اسارتگاه کالین استن (هفت سال در تابوت)

اسارتگاه کالین استن (هفت سال در تابوت)

اسارتگاه کالین استن (هفت سال در تابوت)

نویسنده:Jaber

لیست مطالب :

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-01-29
 • 34 بازدید
 • اسارتگاه کالین استن (هفت سال در تابوت)

  این داستان دختری به نام کالین استن است که توسط یک زوج فریبکار سال ها در یک تابوت زندانی شد و تنها برای شکنجه و تجاوز او را از تابوت بیرون می آوردند عامل اصلی این اتفاق پس از هفت سال شکنجه و اسارت کالین در نهایت به 104 سال زندان محکوم شد کالین استن اتفاقات رخ داده در این هفت سال را در کتابی به اسم دختری در جعبه به رشته تحریر در آورد و پس از آن فیلمی با همین نام در سال 2016 اکران گردید با ما همراه باشید تا مروری بر اتفاقات رخ داده در زندگی این دختر جوان داشته باشیم.


   
  کالین جی استن متولد 31 دسامبر 1956 در ایالات متحده آمریکا بود که در 19 مه 1977 در سن 20 سالگی از خانه اش در یوجین ایالت اورگن به مقصد خانه دوستش در شمال کالیفرنیا حرکت کرد کالین قرار بود در تولد وی شرکت کند او در امتداد خیابان منتظر می شود تا فردی او را به مقصدش برساند. خودرویی در کنار او می ایستد یک مرد و زن به همراه فرزند کوچکشان که به نظر آدم های خوبی می آمدند. اما اصلا اینگونه نبود استن در این باره می گوید از این که در خودرو آنها نشسته بودم احساس آرامش داشتم اما در بخشی از راه راننده کامرون هوکر از بزرگراه خارج شده و خودرو را متوقف می کند او با چاقویی کالین استن را تهدید کرده و به همراه همسرش جانیس دست و پای کالین را می بندند و به خانه خودشان می برند آنها کالین را در تابوتی در زیر تخت خوابشان محبوس می کنند به نحوی که حتی نور به کالین نمی رسید.

  در وهله اول جانیس از این اتفاق بسیار ناراحت بود و قصد پایان دادن به این آدم ربایی را داشت اما کامرون او را راضی کرد تا کالین را به عنوان برده نگه داری کنند اما شرط جانیس این بود که رابطه جنسی با کالین در کار نباشد چون او نمی تواند این اتفاق را تحمل کند کامرون نیز قبول کرد اما پس از مدتی این وضع تغییر کرد کالین در شب اول اسارت خود به شدت از طرف کامرون مورد ضرب و شتم قرار گرفت او فکر می کرد که زوج هوکر ها قصد به قتل رساندن او را دارند و غافل از آینده ناراحت کننده خود بود.


   
  طبق گفته های کالین او به مدت شش ماه در تابوت قرار داشت بدون اینکه خارج شود و بعد از شش ماه حبس مداوم ، کامرون او را بیرون آورد و به او یک قرار داد نشان داد تا آن را امضا کند کامرون به او می گفت که عضو فرقه ایی خطرناک است و باید عضو این فرقه شود و برده آن ها باشد و با امضا این قرار داد این را خود نیز قبول می کند و اگر این کار را نکند و یا قصد فرار داشته باشد عوامل این فرقه به سراغ خانواده او می روند و آن ها را به قتل می رسانند کالین مجبور شد این قرارداد را امضا کند و با این گمان که خود نیز بردگی را قبول می کند از تلاش برای فرار دست کشید پس از آن کامرون نام کالین را به کی 12 تغییر داد و با او وارد رابطه جنسی شد اما نه از واژن و مقعد چرا که او نمی خواست همسرش جانیس متوجه این موضوع شود و به کالین هم گوشزد کرده بود در صورتی که جانیس از این موضوع بو ببرد شکنجه خواهد شد.

  کالین استن می گوید ایمان به خداوند به او کمک کرد تا در بدترین شرایط به آزادی امید داشته باشد او تنها نگران خانواده اش بود و نمی خواست برای آن ها اتفاقی بیفتد کالین از دستورات کامرون پیروی می کرد تا بیشتر شکنجه نشود امرپذیری کالین باعث شد تا مجاز باشد از فرزندان خانواده هوکر مراقب کند حتی در مواقعی درب خانه باز بود و کالین توان فرار را داشت اما این کار را نکرد تا خانواده اش آسیب نبینند خانواده کالین در طول این مدت فکر می کردند که دخترشان از خانه فرار کرده و تلاششان برای یافتن کالین بی نتیجه بود کامرون که از رفتار کالین خرسند بود آزادی های بیشتری به کالین داد حتی او را به پیش خانواده اش برد با این عنوان که او دوست پسرش است و با گفتن این که کالین در این مدت وارد فرقه ایی خطرناک شده است آن ها را فریب داد کالین در آن لحظه با دیدن خانواده اش خوشحال شد اما درباره اتفاقاتی که برایش رخ داده سخنی نگفت تا این سلسله اتفاقات بی رحمانه ادامه داشته باشد.


   
  پس از بازگرداندن کالین به خانه وحشت ، کامرون از کاری که انجام داده بسیار پشیمان شد و مجددا شکنجه ها را شروع کرد و کالین را به تابوت اسارت بازگرداند او در تابوت 23 ساعت در روز را طی سه سال آینده زندگی کرد و دیگر خبری از ملاقات خانواده نبود کالین می گوید: هیچ صدایی نمی شنیدم و هیچ چیزی نمی دیدم سه سال از زندگی من اینگونه گذشت مجبور بودم قوه تخیلم را قوی کنم به بودن با خانواده ام فکر می کردم به آزادیم فکر می کردم در تابسان ها وضعیت او خطرناک می شد دما داخل جعبه به شدت بالا می رفت و در این مدت خانواده هوکر ها به او غذا های سرد می خوراندن در سال 1983 کامرون تصمیم گرفت کالین را به همسر دوم خود تبدیل کند اما این پایانی برای یک قرار داد زناشویی بود.


   
  در سال 1984 جانیس پس از تحمل رفتار های خصمانه کامرون به سراغ کالین می رود و به او می گوید که برای شهادت بر علیه کامرون با او همکاری می کند و با گفتن اینکه کامرون عضو هیچ فرقه ایی نیست و در این مدت او را فریب داده است به همراه کالین از خانه فرار می کند و از طریق تماسی با پلیس رخداد ها را شرح می دهد در جلسه دادگاه جانیس اعتراف می کند که در شکنجه های شوهرش نقشی نداشته است و تمام این مدت به شدت از سوی کامرون شکنجه شده و به فاحشگی متهم شده است وی او را شست و شو مغزی کرده و توان متوقف کردن این اتفاقات را نداشته است جانیس همچنین به جهت همکاری در دستگیری و شهادت علیه شوهرش در نهایت تبرئه شد کامرون به جرم آدم ربایی ، تجاوز و ضرب و شتم به 104 سال زندان محکوم شد علا رقم تلاش های وی در سال 2015 برای بخشش در مجازاتش او همچنان (2019) در زندان به سر می برد.


   
  کالین استن پس از آزادی از بردگی به تحصیل در رشته حسابداری مشغول شد و ازدواج کرد او در حال حاضر (2019) یک دختر دارد اتفاقات رخداده باعث شد کالین و جانیس نام های خود را تغییر دهند آنها هم اکنون در ایالت کالیفرنیا زندگی می کنند داستان بردگی کالین توسط خودش به رشته تحریر در آمد و از آن سریال و فیلم های سینمایی زیادی ساخته شد که می توان به فیلم “دختری در جعبه” محصول سال 2016 اشاره کرد و همچنین در سال 1996، گروه موسیقی آمریکایی Elysian Fields آهنگی با عنوان Jack in the Box را برای اولین آلبوم استودیوی خود Bleed Your Cedar منتشر کرد.

   

  منابع قابل استناد:ویکی پدیا

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) بردگی (سلطه پذیر) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) جنایت کاران (جنایت های جهان) عجیب (عجایب جهان) مقتولان (اجساد)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫404 s