ارمین میوز (ادم خوار)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1378

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-05-07
 • 325 بازدید
 • ارمین میوز (ادم خوار)

  “آرمين ميوز” یک مهندس کامپیوتر در کشور آلمان بود او در سال 2000 طی یک آگهی اینترنتی به دنبال یک انسان جهت کشتن و خوردن می گشت و در کمال ناباوری فردی مشتاق (برند يورگن براندس)را پیدا کرد آن ها روز کریسمس هم دیگر را ملاقات کردند و پس از ان میوز عملیات قتل و خوردن وی را آغاز کرد و از تمامی این جنایت فیلم برداری نمود که هم اکنون در آرشیو پلیس آلمان است وی که از طعم گوشت انسان خوشش آمده بود مجدد آگهی خود را در اینترنت قرار داد این بار نوجوانی اتریشی این آگهی را پیگیری کرد و پس از این که متوجه شد آرمین میوز حقیقتا قصد خوردن انسان ها را دارد پلیس را مطلع کرد و این اتفاق به دستگیری میوز ختم شد.


   
  آرمین میوز در سن 41 ساله در دادگاه به قاضي گفت كه چگونه در كودكي حيوانات را به دام مي‌انداخته و با كشتن آن‌ها احساس آرامش به وي دست مي‌داده است علاوه بر اين، فيلمي ويديويي از منزل مسكوني اين مرد به دست آمده كه در آن آقاي ميوز به صورت فانتزي و در بازي‌هاي مدرسه دوستان خود را مي‌كشته و آن‌ها را مي‌خورده است.

  وي افزود: اين حالت كه انسان‌ها را بكشم و از آن‌ها متنفر باشم، بين سنين 8 تا 12 سالگي در من به وجود آمد و قوت گرفت من از پدرم متنفر بودم، چرا كه بيشتر به برادر كوچك‌ترم محبت مي‌كرد.

  مقتول برند يورگن براندس 43 ساله اهل روتنبرگ آلمان بود و آقاي ميوز در ادعاهاي خود اعلام كرد كه او با پاي خودش به منزل من آمد و زماني كه به او در مورد كشتن و خوردن اعضاي بدنش پيشنهاد دادم، و او پذيرفت.

  آدم‌خواري در قوانين آلمان وجود ندارد و تعريف نشده است، اما اگر شخصي به صورت داوطلب خود را در اختيار شخصي بگذارد، قتل عمد نخواهد بود و قاتل تنها به پنج سال حبس محكوم مي‌شود، ‌اما در مورد اين مورد، بازرسان و هيات منصفه براي آقاي ميوز حبس ابد و درمان تحت نظر روانپزشك صادر كردند.


   

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) جنایت کاران (جنایت های جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2020 ©

  loading time : 0٫402 s