ترکیب لقاح انسان و میمون توسط ایلیا ایوانف 

ترکیب لقاح انسان و میمون توسط ایلیا ایوانف 

ترکیب لقاح انسان و میمون توسط ایلیا ایوانف 

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-11-22
 • 194 بازدید
 • ترکیب لقاح انسان و میمون توسط ایلیا ایوانف 

  ایلیا ایوانوویچ ایوانف متولد 1 اوت 1870 در شچیگری روسیه بود وی یک زیست شناس شناخته شده و محترم روسی در دوران حکومت اتحاد جماهیر شوروی محسوب می شد که برای اولین بار با لقاح مصنوعی 500 مادیان از اسپرم یک اسب نر به شهرت رسید در سال 1910، ایوانف در کنگره جهانی جانورشناسی یک سخنرانی جنجالی انجام داد و در آن از توانایی ساخت جنگجویانی نیمه انسانی و نیمه میمون خبر داد خبرهای مربوط به این پروژه به گوش استالین رسید.

  گفته می شود که بعدها استالین از ایوانف خواست تا این پروژه را عملی کند او می خواست ارتش شوروی را به سربازانی تجهیز کند که قدرت های فرا انسانی داشته باشند احساس درد نکنند و برای زنده ماندن هر چیزی بخورند اما واقعیت این است که استالین می خواست غیرممکن بودن چنین ایده ای را به اثبات برساند.

  در ابتدا ایوانف قصد داشت با استفاده از اسپرم انسان، شامپانزه های ماده را باردار کند اما آزمایشات او در این حوزه شکست خورد سپس وی معادله را تغییر داده و سعی کرد تعدادی زن را با اسپرم یک اورانگوتان باردار کند البته گفته می شود که وی رضایت یک زن را برای انجام چنین آزمایشی جلب کرده اما قبل از شروع آزمایشات، اورانگوتان مذکور مرده و آزمایشات ناتمام باقی ماند به دلیل تغییرات سیاسی که رخ داد این آزمایشات به شدت محکوم شده و ایوانف نیز قبل از این که بتواند تحقیقات خود در این حوزه را تکمیل کند دستگیر و زندانی شد و بعدها نیز مجبور به ترک شوروی گردید و نهایتا در 20 مارس 1932 در آلماتی قزاقستان فوت کرد.

  دیدگاه

  One thought on “ترکیب لقاح انسان و میمون توسط ایلیا ایوانف 

  1. Soorousha گفت:

   فیلم rampage رو در این‌باره ببینید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) جالب (مطالب جالب توجه) هیتلر و نازی ها (جنایات فاشیست ها)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫330 s