد که  با شلیک گلوله به سر ( نقطه ای در شقیقه) به قتل رسیده،  سپس قاتل جسد او را سوزانده و  باقی مانده جسد  را در  رودخانه ریخته است.


   
  خانواده تیتو برای روشن شدن حقیقت یکی از پسرانشان را به شهری که تیتو ادعا میکرد در آنجا مغازه ای به نام  رادیو داشته،  فرستادند برادر بزرگ تیتو به شهر آگرا رفت و مغازه ای به نام رادیو  را پیدا کرد.  صاحب  مغازه مفقود بود. اما همسر و دو فرزندش هنوز در همان محل بودند اسم زن صاحب مغازه  اوما  بود اوما وقتی داستان برادر تیتو را شنید از او خواهش  کرد  پسر  را  به دیدنش بیاورد. وقتی تیتو وارد خانه قبلی اش شد. به راحتی فرزندانش را شناخت. و حتی مکانی که قبلا در باغچه خانه طلا دفن کرده بودند را به همه نشان داد. او حتی متوجه تغییرات کوچک در مغازه سابقش شد.

  این داستان اما وقتی به دادگاه کشیده شد ابعاد وسیع تری پیدا کرد. جای گلوله به شکل سفیدی و عدم رویش مو در  دو سوی  سر تیتو وجود  داشت. که  در برنامه زنده قسمتی  از موی پسر  تراشیده شد  تا جای ورود  و خروج  گلوله نشان  داده  شود با ارائه ادله بیشتر به دادگاه در نهایت قاضی حکم بازداشت مردی که این قتل از او سر  زده  بود  را  صادر کرد.  در انتها مرد طی بازجویی اعتراف  کرد سورش ورما  را با شلیک گلوله در سر به قتل رسانده و بعد از آتش زدن در  رودخانه رها کرده است.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫379 s