1,132 total views, 3 views today

بتشیبا شرمن (سرزمین ارواح)

بتشیبا تایر یک جادوگر بود که در شهر رود ایلند زندگی می کرد در برخی از منابع گفته شده وی در سال 1812 متولد گردیده او در سن 30 سالگی با جادسون شرمن ازدواج کرد پنج سال بعد ان ها صاحب دو فرزند می شوند اما فرزند دومشان به شکلی فجیع میمیرد در ان زمان مردم بتشیبا را مسئول مرگ فرزندش می دانستند و او را متهم به قربانی کردن فرزندش برای شیطان کردند.

رفتار مردم باعث شد بتشیبا به تدریج افسرده شود و نهایتا خودکشی کرد پس از مرگ او مردم رودایلند به سنگ قبرش هم رهم نکردند چندین و چند بار آن را تخریب کردند اما داستان واقعی زمانی رخ می دهد که دو محقق اتفاقات ماورا الطبیعه به نام های اد و لورن وارن در طی تحقیقی از خانواده جن زده پرون رد پایی از بتشیبا شرمن را کشف می کنند و او را متهم به ازار و اذیت این خانواده میکنند وارن ها طی تحقیقات متوجه شدند روح بتشیبا باعث شده است شیطاین اعضای خانواده پرون را به تسخیر خود دراورند نهایتا محققان جلو این اتفاقات فراطبیعی را گرفته و پرون ها را از چنگ بتشیبا و شیاطینش خلاص کردند.

با این تفاسیر شما چه فکر می کنید؟ آیا بتشیبا یک شیطان بود یا تنها انسانی مظلوم که متهم به جادوگری و فرزند کشی شده ، جسد بتشیبا در 25 مه 1885 در قبرستان هریسویل رودایلند دفن شد این قبرستان هم اکنون قابل بازدید است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.