بدنام ترین جادوگران جهان

بدنام ترین جادوگران جهان

بدنام ترین جادوگران جهان

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1365

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-08-03
 • 96 بازدید
 • بدنام ترین جادوگران جهان

  جادو به ترفندهایی گفته می‌شود که برخی افراد انجام داده و می‌توانند از طریق این ترفندها قوانین طبیعت را دور زده و کارهایی خارق‌العاده بروز دهد به فردی که جادو می‌کند جادوگر گفته می‌شود در داستان‌ها، جادوگران می‌توانند افراد را طلسم کنند، جادوهای دیگر را خنثی کنند و در شکل و ظاهر افراد و اجسام تغییر به‌وجود بیاورند. در تخیلات داستان‌سرایان، جادوگران معمولاً این کارها را با خواندن ورد، کمک گرفتن از نیروهای فراطبیعی، استفاده از ترکیبی از اجسام، یا تهیه آش‌هایی مرموز انجام می‌دهند در متون باستانی اشارات متعددی به جادو و جادوگری شده‌است در دوران پیش از مدرن در اروپای مسیحی باور بر این بود که جادوگران با شیطان در تماس هستند و از نیروی وی برای آسیب رساندن به مردم و اموالشان استفاده می‌کنند. در میانه سده 20 میلادی باور بر این بود که جادوگران خوب و بد با هم در جنگ بودند اعتقاد بر اینکه جادوگران مضر هستند به صورت یک ایدئولوژی فرهنگی در میان مردم شایع بود. اعتقاد به جادوگرها باعث شد که افرادی به عنوان شکارچی جادوگر به وجود بیایند که این افراد هنوز در بعضی از اقوام به خصوص در آفریقا به عنوان مثال در اقوام بانتو دیده می‌شوند بیشتر جادوگران در آتش سوزانده شدند چرا که ادعا می شد آنها قدرت هایی ماورایی دارند. آنها با شگردهای خاص خود کاری کرده بودند که مردم این ادعا را باور کرده بودند، اینکه آنها می توانند دست به هر کاری بزنند و به مردم، با جادوی سیاه خود آسیب برسانند در میان این جادوگرانه تعدادی از آنها به چنان شهرتی رسیده اند که نامشان در تاریخ ثبت شده است.

  آرتمیس جادوگر

  النور ری بون متولد سال 1911 بود همه او را به نام آرتمیس می شناختند. با شروع جنگ جهانی دوم، النور به شمال انگلیس و کامبریا رفت تا در آنجا کاری پیدا کند و زندگی اش را بگذراند، در همانجا بود که با زوجی آشنا شد و برای زندگی کردن نزد آنها رفت. این زوج جادوگر بودند و به این ترتیب، النور چهار سال تحت تعالیم آنها قرار گرفت در پایان جنگ، وقتی النور به لندن بازگشت، یک جادوگر شده بود. او پس از جنگ ازدواج کرد و در خانه اش مراسم جادوگری را برگزار می کرد. النور در زمان خودش جزو مشهورترین جادوگران بود وی در 21 سپتامبر 2001 از دنیا رفت.

  مال دایر

  در قرن هفدهم، زنی به نام مال دایر در سنت مری کانتی مریلند زندگی می کرد. درباره زندگی او داستان های اسرارآمیز بسیاری می گویند. او زن مرموزی بود که در زمینه گیاهان طبی مهارت داشت اما بیشتر به عنوان یک جادوگر شناخته می شد و برای همین در یک شب برفی وی را در خانه اش به آتش کشیدند در آن شب زمستانی دایر هر طور که بود به جنگل فرار کرد. چند روزی از وی خبری نبود تا اینکه یک پسربچه، جسد او را پیدا کرد. وی روی تخته سنگ بزرگی در حالی که زانوهایش تا شده بود یخ زده بود. یک دست دایر به سمت بالا دراز بود و مردم محلی می گفتند که او در حال نفرین کردن مردی که خانه اش را آتش زده بود، جان داده است نفرین دایر تا سال ها بر مردم روستا چیره شده و آنهاس ال های زیادی را در سرمای طاقت فرسا و بیماری سپری کردند. به ادعای مردم روستا حتی گاهی اوقات روح دایر در جلد حیوانات مختلف می رفت و روستاییان را اذیت می کرد. گفته می شود روح این جادوگر هنوز هم در منطقه پرسه می زند.

  بریجیت بیشاب

  بریجیت بیشاب سال 1962 به جرم جادوگری گردن زده شد. بیشاب در سخنوری بسیار ماهر بود و همیشه لباس های قرمز رنگ به تن می کرد. بیشاب جزو دسته جادوگران سیلم ماساچوست بود که در فوریه 1692 مورد محاکمه قرار گرفتند و اولین نفری بود که حکم مرگش صادر شد مردم سیلم ادعاهای عجیب و غریبی درباره بیشاب می کردند و همین ادعاها، حکم مرگ او را بیشتر تایید کرد. گفته می شد که بیشاب تا زمان دستگیری اش، پنج دختر را جادوکرده، یک خوک را مسموم کرده و به چند مرد هنگامی که در خواب بودند حمله کرده تا آنها را بکشد عروسک ها در مراسم جادوگری بیشاب نقش اساسی داشتند. به شهادت ساموئل شاتاک یکی از اهالی شهر، بیشاب از او خواسته بود تا پارچه های رنگی برای ساخت عروسک های جادو تهیه کند بیشاب ادعا می کرد با استفاده از عروسک های وودو نفرین را بر روی افراد مورد نظرش اعمال می کرده است. پس از مرگ بیشاب، عروسک های بسیاری در خانه اش پیدا کردند.

  مارت جانسداتر

  در قرن هفدهم، مارت جانسداتر سوئدی جادوگری بود که همه از او می ترسیدند. می گویند مارت و خواهرش سوار گاوهای وحشی می شدند و به شهرهای مختلف می رفتند و مردم را قتل عام می کردند وقتی بین سال های 1668 تا 1676 دستور دستگیری جادوگران در سوئد داده شد، مارت نیز تحت تعقیب قرار گرفت.

  ماری کاترین لاوو

  ماری کاترین لاوو زن سیاهپوستی بود که در سال 1801 در لوییزیانا متولد شد. در آن زمان لوییزیانا به خاطر عروسک های جادوی وودو بسیار مشهور بود. لاوو نیز به گروه جادوگران وودو پیوست و آنقدر به شهرت رسید که همه او را در نیواورلئان به عنوان ملکه وودو می شناختند به گفته افرادی که لاوو را دیده بودند، او زنی با فهم و شعور بود که حرف هایش روی همه تاثیر می گذاشت و حتی پلیس ها نیز مسخ وی می شدند لاوو پزشکی هم بلد بود و بسیاری از افراد سرشناس برای مشورت و تصمیم گیری در کارهای مهم نزد وی می رفتند تا لاوو با جادوی وودو آنها را راهنمایی کند ادعا می شد که لاوو قادر است ذهن را کنترل کند و با سوزن زدن به عروسک وودو، یک نفر دیگر را از راه دور مورد آزار و اذیت قرار دهد. سال 1881 لاوو در خانه اش از دنیا رفت. دختر لاوو نیز یک جادوگر وودو بود و در هاییتی بسیار مشهور بود.

  اگنس واترهاوس

  مشهورترین جادوگر انگلیس اگنس واترهاوس نام داشت. می گویند او مردم را نفرین می کرد و با جادوی سیاه، دشمنان خود را می کشت اگنس گربه ای داشت که نام او را شیطان گذاشته بود. اعاد می شد که هر وقت شیطان نزد کسی برود، فرد مطمئنا تا ساعاتی بعد می میرد. وقتی اگنس واترهاوس را دستگیر کردند او به جادوگر بودن خود اعتراف کرد، حتی وی در دادگاه گفت که شیطان با او صحبت کرده و گفته که قرار است یا سوزانده شود یا با به دار آویخته شدن بمیرد و چاره ای جز این ندارد واترهاوس با تمام شجاعتی که از خود نشان داد تا اعتراف نکند، زمانی که پای چوبه دار برده می شد به قتل یک مرد اعتراف کرد. او در حالی جان سپرد که برای بخشیده شدن از سوی خداوند، دعا می کرد.

  اورسلاساتیل

  مادرش وقتی او به دنیا آمد، هنوز 20 سالش نشده بود. اورسلاساتیل وقتی متولد شد، ناقص الخلقه بود. پاهایش در هم پیچ خورده بود، سر بزرگی داشت و گونه هایش فرو رفته بود، برای همین اکثر مردم می گفتند که او فرزند شیطان است این زن ناقص الخلقه بین سال های 1488 تا 1561 در یورکشایر انگلیس زندگی می کرد و طولی نکشید که مردم منطقه همگی باور کردند که وی یک جادوگر است ادعا می شود که وقتی او کودک بوده، حوادث خارق العاده ای در اطراف او رخ می داد. مثلا اشیایی که در اطرافش بودند، به پرواز درمی آمدند و حرکت می کردند. او ادعا می کرد که قادر است آینده را پیشگویی کند و شهرت او تا جایی رسید که با نوستراداموس از جهت شهرت برابری می کرد نکته عجیب اینجاست که بسیاری از پیشگویی های این زن که مربوط به آینده بود، اتفاق افتاده است و همین مسئله جادوگر بودن او را از نظر انگلیسی ها تایید می کند.

  آنا کالدینگز

  آنا کالدینگز را همه به نام مادر شیطان می شناختند. او جادوگری اهل دانمارک بود. کالدینگز متهم به راه اندازی توفان در دریا مقابل کشتی کویین آن همسر پادشاه انگلیس شاه جیمز ششم بود. او در مراسم جادوگری که علیه ملکه اجرا می شد نیز شرکت می کرد در قرن شانزدهم وزیر دارایی دانمارک وظیفه تامین مخارج مالی کشتی کویین آن را در دریای شمال برعهده داشت. وقتی توفان کشتی را ویران کرد از وزیر خواسته شد تا هر چه زودتر خسارت را تامین کند او شروع به جستجو کرد و فردی به نام کارن را که می گفتند با جادوگرها در ارتباط است دستگیر کرد. کارن نام آنا کالدینگز را به زبان آورد. خیلی زود کالدینگز دستگیر شده و به زندان انداخته شد. او تحت شکنجه قرار گرفت و نام پنج جادوگر دیگر را نیز لو داد که یکی از جادوگرها همسر شهردار شهر بود. با اعتراف کالدینگز، 21 زن جادوگر دستگیر شدند و همگی آنها در آتش سوزانده شدند.

  مارت جانسداتر

  مارت پس از دستگیری هیچکدام از اتهامات خود را نپذیرفت و برای همین نتوانستند او را محاکمه کنند. مارت آزاد شد و مراسم جادوگری او، افراد زیادی را به خودش جذب کرد وقتی تب جادوگری در سوئد بالا گرفت قوانین مجازات را به سرعت عوض کردند و به این ترتیب سال 1672 مارت را دوباره دستگیر کردند و این بار به مرگ محکوم شد.

  آلیس کیتلر

  آلیس کیتلر یک ثروتمند ایرلندی بود. این زن با هر مردی که ازدواج می کرد، آن مرد خیلی زود از دنیا می رفت و به این ترتیب ارثیه زیادی به او رسید. وقتی چهارمین همسر آلیس دچار بیماری ناشناخته ای شد، نه تنها فرزندخوانده ها بلکه فرزندان خود آلیس نیز به او مشکوک شدند آلیس متهم به مسموم کردن همسرانش شد، ضمن اینکه شاهدانی ادعا کردند او را بارها در حین قربانی کردن حیوانات برای شیطان دیده اند در آنجا بود که همه متوجه شدند آلیس جادوگر شده و در مراسم های جادوگری شرکت می کند. در بازرسی خانه آلیس، پودرهای عجیب و غریبی پیدا کردند که معلوم نبود از چه چیزهایی ساخته شده است سال 1334 او به جرم جادوگری تحت محاکمه قرار گرفت. آلیس اولین جادوگری بود که در خاک ایرلند محاکمه می شد. نکته عجیب اینجاست که آلیس در شبی که قرار بود کشته شود به طرز اسرارآمیزی ناپدید شد و از آن موقع به بعد هیچ وقت دیده نشد.

  آنجل دولابارت

  قرن سیزدهم بود که مردم فرانسه از جادوگری صحبت می کردند که از شیطان صاحب فرزند شده است. جادوگری به نام آنجل دولابارت. محلی ها ادعا می کردند که فرزند این زن نیمی انسان و نیمی هیولایی است به شکل گرگ و مار که از کودکان تغذیه می کند آنجل دولابارت از اعضای یک خانواده اشرافی بود که بین سال های 1230 تا 1275 در تولوس فرانسه زندگی می کرد. ماجرای زندگی این جادوگر مرموز وقتی ورد زبان ها شد که کودکان بسیاری در تولوس فرانسه ناپدید شدند و طولی نکشید که بارت جادوگر را دستگیر کردند او در ابتدا به هیچ عنوان اعتراف نمی کرد اما پس از اینکه به بدترین شکل ممکن مورد شکنجه قرار گرفته به ربودن کودکان و قتل آنها اعتراف کرد. بارت نیز مثل بقیه جادوگرها در آتش سوزانده شد.

   

  دیدگاه

  3 thoughts on “بدنام ترین جادوگران جهان

  1. کرو گفت:

   بیشتر زنانی که تحت فشار زیاد شکنجه قرار گرفته بودن به جادو اعتراف کرده بودن به قول معروف خر هم تحت شکنجه زبان باز میکنه

  2. امیر محمد گفت:

   طرف یه گربه سیاه داشته زنده زنده کبابش کردن به جرم داشتن گربه سیاه

  3. مرجان گفت:

   اینا اگه واقعا جادوگر بودن خودشونو از مرگ نجات میدادن
   هر چند میگن چون جادوگران با شیاطین کار میکنن در نهایت همون شیطان بهشون خیانت می‌کنه و اینجور مرگی رو براشون رقم مزنه.
   البته خیلی از این افراد که اتهام جادوگری زدن در واقع بیگناه بودن و مد شده بود در اون زمان هر کس با هر کی دشمنی داشت تهمت جادوگری بهش میزدن.و حجتی میگه همین قاضی ها بخاطر چشم داشتن به ملک و ثروت بعضی مخصوصا اونا رو مانتو به جادوگری می‌کرده و بعدشم اعدام.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) خدا (موضوعاتی مرتبط با الهیات) شیطان پرستی (موضوعاتی مرتبط با شیطان و شیاطین)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫288 s