1,701 total views, 1 views today

ایسی ساگاوا (قتل و خورد گوشت انسان)

ایسی ساگاوا مردی ژاپنی بود که در سال 1981 زنی هلندی به نام رنه هارتفلت را در پاریس کشت و خورد او در سال 1981 وقتی که دانشجوی دکترای ادبیات تطبیقی دانشگاه سوربن بود همکلاسی خود که یک خانم هلندی بود را کشت و خورد، پلیس فرانسه او را دستگیر کرد ولی بعد از دو سال بازداشت مجنون تشخیص داده شده و به ژاپن برگشت.

بیشتر بدانید:

ساگاوا در شهر کوبه در یک خانواده بسیار ثروتمند متولد شد در سال 2011 در مصاحبه ای گفت که در جوانی با سگش رابطه جنسی داشته و علاقه شدیدی به تجربه آدمخواری به خصوص خوردن زنان را داشت او در 23 سالگی متهم به تجاوز به عنف شد ولی بعد از مدت کوتاهی آزاد شد در سال 1997 در سن 27 برای ادامه تحصیل به پاریس مهاجرت کرد و در اعترافش گفت: زمانی که در پاریس اقامت داشتم هر شب یک فاحشه را به خانه ام می آوردم و قصد کشتن آن هارا داشتم اما می ترسیدم و نمیتوانستم بکشم.


 
اما داستان مخوف و اصلی ایسی ساگاوا تازه شروع شده است در 11 ژوئن 1981، ساگاوا همکلاسیش، به نام رنه هارتولت را به بهانه ترجمه شعر برای دانشگاه به شام دعوت می کند ساگاوا در کتاب خاطراتش گفت: او را به خاطر زیباییش انتخاب کردم و قصد کشتن و خوردنش را داشتم. قد کوتاه و چهره زشتی دارم و میخاستم با خوردنش انرژی زیبایی او را دریافت کنم بعد از رسیدن رنه هارتولت، مشغول خواندن شعر و ترجمه بر سر میز بودند که ساگاوا به پشت سر رنه می رود و با اسلحه به گردن او شلیک می کند.

ساگاوا گفت بعد از شلیک به رنه بسیار شوکه شده بود اما بعد از چند دقیقه به بدن مُرده رنه تجاوز می کند در ادامه می گوید: نتوانستم با دندان بدنش را تکه تکه کنم و با چاقو قصابی بخشی از بدنش را بریدم ایسی ساگاوا به مدت دو روز بخشی از بدن رنه هارتولت را خورد و بخش دیگرش را در یخچالش ذخیره کرد. سپس سعی کرد دست،پا و گردن جدا شده ی رنه را در چمدانی مخفی کند و به درون دریاچه بیندازد که به خاطر رفتارش، پلیس فرانسه به او مشکوک شد و پس از باز کردن چمدان با بدن تکه تکه شده مواجه شدند.


 
ایسی ساگاوا دستگیر شد اما پدر ثروتمندش با رشوه، دادگاه را خرید و پس از دو سال دادگاه او را به دلیل اختلالات روانی به یک موسسه روانپزشکی منتقل کرد و بعد از مدتی او به ژاپن دیپورت، و در بیمارستانی در آنجا بستری شد. به گفته ی روانشناسان انحراف جنسی تنها انگیزه او برای قتل بود در 12 آگوست 1986 او از بیمارستان آزاد شد و آزادی او به طور گسترده مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار گرفت بین سالهای 1986 تا 1997 با او مصاحبه های زیادی صورت گرفت و حتا کتاب،فیلم و آهنگ هایی بر اساس داستان او ساخته شد در سال 2005 مادر و پدر ساگاوا مُردند. او از حضور در مراسم والدینش ممنوع شد در مصاحبه با مجله ای در سال 2011 گفت که مجبور شدن به زندگی در حالی که همه تورا به عنوان قاتل و آدمخوار میشناسند مجازات وحشتناکی بود.
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.