آیا ترسیتا باسا پرونده قتل خودش را حل کرد؟

آیا ترسیتا باسا پرونده قتل خودش را حل کرد؟

آیا ترسیتا باسا پرونده قتل خودش را حل کرد؟

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1361

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2019-11-04
 • 139 بازدید
 • 
  آیا ترسیتا باسا پرونده قتل خودش را حل کرد؟

  سال 1977 واحد اتش نشانی شیکاگو تماسی مبنی بر اتش سوزی در خانه ی دختر جوانی به نام ترسیتا باسا دریافت کرد . واحد اتش نشانی بعد از ورود به خانه، جناز ه دختر جوان را که یک چاقو ی اشپزخانه در سینه ش فرو رفته بود و جنازه ش به اتش کشیده شده بود را پیدا کرده و سریعا به پلیس خبر میدهند.


   
  پلیس تقریبا هیچ سرنخی از این پرونده برای رسیدن به قاتل پیدا نکرد . همه چیز رو به بسته شدن پرونده میرفت . دختری که به او تجاوز شده و کشته شده و هیچ سرنخی نبود که پلیس را به قاتل ببرد دوران سختی را برای پلیس شیکاگو ساخته بود زیرا رسانه شدیدا به پلیس برای حل این مسعله فشار میاورد .

  از قتل دختر جوان 6 ماه گذشت و هنوز پلیس حتی یک سرنخ درست از قاتل دختر جوان پیدا نکرد که ناگهان خبر رسید همکار دختر جوان شخصی به نام رمی چوآ میخواهد در مورد این پرونده با پلیس صحبت کند .

  داستان از این قرار بود که چند شب پیش رمی، خواب دختر جوان را میبیند . در این خواب مقتول کل داستان قتلش را با جزعیات برای رمی تعریف میکند و رمی صبح روز بعد همه ی جزعیات را مو به مو برای پلیس نیز به خواسته ی مقتول برای پلیس تعریف کرد .

  پلیس که ابتدا این سخنان را باورنکرد شروع به گشتن جواهراتی کرد که مقتول در خواب برای رمی تعریف کرده بود . رمی در خواب شنید که مقتول اظهار کرده شخصی به نام آلان شووری که او نیز همکار مقتول بوده شبی برای تعمیر تلوزیون به خانه مقتول رفته و با دیدن جواهرات دختر جوان که زیاد هم بوده اند تصمیم میگیرد به علت تنها بودن دختر اورا بکشد و جواهرات را به سرقت برده و به دوست دخترش به عنوان هدیه سال نو بدهد .


   
  پلیس درمیابد که یک گل سینه ی بسیار قیمتی به نشانی دقیقی که رمی داده بود به سرقت رفته و از انجایی که رمی حتی صورت قاتل را نیز در خواب توسط مقتول دیده بود سریعا قاتل را شناسایی کرده و بعد از جستجوی خانه ی دوست دختر او گل سینه را پیدا میکنند قاتل که از این پروسه ی دستگیری سخت در تعجب بود چاره ای جز اعتراف نمیبیند و همه چیز را موبه مو دقیقا به صورتی که رمی تعریف کرد ، تعریف میکند .

  لیس شیکاگو بعد از حل این معما از رمی به عنوان کمک کننده یاد میکند و همه ی این پروسه ی دستگیری را به نام افسران خود در روزنامه ها چاپ کرد . اما حقیقت چیزی بود که بعد ها توسط همسر رمی برای روزنامه ها گفته شد و این داستان به بیرون درز کرد .

   

  رتبه این مقاله / 5.

  دیدگاه

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) افراد (انسان های خاص) پرونده های ترسناک (پرونده هایی مرتبط با رخداد های ترسناک) جنایت کاران (جنایت های جهان)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫343 s