ایسی ساگاوا (قتل و خورد گوشت انسان)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-11-23
 • 72 بازدید
 • ایسی ساگاوا (قتل و خورد گوشت انسان)

  ایسی ساگاوا مردی ژاپنی بود که در سال 1981 زنی هلندی به نام رنه هارتفلت را در پاریس کشت و خورد او در سال 1981 وقتی که دانشجوی دکترای ادبیات تطبیقی دانشگاه سوربن بود همکلاسی خود که یک خانم هلندی بود را کشت و خورد، پلیس فرانسه او را دستگیر کرد ولی بعد از دو سال بازداشت مجنون تشخیص داده شده و به ژاپن برگشت.

  بیشتر بدانید:

  ساگاوا در شهر کوبه در یک خانواده بسیار ثروتمند متولد شد در سال 2011 در مصاحبه ای گفت که در جوانی با سگش رابطه جنسی داشته و علاقه شدیدی به تجربه آدمخواری به خصوص خوردن زنان را داشت او در 23 سالگی متهم به تجاوز به عنف شد ولی بعد از مدت کوتاهی آزاد شد در سال 1997 در سن 27 برای ادامه تحصیل به پاریس مهاجرت کرد و در اعترافش گفت: زمانی که در پاریس اقامت داشتم هر شب یک فاحشه را به خانه ام می آوردم و قصد کشتن آن هارا داشتم اما می ترسیدم و نمیتوانستم بکشم.


   
  اما داستان مخوف و اصلی ایسی ساگاوا تازه شروع شده است در 11 ژوئن 1981، ساگاوا همکلاسیش، به نام رنه هارتولت را به بهانه ترجمه شعر برای دانشگاه به شام دعوت می کند ساگاوا در کتاب خاطراتش گفت: او را به خاطر زیباییش انتخاب کردم و قصد کشتن و خوردنش را داشتم. قد کوتاه و چهره زشتی دارم و میخاستم با خوردنش انرژی زیبایی او را دریافت کنم بعد از رسیدن رنه هارتولت، مشغول خواندن شعر و ترجمه بر سر میز بودند که ساگاوا به پشت سر رنه می رود و با اسلحه به گردن او شلیک می کند.

  ساگاوا گفت بعد از شلیک به رنه بسیار شوکه شده بود اما بعد از چند دقیقه به بدن مُرده رنه تجاوز می کند در ادامه می گوید: نتوانستم با دندان بدنش را تکه تکه کنم و با چاقو قصابی بخشی از بدنش را بریدم ایسی ساگاوا به مدت دو روز بخشی از بدن رنه هارتولت را خورد و بخش دیگرش را در یخچالش ذخیره کرد. سپس سعی کرد دست،پا و گردن جدا شده ی رنه را در چمدانی مخفی کند و به درون دریاچه بیندازد که به خاطر رفتارش، پلیس فرانسه به او مشکوک شد و پس از باز کردن چمدان با بدن تکه تکه شده مواجه شدند.


   
  ایسی ساگاوا دستگیر شد اما پدر ثروتمندش با رشوه، دادگاه را خرید و پس از دو سال دادگاه او را به دلیل اختلالات روانی به یک موسسه روانپزشکی منتقل کرد و بعد از مدتی او به ژاپن دیپورت، و در بیمارستانی در آنجا بستری شد. به گفته ی روانشناسان انحراف جنسی تنها انگیزه او برای قتل بود در 12 آگوست 1986 او از بیمارستان آزاد شد و آزادی او به طور گسترده مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار گرفت بین سالهای 1986 تا 1997 با او مصاحبه های زیادی صورت گرفت و حتا کتاب،فیلم و آهنگ هایی بر اساس داستان او ساخته شد در سال 2005 مادر و پدر ساگاوا مُردند. او از حضور در مراسم والدینش ممنوع شد در مصاحبه با مجله ای در سال 2011 گفت که مجبور شدن به زندگی در حالی که همه تورا به عنوان قاتل و آدمخوار میشناسند مجازات وحشتناکی بود.
   

  محبوبیت این مقاله / 5.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تصاویر (تصویر های ترسناک) عجیب (عجایب جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 1٫111 s