اتاق قرمز یا رد روم

نویسنده: Jaber

دنبال کردن:

تعداد مقاله:1365

بیوگرافی: متولد 1374 هستم اهل گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر وبگاه غذا برای روباه. ترس حسی است مانند دیگر احساسات انسان، قصدم ساخت یک سایت ترسناک به معنای واقعی بود نه فقط به اسم. دوست داشتم چیزی بسازم که کاربر از بدو ورود غریبگی و ناشناخته بودن رو حس کنه و به نظر بنده چیزی که ناشناخته باشه ترسناک هم هست. امیدوارم تا اینجا به مقصدم نزدیک شده باشم.

درتاریخ : 2017-09-27
 • 1489 بازدید
 • اتاق قرمز یا رد روم

  اتاق قرمز  سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید

  در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گذرد؟

  (برای بعضی کاربران عزیز که درباره دارک وب اطلاعی ندارند بایستی گفت انجا فضایی که با مرورگرهای عادی در دسترس نیست اونجا محلی برای جنایت و کشتار اکثرا تروریستا وقاچاقچی ها و ادم کشان حرفه ایی فعالیت دارند و فیلم و تصاویر وحشتناکی از خشونت ،قتل،شکنجه،کشتار رو به اشتراک میزارن.)

  تا حالا فکر کرده اید که مرگ شبیه چه چیزی می تواند باشد؟

  در اینجا شما جزئیات جنایت آمیز و خونین را تجربه خواهید کرد بدون اینکه خودتان مجبور باشید آنها را بگذرانید ما گروه کوچک وجهانی از افرادی هستیم که خود را وقف ارائه دادن بهترین سرگرمی زنده و خونین برای شما کرده ایم. نمایشهای مرگ بصورت زنده از یک سایت مجزا پخش میشود و هر ماه نمایش داده میشوند_ تا زمانیکه شرکت کننده ای باشد.

  در حالیکه همهء نمایشها بگونه ای از قبل برنامه ریزی شده اند، چیزهای اتفاقی نیز رخ می دهند. همیشه راههای جدیدی برای رفتن وجود دارد و شما ممکن است سعی کنید حدس بزنید اتفاق بعدی چه خواهد بود. یکبار که هزینهء عضویت را پرداخت نمایید، تمام نمایشهای اتاق قرمز بمدت یکسال مجانی میباشد. توجه داشته باشید که تماشاگران نمی توانند با شرکت کنندگان تعامل داشته باشند یا درخواستهای شخصی بکنند. شما همچنین می توانید کامنتهای خود را بصورت بی نام بگذارید.

  چه کسی اینکار را انجام میدهد؟

  شرکت کننده های ما داوطلب هستند، بیماران لاعلاجی که میخواهند بمیرند، مجرمین و تفاله های کثیف اجتماع.

  از پذیرش افسران پلیس، مسئولین دولتی، سیاستمداران، افراد زیر ۱۸ سال و والدینی که کودک خردسال دارند معذوریم

  افراد مشهور، سلبریتیها و هرکس با سطح شناخته شدگی بالا میان عموم مردم.

  داستانی از رد روم

  مدتی بود که دوستم بهم دیپ وب رو معرفی کرده بود و راجع به رد روم بهم توضیح داده بود.خیلی کنجکاو شده بودم که ببینم رد روم وجود داره یا نه.دسترسی به رد روم ها کاره فوق العاده سختیه؛ولی من مصمم بودم که پیداش کنم.

  بعد از حدود دو هفته و با پرس و جو از کسانی که با کار با اینترنت و برنامه نویسی وارد بودند تونستم یکی از رد روم ها رو پیدا کنم.وارد یک سایت معمولی با تبلیغاته ساده شدم..چیزهایی مثل تبلیغات رستوران،مرکز خرید و…هر چقدر دنبال گزینه ای که وارد سایت اصلیش بشه گشتم پیدا نکردم…بعد از حدود پنج دقیقه…یک صفحه ی جدید باز شد که فقط یک نوشته داشت:آیا حاضری؟ منم گزینه ی بله رو زدم.دوباره یه صفحه ی جدید اومد:مطمئنی؟باز هم بله رو زدم.دوباره یک صفحه ی دیگه باز شد: این آخرین شانسته که از سایت خارج شی.ولی من باز ادامه دادم.

  در صفحه ی جدیدی که باز شد نوشته شده بود:برای ورود مبلغ ۵۰۰ دلار پرداخت کنید.منم چون خیلی دنبالش گشته بودم برام پول اهمیت نداشت،پس پرداخت کردم.

  تعداد زیادی گزینه برام اومد…ولی فقط جلوی نصفش نوشته بود:”موجود هست” گزینه ها این ها بودند: دختره ۱۵ ساله،پسره ۱۷ ساله،حیوان های اهلی، زن بارداره ۲۵ ساله.

  من هم از خدا خواسته زن باردار رو انتخاب کردم.

  وارد یه چت روم شدم که همه مینوشتن: بیارینش دیگه معطل نکنید! صفحه ای باز شد که اول فکر کردم یه ویدیو هست..ولی بعد متوجه شدم که داره به طوره زنده پخش میشه.مردی که صورتش رو پوشونده بود یک زن بارداری که به نظر میرسید ۶ ماهه باردار باشه آورد و با طناب به صندلی بست…زن شدیدا تقلا میکرد برای کمک خواستن ولی دهنش با یه چسب بسته شده بود.

  پشت صندلی تعداد بسیار زیادی ابزار آلات از جمله اره،ساطور،اسلحه و… وجود داشت.مرد رو به دوربین ایستاد و پرسید:باهاش چیکار کنم؟ توی چت روم یه نفر نوشت: با لگد شروع کن.مرد چند لگده محکم به چونه ی زن زد.دوباره یک نفر دیگه نوشت: انگشت هاشو بشکن! مرد صندلی رو برگردوند و هر ۱۰ انگشت زن رو شکوند…صدای شکستنه استخوناش وحشتناک بود…

  مرد دوباره رو به دوربین ایستاد و گفت:بسه دیگه!کارهای اصلی رو بگید انجام بدم! من سر جام خشک شده بودم و فقط به مانیتور نگاه میکردم…یکی دیگه تایپ کرد: پوسته شکم حامله شو بکن!مرد پیرهنه زنو پاره کرد…با یه چاقوی بسیار باریک شروع به کندنه پوست شکم زن شد….بسیار باریک پوست رو میکند که مبادا زن اوله کاری بمیره…زن شدیدا تقلا میکرد…داشت از هوش میرفت که مرده یه لیوان آب روی صورتش پاشید…چون اگه درد و احساس نمیکرد لذتی برا تماشاچیا نداشت!

  نحوه شکل گیری

  شکل گیری رد روم از سال 1991 شروع  شد پورن  استاری به نام جکی جی که به  دلیل  اختلالات شخصیتی در کنار پورن  حیوان ازاری نیز میکرد.جی در پیج شخصی خود  فیلمی به نام انتقام بارگزاری  میکنه در این  فیلم  فردی با لباس گربه  شروع  به  شکنجه  و در نهایت  کشتن  فردی  بی دفاع  و دست و پا بسته میکنه که   پشت فرد  اینه نصب شده که  بر روی اون  نوشته  شده red rum و همین  آغازی برای رد روم میشه(معنی redrum بر عکس شده کلمه murder به معنی ادم کشیه)

  در اصل رد روم  کار خودشو  از سال 1991 اغاز کرده  و در سال  2011 به کلی بسته شده اما با  بسته  شدن  رد  روم  های قدیمی , رد  روم  های جدید به جای اونا اغاز به کار کردن فرقشون  هم  در اینه  که  قدیمیا  افراد بی خانمان رو شکنجه  و به  قتل میرسوندن اما جدیدیا  با  رضایت  نامه  خود  افراد  این  کار رو  انجام  می دهند میگید چرا یه نفر رضایت میده که اینجوری شکنجه بشه و بعد بمیره؟ دلیلش پول بسیار زیادی که بعد از مرگشون  به خانوادشون داده میشه.

   

  فیلم hostel بر گرفته شده از اتاق قرمز هستش در صورت کنجکاوی بیشتر این فیلم را تماشا نمایید

   

  منابع قابل استناد:rationalwikiquora

  دیدگاه

  154 thoughts on “اتاق قرمز یا رد روم

  1. مسعود گفت:

   اينها همان زنا زادگان و نطفه عرق و شراب هستند ، ديوانگاني كه براي مافياي قدرت و كسب درامد در باندهاي مواد مخدر و … كار مي كنند ! پست تر از حيوان

   1. سحر گفت:

    دیگه مشخص شد داعش کجا تعلیم دیده

    1. Police گفت:

     اولئک کل انعام بل هم اضل
     جوابتو فقط این آیه از قرآن میده

   2. مرگ گفت:

    تو هنوز نمیدونی چی هستی بعد میایی از انسانیت حرف میزنی , اتفاقا بهترین رفتار با انسانها همینه مخصوصا امثال تو

    1. Hunter_X گفت:

     گوه بخور وقتی پیامبرا با شراب مخالفن خودشون نمیخورن

     1. Unknow گفت:

      شراب آبرو هم شامل میشه

      1. شهاب گفت:

       عجب خری هستی

      2. شهاب گفت:

       منظورم اون کسی است که گفت همه پیامبران شراب میخوردن

   3. hmd3x گفت:

    خجالت بکش مرتیکه چه ربطی داره به شراب و عرق؟؟؟حضرت مسیح شراب میخورده تقریبا تمام پیامبرا میخوردن

    1. ناشناس گفت:

     اقا چرا حرف مفت میزنی!

    2. هر کی گفت:

     آقای جابر کاری که کردید اشتباه بود بالاخره شما هم در قتل اون زن باردار شریکید چون گفتید که پول برام مهم نبود و من پرداخت کردم و در مورد اون عروسک های لولیتا میخواستم بگم که واقعیت نداره اصل موضوع اینه که این لباس سیاهی که عروسک می‌پوشه یک لباس مخصوص برای حرکت b.d.s.m هست و این رابطه را ارباب و برده میگن که هر دو لذت میبرن که همون سک.س خشن یا وحشیانه هست

     1. Jaber گفت:

      با سلام
      درباره این که شما میگید پولی پرداخت کردید باید بگم این کار رو بنده نکردم و فردی به نام هارولد (اگه نامش رو اشتباه نکنم) این ورود رو انجام داده و این اتفاقات رویت کرده رو شرح داده البته رد روم فقط مختص مشاهدات هارولد نیست اما درباره عروسک لولیتا باید بگم اون فیلمی که مشاهده کردید اصلا عروسک لولیتا نبوده و فیلم های جنسی مازوخیسمی هستش داستان عروسک لولیتا هم پیچیده تر از این موضوعاته ، خوب من به تنهایی نمی تونم تمام موضوعات رو موشکافی کنم این سایت کاربر محوره و اگر کسی اطلاعات بیشتری درباره این موضوع داره می تونه در سایت بین کاربرها منتشر کنه.

      1. Yoosef گفت:

       سایت دارک وب یا اتاق قرمز رو داری برام بفرستی؟ ممنون

    3. ناشناس گفت:

     چرا حرف مفت کدوم پیامبر میاد عرق و شراب بخوره بعد بیاد به مردم بگه نخورین

    4. ناشناس گفت:

     وای من خیلی میترسم رایگانم باشه نمیرم تو این سایت ای خدا لعنتشون کنه

   4. باید بگم که رد روم یکی از نوع دیگر بازی های خطرناک مانند نهنگ ابی هستش که اختراع اینجور چیزا یکی از هدف های خرابی جهان و ساختن چیزای چرتو پرت و مضخرف است روز به روز در جهان چیزای وحشتناک تری به وجود میان که کسانی به اینجور سایتها میروند که نشانی از سالم بودن عقل در انها دیده نمیشوند

    1. ناشناس گفت:

     منو یاد فیلم اره میندازه

     1. ناشناس گفت:

      احسنت

   5. محمد حسین مکیان گفت:

    این عاقبت جامعه ای هست که درونش دین نباشه وفقط به مادیات فکر میکنند

   6. کامیار گفت:

    با چندین دلیل کاملا منطقی میشه ثابت کرد ایجاد چنین سایتهایی ناممکنه. کسی هم که میاد توی یک صفحه سیاه با فونت خاکستری برای شما با هیجان تمام از دیدن شکنجه یه زن باردار میگه هدفش فقط بالا بردن بازدید و گرفتن اگهی هستش. خیلی خودتون رو خسته نکنید. بعضیا ارزوهای درونی خودشون که دست نیافتنی هست رو به این صورت تا حدودی ملموس میکنن تا برای چند ثانیه هم که شده به ارگاسم برسن.

  2. مرضیه گفت:

   واقعا وحشتناکه.مقل فیلمای اسلشر با این تفاوت که اونا را میدونی فیلمه و واقعی نیست و اینا واقعیه

   1. محبوب گفت:

    عزیزم اینا سادیسم دارن یه مشت روانی حیوون چطور با یه زن حامله این کا را رو میکننن

  3. بی نام گفت:

   اگر اینهایی که گفتی کارهایی بود که خودت کردی، پس خاک بر سرت کنن که تو جیب اینها پول ریختی و باعث تقویت کارشون شدی.
   خدا پدرت رو در میاره

   1. Jaber گفت:

    نخیر،کارهای بنده نبوده
    من وارد رد روم شدم اما پولی بابت چیزی ندادم
    با شما هم موافقم پول دادن به اینگونه سایت ها یعنی تشویق برای ادامه کارشون
    امیدوارم همین اندازه از اطلاعاتی که داخل سایت گذاشتم کنجکاوی تونو ارضاع کرده باشه تا بیشتر پیگیر اینگونه موارد نباشید

   2. ناشناس گفت:

    Chjori mishe ozv shod va did? Age rahesho midoni be id telegramam bego. @armin1300a

   3. Amir گفت:

    از انسان هایی با طرز تفکر تو م ت ن ف ر م
    فک میکنی اگه کسی به به معتاد مواد نده اون معتاده ترک میکنه.
    ینی افتضاح ترین شخصیت رو میتونی داشته باشی

    1. ناشناس گفت:

     به یه معتاد مواد بده باعث میشه توی همون وضعیتی که هست بمونه ولی اگه به یه قاتل برای قتل های اینچنینی پول بدی باعث میشه اون فرد تشویق بشه تا برای به دست آوردن پول بیشتر قتل های بیشتری بکنه

  4. .... گفت:

   چجوری میشه وارد سایتش شد؟

   1. Jaber گفت:

    نرم افزار شو واسه دانلود گذاشتم می تونی دان کنی

    1. سجاد گفت:

     کجا گذاشتی

   2. Sevda گفت:

    واقعا تعجب ميكنم چنين آدمايي هم هست😞

    1. sahand گفت:

     ادم؟؟

    2. ناشناس گفت:

     عزیزم همه جوره آدمی هست باید چشمامونو بیشتر باز کنیم وقتی رد روم یا دارک وب هست یعنی یه همچین دیوانه هایی هم وجود دارن

   3. M گفت:

    مگه می خوای این کاره بشی

  5. ناشناس گفت:

   سلام دوست عزیز این سایت رد رومی رو که شما اسکرین شات کردی رو من پیدا کردم دقیقا صفحه ورودش همین شکلی بود و یه ساعت داشت و قربانی بعدی رو به صورت شمارش معکوس مشخص می کرد مشخص که از روی کنجکاوی روی جوینش زدم و سطح کاربری داشت که با مبالغ بیت کوین مشخص می شد آیا واقعیت داره یا فقط یه کلاهبرداری اینترنتی هستش لطفا در مورد فقط خطرات بازدید از سایت ها اطلاع رسانی کنید ممنون

   1. Jaber گفت:

    بله واقعیت داره
    البته بیشتر فعالیت های سایت رد روم از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۱ بوده تصاویری که تو سایت گذاشتم از همون سالهاست تو اون سال ها مثل بمب سر و صدا کرد و باعث این شد پلیس دنبال افراد پشت پرده این جنایت بگرد و تک تک باند های رد رومی رو منحدم کرد که تو دارک وب میشه به سایت رد رومی red room dark اشاره کرد که دیگه فعالیت نداره اما بعد از سال ۲۰۱۱ سایت های جدید رد رومی از کارهاشون محافظت بیشتری کردند تا شناسایی اون ها برای پلیس غیر ممکن باشه که یکی اون سایتی هستش که واردش شدی
    البته بهمین راحتی هم نیس پس از پرداخت پول فیلم های زنده شون رو در اختیارت بزارند ادرس و ملیتت هم بایستی دراختیارشون بزاری
    رد روم سایتی نیس که هر کسی به راحتی واردش بشه بیشتر کاربراشون هم از باند خودشونن
    برای بهتر و بیشتر فهمیدن طرز کار این باند مجموعه فیلم های hostel رو تماشا کن که داخل سایت هم هستش
    موفق باشی

    1. ناشناس گفت:

     از زندگی نا امید شدم

  6. مبینا گفت:

   حیوون ها ای کاش حداقل همشون تا 2011 mکارشونو تموم میکردن فعلنم که لولیتاها با مدل جدید اومدن😵😤به امید روزی که همشون با هم نابود شن عوضیای سادیسمی😬

   1. rezA8A گفت:

    حیوون؟؟

    1. ناشناس گفت:

     تموم این کارا فقط با یک نفر حل میشه
     پس بیاییم و دعای ظهور اقا امام زمانو بکنیم تا دنیا از جاهلیت بیرون بیاد
     (اللهم عجل الولیک الفرج )

     1. behi گفت:

      انشالله

    2. ناشناس گفت:

     درود بر تو باد
     وقتی که بیاد باید یه پاکسازی جهانی بکنیم

   2. Sahar گفت:

    بیخیال بهتر نیست ادم بشینه یه ویدیو p. o.r.n ورداره بشینه نگاه کنه اوهوم

  7. سحر گفت:

   جز زنازاده ی حروم لقمه هیچ کس به این پستی نیست . پشت این قضیه تفکر شیطان پرستی و فراماسونری قرار داره که فکر می کنند با ریختن خون بیشتر و شکنجه مردم می تونند از شیاطین قدرت بیشتری بگیرند. ضمنا این ها توسط خودت دولت ها حمایت می شن وگرنه مگه می شه با پیچیده ترین سیستم های امنیتی و مامورین زبده آموزش دیده این ها هرچند مخفیانه اما بدون ترس این کارها رو انجام بدن؟ برادر من از این آگاهی که دادی ممنونیم اما همین انرژی و وقت و هزینه برای زمینه سازی ظهور تنها منجی بشریت بذاری بهتر نیست؟؟؟
   پاینده باشی

   1. بی نام و نشون گفت:

    خانم سحر اینا شیطان پرستی نیست که فقط برای لذت دست به این کار میزنن و بعداشم دولت میخواست این سایت را ببنده اما هکر هایی در این سایت فعالیت میکنن که امنیت سایت بالا برده و هیچکس قابلیت بستن سایت نداره و داعش هم در این سایت فعالیت داره که اعضای بدن میفروشن و اسلحه و …. میخرن حتی پس از ورود به سایت دارک وب و دپ وپ هک میشی چه برسه به اینکه بری سایتو ببندی و الان دولت هم از این سایت استفاده میکنه بخاطر امنیت پیام ها و …!!!!

    1. Mohamad گفت:

     ارع دوس منم وارد سایت دارک وب شد بعد ورودش ب سایت ی فایل وارد گوشیش شد ک اصلا پاک نمیشد ب نظرم. ویروس بود ک ادرس شخص رو نشون بدع چون دوستم با فیلتر شکن وارد شد و فیلتر شکن ایپیتو عوض میکنع و احتمالا ایپیش امریکا خوردع و اونام فرستادن ک اگع دوستم خواست دست از پا خطا کنع پیداش کنن و……

   2. محمد گفت:

    کاملا درست است. احسنت آیدی بدم برای اطلاعات بیشتر و تبادل اطلاعات

   3. ناشناس گفت:

    خود دولت فقط تا دیپ وب دسترسی داره و میشه گفت رد روم و دارک وب جایی هست که ابر قدرتا هستند .کسایی که دارن دنیا رو میچرخونن توی دارک وب فعالیت دارن و اگه یه چیزی مثل رد روم یا دارک وب توسط دولت حمایت بشه باید به حال دولت خودمون گریه که چه عرض کنم باید زار زار اشک بریزم اینا یه مشت شیطان پرستن و اینکه هیچ هکری دوست نداره توسط قانون حمایت بشه به این نکته هم باید توجه کنیم که اونجا اکثرا تروریست ها و هکر ها و… وجود دارن و بعد دولت بیاد اینارو حمایت کنه

  8. قصاب گفت:

   من از خدامه این کارا رو بکنم، شرایط استخدام ش چیه؟

   1. نازنین گفت:

    این یه دیوونه گیه . ادم ها اگه حتی بدترین مشکلات روانی هم داشته باشن می تونن درمان شن . با استخدام تو این جاها و پول دادن برای تماشای این فیلم ها فقط دیوونه گی یه فرد بیشتر می شه

   2. هیچکس گفت:

    😐تو یه دیوونه ای خودتو به روانپزشک نشون بده

   3. ناشناس گفت:

    منم

   4. ... گفت:

    نمیترسی؟😕

  9. قصاب گفت:

   من عاشق سلاخی کردن ادم و حیواناتم، خیلی دوست دارم این کارو

   1. بی نام و نشون گفت:

    یعنی خودتم دوست داری سلاخی بشی؟

   2. arman گفت:

    crazyshit.com فیلم سربریدنو اینارو میزاره جالبه

   3. M گفت:

    دیووونه برو یه تست بده سادیسمس هستی یا نا مردیکه ی احمق😏😏😏😏😏

   4. ناشناس گفت:

    خاک بر سرت

   5. N گفت:

    تو گ.ه میخوری مرتیکه انگل

    1. سیب گفت:

     اگه شب یهو از خواب بلند شدی دیدی یکی از اینا بالای سرته میخواد ببرتت همین بلاهارو سرت بیاره بازم دوست داری استخدام بشی

   6. شهاب گفت:

    خودتم یه روز سلاخی میشی ان شاءالله

  10. mahi گفت:

   ممنون از زحمتی که بابت پیدا کردن این سایت کشیدی،من کاری ندارم که خوبه یا بده ولی به نظرت مردم ما جنبه استفاده از این نوع سایت هارا دارن؟من که فکر نمیکنم…

   1. Jaber گفت:

    خیلی تشکر، این که جنبشو دارند یا نه،
    بنظر بنده این حق هر فرد که درباره مسائل جهان بدونه خوب همه جا جهان اینجوریه نه ایران یکی براش دونستن این موضوع کافیه یکی هم نه، دوست داره خودش تجربش کنه اما رد روم جایی نیست که هر کسی بتونه واردش بشه
    از نظرت ممنون

    1. ناشناس گفت:

     سلام ب نظرت رد روووم تو ایرانم هست

  11. آيلار گفت:

   يعنى چئ ميشه كه ادما به اينجا ميرسن؟؟؟يعني مثله يه معتادي كه از مصرف مواد لذت ميبره و نئشه ميشه اينام ا. سلاخي كردن ادما و حيوانات نئشه ميشن…من با اين كه از سوسك متنفرم اما اصلا دلم نمياد بكشمس چه برسه به اينكه….😐

  12. 666 گفت:

   من شکرت کردم هرچی زی میگفتن باهاش انجام میدادن

   1. سپهر گفت:

    چطوری شرک کرد

  13. unknown گفت:

   بابا خیییییلییییی گرونه خیلییییییی
   قسمت master اگه بخای بری 10 بیتکوینه ینی حدوده 600 میلیون!!!!!!!

  14. PARHAM گفت:

   سلام میشه عکس از قاتل دلقک دارک وب رو بذاری

   1. Jaber گفت:

    دلقک قاتلی وجود نداره

    1. s.s گفت:

     کسی که این متنا رو تو سایت گذاشته کاملااا همشو کپی کرده . چون دقیقا همه اینارو … دقیقا اینارو تو کانالا و سایتای دیگه خوندم …
     درمورد امنیتش که اصلا چیزی نگفتین باید بگم پلیس هم وارد فضای دارک وب و اینا ها نمیشه چون یه ویروس فوق العاده خطر ناک داره که حتما وارد گوشی یا وسیله که دارین میشه . .. اینا پیچیده تر از این حرفاست و با یه پیام بلند همش توضیح داده نمیشه …
     اما بدونید تو قسمت لوکیشن های رد روم . ده لوکیشن ایران وجود داره … هیچ وقت بخاطر یه کنجکاوی ساده خودتونو بدبخت نکنین …

  15. Marmoolak گفت:

   چ کسانی قربانی رد رم میشن منظورم اینه به در خواست خود قربانی است یا دزدیده میشن بعد آیا ممکنه که تو ایرانم رد رم وجود داشته باشه
   برای پیشگیری باید و کار کرد

   1. مریم گفت:

    به درخواست خودشونه کسایی که واقعا دیونن و فکر میکنن دیگه نمیتونن زندگی کنن یه فرم رو پر میکنن و منتظر مرگشون میمونن بعد از مرگشونم یه پول هنگفتی به خانوادشون میرسه و سوال دوم بله توی ایرانم ردروم وجود داره

  16. Erfan گفت:

   سلام
   اين سايتي كه شما اسكرين گرفتي رو بدون tor هم ميشه باز كرد
   محدوديتي كه بايد باشه چيرا نيست؟

   1. Jaber گفت:

    بنده همچنین چیزی رو مشاهده نکردم
    اما بله بعضی سایت های دیپ وب دامنه های com و org هم دارند که میشه بدون تور وارد اونها شد.
    برای مثال oniondir که یکی از سایت های مطرح دیپ وبه اما داخل گوگل میشه جستجو کرد و واردش شد اینها روش هایی که صاحبان سایت می تونند اعمال کنند.

    اما سایت اصلی رد روم با دامنه onion که تنها با مرورگر تور و سیستم عامل لینوکس میشه وارد بشی

    امیدوارم جوابت رو گرفته باشی

  17. Erfan گفت:

   سلام
   خيلي ممنون كه جواب ميدين
   يه سوال ديگه
   من الان يه سري كار ها رو براي ديدن ديپ وب انجام دادم
   چطوري ميشه فهميد كه الان به ديپ وب دسترسي دارم يا نه؟
   ميشه سايتي رو معرفي كنين كه فقط تو ديپ وب باشه و خيلي هم غير قانوني نباشه؟

   1. Jaber گفت:

    قسمت منو کلمه “دارک وب و دیپ وب” رو جستجو کن وارد مطلب شو اخر مطلب فیلمی بارگذاری شده که جواب سوال های شما هستش

  18. کوثر گفت:

   میشه ی بار کامل توضی بدی ک چطور باید واردش بشیم؟
   واینکه بعد از خارج شدنش خطری داره یا ن؟؟ من فقط میخوام برم ببینم چجوریه نمیخوام تو دردسر بیفتم

  19. امیر گفت:

   داداش دمت گرم. خیلی حال کردم با سایتت. از لولیتاها هم بزار… خیلی عالی بود

  20. mmdam گفت:

   خیلی ترسناک و بده اصلا دنبالش نرید فراموشش کنید

  21. F گفت:

   وارد شدن به رد روم و دیپ وب کار آسونیه زیاد سخت نیست
   فقط وارد شدن به بعضی سایتها کار سختیه چون رمز گذاری شدن
   و بیشتر سایتها پولین
   همین هاست رد روم اوردنش اسونه ولی نمیتونید فیلم ببینید فقط میتونید دانلود کنید که اونم پول میخواد البته اگه پخش زنده نباشه
   و زیاد بگردید همون اسلحه و مواد مخدتر زیاد میبینید و پورن کودکان چیز ترسناکی نیست چیز خفنی هم نیست فقط یه عده ادم مریضن که بری اینکه شناسایی نشن از دیپ وب استفاده میکنن

   1. نشناسیم بهتره گفت:

    یکی همین بلاهارو سر خودت بیاره و بعد فیلمتو بزاره ترسناک نیست

  22. amirshad گفت:

   عضو شدن در بعضی از سایت ها هم سخته هم آسون ولی اراده میخواد این چرن نیست خیلیا هستن که با این کارا کسب درآمد میکنن اگرم کسی در اینجا هست که میخواد به خواست خودش بره و این کارارو انجام بده اول که باید تجربشو داشته باشی که موقع اجرا ریت نزنی بعد باید به فکر پولت باشی چون همه اینها پولی و دایمی نیست اگرم پول ندارید نیاین وسط چرت بگید چون اگر در این سایت ها وارد بشی آمارتو سریع در میارن و کسانی که میگن خروج بشند اگر خروج بشین ممکن است به احتمال 100 درصد هک بشید چون در این سایت ها هکر ها پشتیبانی آن ها هستند و در این سایت ها همه با هم رقابت میکنند و اگر بری تو سایت باید مراقب کلات باشی که موقع برگشت سرتم باهاش نره خلاصه بگم که این سایتا عواقبش پای خودتون است پس فکر رفت و آمد نکنین
   با تشکر MEHRSHAD=MR.V
   آقای مهرشاد ملقب به آقای وی هکر

  23. ............... گفت:

   سلام و خسته نباشید یه تشکر کلی بکنم سایتتون خیلی جامع و کلی توضیح داده من اموزش ورود با دیپ وب تو اپارت توست خود سایت شما یادگرفتم و شدت کنجکاوی من در حدی بود ک تا وارد رد روم نشوم اروم نگیرم اما وقتی وارد سایت شما شدم اطلاعات رو خوندم کنجکاوی من فروکش شد و خواستم تشکر کنم ک این اطلاعات کامل شما باعث میشه خیلی ها تا همین جایی ک من هستم بمونن کنجکاوی بیشتر نکنن و اینک توی اموزش ورود به دیپ وب خودتون گفتین جایی ایمیلتونو ندین ک هک نشین مرسییییییییییییییییییییییییی

   1. Jaber گفت:

    خواهش میکنم عزیز

  24. mahdi گفت:

   سلام
   ببخشید احتمالش هست که این ها تو ایران هم فعالیت داشته باشند؟
   یعنی خطری برا ما وجود نداره؟

   1. Jaber گفت:

    نه همچین خبری نیست

   2. ناشناس گفت:

    آره عزیزم متاسفانه هست

   3. مشاور گفت:

    سلام

    بله توی ایرانم هستند

    تا وقتی زیاد کاوش نکنی و اون بالا دستی ها احساس خطر از جانبت نکنن میتونی نفس بکشی

  25. mahdi گفت:

   بیا
   باز هم بعضی ها از خارج تعریف میکنن
   ایران از نظر امنیت بهترین جا برا زندگی هست

   1. Mo.id گفت:

    ده فیلم رد روم توی ایران تا حالا گرفته شده …

    1. ناشناس گفت:

     شما از کجا مطمئنی؟

   2. ناشناس گفت:

    امنیتش کجا بود کسی … نمیکنه فقط 😐

   3. سیب گفت:

    خیر .توی این دوره زمونه تنها جای امن از نظر من قبرستونه نه اینجا دیگه مثل سابق امنه نه خارج

  26. مهدی گفت:

   این یه مثال واضح برا اوناییه که میگن اگه جلوی فحشا رو نگیرن عادی میشه ببینید تو کشورای غربی چی میگذره خدایی من سر غذیه عروسکای لولیتا خیلی عصابم خورد شد اینو که دیدم دیگه ….

   1. سیب گفت:

    اینقدر فحشا یه عادی کردن براشوندیگه هیجان ندار ه رفتن دنبال فحشای ابتکاری به نظر من باید همون بلایی که سر بقیه میارنو سر خودشون آورد

  27. Kaveh گفت:

   مردم چه دل جونی دارن چطور دلشون میاد بنویسن انگشت زن بدبخت بشکون پوست شکمشو بردار واقعا که صد رحمت به داعش

   1. ناشناس گفت:

    پول ک باشه عقلم از دست میره

  28. Amir Mohammad Farrokhi گفت:

   حرفی واسه گفتن ندارم فقط این که خدا آخر و عاقبت هممونو ختم به خیر کنه

  29. علی گفت:

   پس این پلیس های غربی این ایالات متحده انقدر بی دست و پا هستن؟؟جل الخالق.به خدا پلیسای اونا زیر سنگم باشی یک دقیقه پیدات میکنن نمیتونن یه چیزی کوفتی بزارن توی مرورگر تور که اینارو بشه باهاش شناسایی کرد؟پس چه غلتی میکنن اینا؟؟این موجودات حرومزاده باید توی سرب مذاب غرق و مجازات بشن

   1. محمدرضا گفت:

    ای بابا تازه اگه شاکی خصوصی داشته باشن مثل پیتر اسکارلی که 18 بچه رو کشته بود فک میکنی چیکار کردن فرستادنش تیمارستان نه به این شوری قوانین ایران نه به اون بینمکی قوانین اونجا

  30. یک عدد ترسو گفت:

   درسته که میگن اصلِ کلمه، redroom نیست و redrum هستش؟ میگن که ریورس کلمه murder هست و ربطی به اتاق قرمز و اینا نداره. آره؟؟

  31. امیر گفت:

   اینها لجن هستند. لجن. چرا باید صاحبان قدرت و قانون اجازه همچین فعالیت هایی رو به این لجن ها بده. انسان چقدر می تونه لجن باشه. آیا پست تر از انسان هم می تونه وجود داشته باشه با این اعمال و رفتارش…؟
   الان می فهمم چرا باید جهنمی هم وجود داشته باشه…

   1. -_- گفت:

    وقتی فهمیدم که اینا هم وجود دارن خیالم راحت شد که دست کم من دیگه جهنم نمیرم حداقل باید ازشون ممنون باشیم با این کاراشون گناهای ما دیگه به چشم خدا نمیاد

    1. ناشناس گفت:

     حالا من موندم چرا هارولد زن حامله رو انتخاب کرد ضمنا مگه ننوشته بودین افراد دارای فرزند خردسالو کاری ندارن(^~^)

  32. ev3nt گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید
   اکثر دوستان در نگاه اول به این موضوع کمی غضب الود هستند ولی به نظر بنده بعد به وجود امدن رد روم های جدید و داوطلبی شدن شاید زیاد چیز بدی نباشد به هر حال افرادی که به این سایت ها سر میزنن کسانی هستند که از بدو تولد درگیر این حس بوده اند و اگر با دیدن این فیلم ها(داوطلبی) حس خود را ارضا میکنند میتواند گفت این سایت ها مفید هستند چون ممکن است انقدر بار روانی این موضوع بر انها غلبه کند که دست به ازار اذیت دیگران بزنند ولی بهرحال این نظر شخصی بنده بود
   ممنون

  33. عاطفه گفت:

   کسی ک با دیدن این فیلم ها ارضا میشه ی آدم متعادل نیس بلکه ی آدم روانیه ک باید تيمارستان بستری بشه
   این کارهای وحشیانه باید جلوشون گرفته بشه درواقع حیوونا هم این کارا رو باهم نمیکنن، کسایی ک میگن این فیلما خوبه اگ سر خانواده خودشون هم بیاد همینو میگن!
   خدایا عاقبت هممون رو ختم بخیر کن

  34. xxx گفت:

   سلام

  35. xxx گفت:

   بنده هر نوع فیلم خشن و ترسناکی دیدم میخوام یه چیزی بهتون بگم فقط تصورشو بکن شما فکر میکنید آدمایی که آدم میکشن کی هستن اونا هم آدم هستن ولی فکر و نگرششون فرق داره من خودم یه بار تصادف کردم پام شکست مغز استخونم ریخت بیرون من از شدت درد اونو خوردم باور کنید بعد از اون واقعه هرنوع گوشتی گیرم اومده خوردم حتی گوشت سوسمار و مارمولک الان بعد از اون واقعه نسبت به خوردن گوشت هر موجودی بشدت وسوسه میشم تا جایی که مجبور شدم خون و تکه ای از گوشت بدن خودمو بخورم میدونم باورش برا اکثر آدما سخته خوب چیکار میشه کرد؟
   تصور کنید اگر من به کشتن وسوسه میشدم چه اتفاقی میافتاد.تازه یکی رو میشناسم میگه بهت پول میدم بیا به من صدمه بزن. تو این دنیا آدمای عجیب هستند آره

   1. ..... گفت:

    از نظر من الان تو و اون یارو خیلی عجیبین من یه تیمارستان خوب میشناسم بهشون میگم بهت سخت نگیرن

  36. Pariiii گفت:

   ببخشیدا بعضی ها چیز اضافی میخورن میگن خوشمون میاد ! میخوام به اون دسته از حیوون های دوپا بگم از سگ کمتری اگه نمیگم همون بلا .یک هزارم اون بلا رو سر خودت نیاری و فیلمشو نذاری تو شبکه اجتماعیت. اخه چرا چیز اضافی میخوری؟؟؟
   همینه میگن شیطان در طبقه سوم جهنم میسوزه. یعنی 3طبقه پست تر از شیطان هم وجود دارن. اونا ادم هستن. ادم اگه بخواد میتونه اشرف مخلوقات باشه اگرم بخواد میتونه از شیطون پست تر باشه.
   واسه ارامش قلب امام زمان صلوات بفرستین. همه میگن امان از دل زینب اما من میگم بهتره بگیم امان از دل مهدی…
   بمیرم واسه دل اون آقایی که همه اینارو میبینه و چون ما هنوز ادم نشدیم تو تنهایی خودش میسوزه.
   خاک بر سرما. دیگه باید چطوربشه که به خودمون بیایم؟؟؟؟؟؟

   1. big fox گفت:

    چقدر ناراحت!

    1. Pariiii گفت:

     غذا برای 666 ؟!!؟

     1. Jaber گفت:

      هر کس تو دنیای متفاوتی بزرگ شده عصبی شدن چیزی رو تغییر نمیده

  37. ناشناس گفت:

   استاد رائفی پور عزیز اول سر این قضیه رو تو سایت های فارسی شروع کرد روشنگری..
   این مطلبی که نوشتی که پونصد دلار دادی و این مطلب که می گن ایران هم لوکیشن داشته و اون ایرانیای —– که درخواست لوکیشن ایرانو دادن
   خلاصه
   بهشون کمک کردی و تشویق بیشترشون کردی ثانیا اگه حرفات درست بود و واقعی یه اسکرین شات از یه صحنه اش می زاشتی اسکرینی که تک باشه

   در آخر عاقبت هممون ختم به خیر

   1. Jaber گفت:

    اول سلام

    دوم کاربر عزیز اگه نظرات قبلی رو مشاهده می کردی جوابت رو میگرفتی.

    سوم استاد رائفی پور عزیز با تمام احترامی که براش قائل هستم از سایت های ایرانی مطلب رو مطالعه می کنه و بعد پیگیر صحت و سقم موضوع میشه نمونه اش هم وجود داره که نمی خوام الان نام سایتی که ایشون از اون مطلب برداشته رو ببرم برادر گل.

    چهارم ایرانی ها رو درست خطاب کن و با احترام صحبت کن.

    پنجم بنده یک مطلب برای اطلاعات عمومی قرار دادم و هر فرد به نحوه خودش براشت می کنه.

    ششم اگه بیشتر اطلاعات جمع کنی و بعد صحبت کنی به نفع شما هستش.

    به دلیل بی احترامی که کردی دیدگاهت در لیست حذف قرار گرفته بود اما منتشرش کردم تا یه چیز هایی مشخص بشه در این سایت قصدمون اینه افرادی که علاقه به مطالب ترسناک دارند رو دور هم جمع کنیم و قصدمون ترویج خشونت و ترغیب کردن افراد نیست.

    1. خشمگین گفت:

     به نظر من اگه یه فردکه متاسفانه ایرانی هست یه………بخوره دلیل نمیشه بقیه ایرانی ها با این تصور که اوناهم همین چیزو میخورن شناخته بشن توی همه ی کشور های دنیا دیونه و روانی وجود داره این چیز جدیدی نیست و این سایت به خاطر این درست شده که اطلاه=عاتمون در مورد دنیایی که نمیبینیم بالا بره نه این که به هم نوع های خودمون توهین کنیم و این که اگه توهینی به بعضی افراد مثل این آقایون ردروم میشه اونا حقشونه

  38. ۶۶۶ گفت:

   منم بچه بودم خیلی کارای وحشتناک میکردم مثل حیوان آزاری بدترین کارم این بود یه سگو آتیش زدم یه گربه رو زدم به برق اما واقعا الان میفهمم چه غلط بزرگی کردم واقعا بچکی دوران خیلی ناجوریه و بیشتر این آدما از بچگی شروع کردن و البته یه سری مثل منم هستن خوشبختانه پشیمون میشن از کارشون چون من بچه بودم اصلا هر چیزی میدیدم خواستم انجام بدم لعنت به سازندگان فیلمای اسلشر و پرنوگرافی

  39. ۶۶۶ گفت:

   سلام جابر جان واقعا مردی اگه توجه کنی شبا همیشه یه نفر تو سایت شما هست اونم منم علاقه ای که من به این چیزای ترسناک و عجیب دارم پایانی نداره اصلا کارم در رابطه با ترس و هیجان هستش و این سایت هم عالیه ممنونم.
   اما یه سوال داشتم مثلا به فرض مثال من چیزی مثل اسلحه یا مواد مخدر یا بدتر از اون مثلا یه لولیتا سفارش بدم و پولشو هم بدم چجوری بدست من میرسه دقیقا این مهمه لطفا کاملا توضیح بدید مرسی.
   چیزی که باعث شد من این سوالو بپرسم اینه فرض کنید من یه پلیسم میخوام با سفارش یه چیز غیر قانونی مچ مجرم را بگیرم واقعا اینجوریا هم میشه دیگه باید یه روشی باشه که موقع تحویل گرفتن و تحویل دادن کالا و خدمات غیرقانونی فروشنده و خریدار گیر نیافتن مگه نه.بازم ممنونم جابر خان😍😘

   1. Jaber گفت:

    سلام خیلی ممنون
    من تا بحال مواد سفارش ندادم که راجبش اطلاعات داشته باشم من تنها یک وبلاگ نویسم.
    اما تا جایی که من در جریانم هیچ یک از کالا های دارک وب رو نمیشه داخل ایران تحویل گرفت به دلیل اینک داخل ایران افرادی برای رسوندن کالا به دست تو ندارند.

    1. blackbunny گفت:

     دوست من از اونجا اسلحه خرید ادمین جان

  40. X گفت:

   ببین آدم دوپای معتقد من فک نکنم اصلا چیزی به اسم جهنم و بهشت و اصلا ماوراطبیعت باشه دوست دارم خودم با دستای خودم تیکه تیکه ات کنم بعد گوشتتو بذارم برا فروش فیلم شکنجتو هم همینطور تا ببینم آیا خدا میتونه نجاتت بده هرچی باشی از دیزی بیچاره بیگناه تر نیستی چرا خدا کمک اون دختر بیچاره نکرد اتفاقا امسال اسکالی ها دلقک ها باید معتقد ها را بگیرن ببرن رد روم تا بفهمند اگر گیر یه آدم بی رحم بیافتن خدا کمکشون نمیکنه تازه خدا به ظالمان کمک میکنه نه به مظلومان
   در ضمن ایران امنیتی که داره مدیون فرهنگ خودش هست که کلا ایرانیا با شکنجه و قتل و این مسخره بازیای خارجیا حال نمیکنن.
   مثلا مردای ایرانی دوست دارن یه زن سالم و راضی را — نه یه مرده نه یه آدم ناقص(لولیتا)و نه … البته اینم بگم اگه تو رد روم کسایی که مجازات میشن واقعا آدمای ظالمی باشن تازه باید از شکنجه و قتلشون خوشحال باشیم نه اینکه بترسیم یا دلمون براشون بسوزه ولی حقیقتا شکنجه کودکان جنایتی هست که اگر شیطان هم بجای خدا میبود جلوشو میگرفت.متاسفم

   1. thunder گفت:

    دوست عزیز هر کس اعتقاد خودشو داره و اعتقاد هرکسی محترمه ولی اینکه شما میگی چیزی نیست از نظر هر انسان عاقلی اشتباه هیچ چیز خود به خود نظم نمیگیره مگه اینکه کسی نظم دهنده باشه و اینکه اگر برای اعتقاد بنده احترام قائلی میگم که بعضی از ادم ها تقاصشون رو تو این دنیا پس میدن و بعضی دیگه هم اون دنیا و بعضی افراد هم مثل قاتلای دارک وب بعضی هاشون ممکن هر روزی در اینده تقاصشونو بدن و بعضی ها هم اونور حسابرسی میشه و یکی از راه های اثبات ماورالطبیعه اجنه ها و روح ها هستند که در باره اونا ویدئو های زیادی هست و وجود اونا کاملا ثابت شده و مدارکی هم هست که ثابت میکنهخیلی از وقایع تاریخ که جنبه دینی مذهبی داره ثابت شده مثل پیدا شدن کشتی نوح تو جنوب و تقریبا مرکز ایران این امیتونه مدارکی باشه برای اثبات حقانیت دین

   2. اروشا گفت:

    خخخخخخخخخ دوست عزیزحرفات چقدر تناقض دارن باهم. چرا اینقدر خود درگیری داری با خودت؟
    خیلی قشنگ تره که به اعتقادات همدیگه احترام بذاریم و توهین نکنیم. ولی شما دقیقا معلوم نیست خدا رو قبول داری یا نه یعنی هنوز خودتم نمیدونی معلومه به شدت با خودت درگیری البته به خاطر وضعیت الان جامعه حقم داری قاطی کنی 🙂
    و درباره موجودات ماورالطبیعی که ما اونها رو به اسم جن میشناسیم واقعا برو دنبالش و برا دیدنشون اصرار بورز و واقعا بخواه که ببینی چندتا سوره و ایه ی خاص هم هست که کمک میکنه برو حسابی تحقیق کن بعد ببین وجود داره یا نه بعد بیا دربارش به راحتی نظر بده. جدی میگم حالا که باور نداری برو دربارش تحقیق کن. فقط اگه جنی وارد زندگی کسی بشه اونو بدبخت میکنه نه تو همه ی مواقع فقط افراد ترسو و ضعیف و کم ایمان.
    و اینکه اصلا امکان نداره کسی ظلمی کنه و عواقبشو نبینه اگه تو این دنیا نبینه اون دنیا حتما میبینه شک نکن. قانون نیوتون رو فراموش نکن هر عملی یه عکس العملی داره. پس مطمین باش خدا حسابی حسابگره و اگر میبینی کاری نداره اولا به خاطر اختیاری هست که به انسان داده و دوما خدا بعضی ها رو به حال خودشون رها میکنه تا هر غلطی بکنن بعد حسابی از شرمندگیشون درمیاد که اونوقت هست هیچی به دادشون نمیرسه.
    و درباره ی وجود خدا که انگار یکم شک داری یعنی با خودت درگیری. هیچ چیزی تو این جهان بدون خالق نیست پس این جهان حتما خالقی داره. تو موجودی، شی ای، چیزی پیدا کن که خود به خود به وجود امده باشه، که قطعا هیچ چیز پیدا نمیکنی.

   3. -- گفت:

    این که اینو میگی عزیزم از کم اطلاعاتی خودته دنیا گرده و این گردیش به خاطر انتقامی که خدا قراره یه روزی به خاطر تو از اون فرد بگیره و قضیه ی کودک آزاری این ها رو خود شیطان کمک میکنه به نظرم شما برو یکم در مورد اعتقاداتت فکر کن با یکم فکر در مورد خودت میفعمی یه چیزی بوده که جداندرجد تورو به وجود آورده شما از زیر بته که به عمل نیومدی ؟اومدی؟

  41. thunder گفت:

   سلام به ادمین محترم
   من تو دارک وب بودم که در یکی از سایت ها تهدید شدم و برای من نوشت تو گول خوردی قبلا هم دیدم که اینجور بشه برای دیگران
   حالا میشه بگین که مشکلی منو تهدید میکنه یا نه؟

   1. Jaber گفت:

    سلام
    جای نگرانی نیست

    1. thunder گفت:

     مرسی از شما دوست عزیز در زمینه سایبری کاری داشتین درخدمتم.

     1. Jaber گفت:

      ممنون داداش

    2. thunder گفت:

     و یه سوال دیگه چرا دارک وب قتلای خودشو برای گرفتن اشخاص معروف نمیفرسته البت تو ایران شک دارم نباشن چون با یکی از ادمین های هکرشون صحبت میکردم میگفت ما تو ایران هم ادم داریم ولی شک دارم چون تاحالا موردی ندیدم

     1. Jaber گفت:

      دارک وب رو زیادی بزرگ کردن بعد افرادی مثله من و تو هستیم که با کنجکاوی وارد باند های جنایتکار می شیم

      1. thunder گفت:

       درسته مرسی از راهنماییت کاری داشتی درخدمتم

  42. یه غریبه گفت:

   سادیسمیااا!!!!!

  43. Maryam گفت:

   یاد فیلم ۸ میلیمتری نیکلاس کیج افتادم مضمونش دقیقا در مورد مافیای قاچاق انسان و رد روم و ساخت فیلمهای سفارشیه, مال سال ۲۰۰۰ اینطورا بود فک کنم

  44. Hitman9000 گفت:

   چقدر حرف میزنین تموم نمیشه حالم بد شد

   اینجا هکر داره؟

  45. Hitman9000 گفت:

   چجوری افزایش پیدا میکنن؟ هکرا از کجا شروع میکنن؟ اسمش بد در رفته بنظرم اگه کاری نکنن در چندین سال دیگه کارشون تموم شه

  46. ناشناس گفت:

   این قصه ها رو از کجا آوردی؟ مرورگرهایی مثل تور تا جایی که میدونم سرعتشون اونقدری نیست که بتونن به شکل زنده فیلم رو راحت پخش کنن. مدرک کافی برای وجود داشتن رد روم نیست. این سایتایی که تبلیغ میذارن و وقت مشخص میکنن واسه نمایش زنده شکنجه و قتل یه نفر سر کارین که بیت کوین بدزدن از بیشعورای احمق. اگه رد روم واقعی باشه فکر نمیکنم اینجوری باشه که تو بگردی و پیداش کنی بلکه به شکل فرد به فرد کارشونو انجام میدن و با هم هماهنگ میکنن با اعضا یا آشناهای خودشون. داستانهایی هم که تعریف کردی از زن حامله کم مسخره نبود.

  47. saba.nz.sh گفت:

   خیلی دوس دارم ی بار ببینم

   1. مشاور گفت:

    عزیزم برویه تست بده شاید مشکل روانی داری که میخوای قتل یه آدمو زنده از تو موبایل یا لپ تاب یا….ببینی

  48. ناشناس گفت:

   خدا لعنتشون کنه

  49. 😈eMp😈 گفت:

   Hamashoon ravanian akhe ki bara sargarm shodan baghiye adam mikoshe!maraz daran:/

  50. mehrshad گفت:

   salam jaber jan mishe rahnamaee koni ta betonam beram cliparo bebinam daghighan bayad che konam bitcoind bedam va age are aslan bitcoino az koja bayad begiram

   1. blackbunny گفت:

    توایران کسایی که وارد رد روما میشن معمولا بیت کوین هارو از طریق شرط بندی و درگاه فیک میگیرن؟

    1. thunder گفت:

     نه

  51. نسترن گفت:

   چقدر دنیایی که توش هستیم ترسناک و بی معنیه

  52. تحت تعقیب! گفت:

   یا خــــــــــداツ

  53. RebFoorma گفت:

   Orlistat Availabilty? Come Il Viagra Cialis Comprar

  54. Carlaw گفت:

   من پاره شدم برای دسرسی ولی تا ب پرداختش رسیدم پشمتم ریخت متاسفانه پول پرداختی زیاده
   ولی خیلی باحاله

   1. شهاب گفت:

    خاک تو سرت
    خیلی باحاله؟

    1. حسین گفت:

     دلم خنک میشه همین اعضای باند و تیکه تیکه کنند به صورت آنلاین تا بفهمن چقدر کیف میده

  55. محمدرضا گفت:

   دوستان تحقیقی که تواین چند روز از سایتهای خارجی وب سفید کردم در کشورهای چین و فیلیپین و امریکا رد روم هستش ولی لعنت به این اروپای شرقی رد رومای اصلی اونجان مثل کشورهای لهستان بالاخص جمهوری چک که این دکتر لولیتا ساز هم اگه واقعی باشه مطمئنا اهل اونجاس از متن نامه ای که 2011 منتشر کرده مشخص بود.

   1. Parsa گفت:

    بابا مرورگر Tor رو تو ایران قعط کردن ‌😞نمیشه هیچ کاری کرد😭 کمک کنید.

  56. ناشناس گفت:

   xvcx

  57. ناشناس گفت:

   cv

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.  ملاحظات کاربر گرامی در صورت توهین و اهانت به مقدسات و کاربران دیگر آی پی شما مسدود خواهد شد.
  دسته ها اطلاعات عمومی (دانستنیها) بردگی (سلطه پذیر) دیپ وب (شبکه مخفی اینترنت)
  Foodforfox The Scary Website 2019 ©

  loading time : 0٫438 s