اد و لورن وارن(جن گیر)

اد و لورن وارن (جن گیر)

اد و لورن وارن(جن گیر)

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1359

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2018-01-26
 • 228 بازدید
 • اد و لورن وارن (جن گیر)

  ادوارد وارن ماینی (۷ سپتامبر، ۱۹۲۶–۲۳اگوست، ۲۰۰۶) و لورن ریتا وارن (نیه موران، تولد ۳۱ ژانویه، ۱۹۲۷) یک زوج محقق و نویسنده در زمینه مسائل فراطبیعی هستند. ادوارد یا اد سرباز سابق جنگ جهانی دوم از ایالت نوادا در آمریکا و افسر پلیس سابق بود که به صورت خودآموز شیطان‌شناسی آموخت.لورن ادعا می‌کند که نهان بین و مرتاض است. فیلم‌های سینمایی احضار ۱ و احضار ۲ بر اساس کار این زوج ساخته شده‌است.

  آنابل

  در سال۱۹۷۰، دو هم اتاقی ادعا کردند عروسک دزدیده شده شان که توسط روح دختری جوان که نامش آنابل هیگینس است، تسخیر شده‌است. این زوج این عروسک را تحویل گرفتند و به آن دو گفتند که توسط یک غیرمردمی تسخیر شده و آن را در موزه اسرارآمیز (occult museum) قرار دادند و فیلم‌های ترسناک احضارو آنابل و آنابل:آفرینش در واقع بر اساس این داستان ساخته شده‌اند.

  خانواده پرون

  در سال ۱۹۷۱، این زوج در هریس ویل، رود ایلند، با خانواده پرون دیدار کردند که ادعا کردند در خانه ای زندگی می‌کنند، که توسط جادوگری که در قرن نوزدهم در آنجا زندگی می‌کرده، تسخیر شده‌است. پس از مطالعه و تحقیق، آن‌ها پی بردند که جادوگری به نام «بتشیبا شرمن» در آنجا نفرین شده‌است و به خاطر همین هر کس که به آنجا می‌آمد، کشته می‌شد و بر اساس آن در سال ۲۰۱۳، فیلم احضار ساخته شد. لورن وارن نیز در مستند تلویزیونی تک‌جلوه پدیدار شد اما در برنامه آمریکای امروز گزارشگر این برنامه به خاطر دلسوزی واقعیت داستان این مستند را پوشاند.

   خانواده اسمورل

  در سال 1974 خانواده اسمورل،جک و جانت به همراه چهار دختر خود(سحر-هدر-شانون-کارن) قصد نقل مکان به غرب پیتستون در ایالت پنسیلوانیا را کردند این خانه قدیمی در محله ایی ارام ساخته شده بود جک و جانت در سال 1967 با یک دیگر ازدواج کرده و جک در 1968 وارد نیرو دریایی ایالات متحده شده بود خانواده اسمورل مذهب کاتولیک داشته و افراد با ایمانی بودند انها زندگی خود را در خانه جدید شروع کردند تا اینکه اتفاقات ماورا الطبیعه شروع شد و انها مورد ازار اجنه قرار گرفتند اد و لورن به کمک انها شتافتند اما نتوانستند اتفاقات را متوقف کنند.

  شیاطین

  در سال ۱۹۸۱،آرنی جانسون متهم قتل همخانه خود،الن بونو، شد.اد و لورن وارن قبل از این اتفاق با مکالمه از برادر کوچکترش،جانسون فیانسیه فهمیدند که وی شیطان زده بوده، سپس این زوج ادعا کردند که هنگام قتل الن بونو،جانسون از خود اختیاری نداشته و دست عالم غیب در کار بوده اما انها نتوانستند ری دادگاه را تغییر دهند و نهایتا ارنی جانسون اعدام شد در سال ۱۹۸۳، کتاب شیطانشناسی در کانتکتیکات توسط گرالد بریتل نوشته شد‌ و در آن کتاب تقاضا شد که این سوژه شرح داده شود.

   

  منابع قابل استناد:ویکی پدیا

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating / 5. Vote count:

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  ایجاد مقاله

  گزارش تخلف

  R

  مخفف Restricted-Under 17(رتبه R به معنی فیلم حاوی کلمات رکیک، خشونت، روابط جنسی و نمایش استعمال مواد مخدر و دخانیات است. )

  PG-13

  مخفف Parents Strongly Cautioned(فقط حاوی مقداری صحنه عشقی (جنسی) معمول و مواد مخدر و دخانیات می‌باشند. )

  NC-17

  مخفف No One 17 and Under Admitted به معنی هیچ شخص 17 سال و زیر 17 سال قادر به مشاهده این نوع نوشته ها نمی‌باشد، ممکن است نوشته حاوی مناظر واضح جنسی یا کلمات ناخوشایند یا زیاد یا تمام موارد باشد. درجه NC-17 بر این دلالت ندارد که نوشته مستهجن و ضد اخلاقی است.

  خانه
  دیدگاه

  One thought on “اد و لورن وارن (جن گیر)

  1. ناشناس گفت:

   خیلی دوست دارم همش واقعی باشه چون ترس دوست دارم ولی نمیدونم?

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اسرار و رموز (جهان پنهان) اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) ترسناک (اتفاقات ترسناک جهان) تسخیر شده گان (اجنه) ماورا الطبیعه (ارواح)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫542 s